Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Çocuklar beni tanımıyor kaptanım ya Mezun ettim pandemi ilk çıktığında öğrencilerimi geçen sene de 5. Sınıf alınca çocuklarla uzaktan uzağa ders işledik bu sene ilk defa görecekler Ama okuldaki beni görmeyen öğretmen arkadaşları çatlatmaya gidiyorum pazartesi kuaföre gideceğim saçlarıma da köklü bir değişiklik yapıp kendimi baştan yaratmış olacağım

Masallah canim, menun cok guzel. Soir da eklenjnce garika olur. Hosgeldin ben Derya. Ben de iki kuz annesiyim biri bebis digeri 5 yasinda afiyet olsun

Cok iyi olmus canim mennn. Afiyet olsun. Spor yok, Kolunun agrisi gecmedi galiba .
Canim tesekkür ederim kolum gecti de halsizligim gecmiyo bi türlü

Maşallah canım inşallah bana da nasip olur birincilik.kendimize ediyoruz.isin ilginci farketmiyoruzda kilomuzu.verdikçe hafifliyor insan.Dizlerim nasıl ağrırdı benim şükür geçti.inşallah geri almayız.

Aynen bak korkar kaçarım sonra :)) şu halsizliğimi atınca onu da yaparım canım şimdi anca çocuklara yetişiyorum işte
Diyete iyice adapte ol canım çocuksuz ben zar zor yapıyorum yetişmek gerçekten zor 4 çocukla senin spor yapabilmen hakikaten kolay değil inşallah kendini iyi hissedince yavaş yavaş yaparsın

Diyete iyice adapte ol canım çocuksuz ben zar zor yapıyorum yetişmek gerçekten zor 4 çocukla senin spor yapabilmen hakikaten kolay değil inşallah kendini iyi hissedince yavaş yavaş yaparsın
Kramplar başlamasaydı ip atlıyordum ama geceleri kramp girmeye başladı. Zor oldu atlamak.

Ayy insallah benimde tek dilegim oo hedefe bisey kalmamis masallah sana, simdiye kadar hic spor yapmadinmi sarkma felan olmadı mı merak ettim
Alm canim. Ben Derya memnun oldum. Masallah 3 kere mezun olmussun
Bende memnun oldum cnm:) aynenn keske koruyabilseydim tek de kalsaydim ama insallah bu son olur
Hosbuldm özlem memnun oldum. Hedefin kac. Insallah cabuk ulasirsin hedefine
Hosbulduk cnm memnun oldum, 50 cok iyi ya boyun kac acaba merak ettim :)
Napıyorsunuz kızlar iyi akşamlar herkese bu gün hafif olsun diye kabak spagetti yemiştim çok hafif olmuş benim bulaşık makinesi erken çalışmaya başladı
makine muhabbeti hosuma gitti benmkide iș basinda. Kabak yemistm bende cabuk gidiyor sanrm ama guzel kilo verdiriyor
Yaa deniycem cok guzel bir tarife benziyor acaba bu 1 pors mu 2 mi. Yani ben tek yerm aslinda ama sonra diyetlikten cikmasn kiyma da var cunku
Sagol cnm cok haklisin yarn mutlaka yapicam :)
Masallah ya dile kolay. Bidaha alma insallahhhh

Wuuwuu. Yakisiiir. Tabiki ya gelsin fir ogretmenimiz

Kızlar menüleri yazmayı unutmayın bakın onları da saycam birazdan. Menü yazmak mecburi yazmamak çok ayıp

İmza: menü yazmaya başlamış anka
degil mi yaa. Eskiden kendin menu yazmayinca kimseye de kizamiyirdun. Artik doversin menu yazmayanlari

Kuzucanım çok geçmiş olsun sürer mi ki düzelmen ? Bence takımdan uzaklaşma tamda listeye girmeye yaklaşmışken her uzaklaşma hiç yoksa 1 2 kg artı ile dönebilir sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…