Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Menun cok guzel canim. Afiyet oldun ve hisgeldin yeniden. Hic degilse bir 10-15 dakikalik Spor da olsa sahane olurdu
Adimlar yine harika. Menu de gayet guzel bugun dindurnayla odullendirmissin dunku eksini. Ee hakettin canim ne diyeyim afiyet olsun
Hosgeldin canim. Afiyet olsun. Menun gayet guzel ama spor neden yok??
28 Ağustos

10:30 2 yumurta yarım soğan 1 domates ile melemen 4 ceviz 1 salatalık

17:30 1 türk kahvesi

19:30 1 kabak 2 domates ile kabak spagetti 1 kase yoğurt

Su 2,5 litre
Heyy masallah ankam harikasin bir de spir olsa tam yildizli pekiyi verecektim
Menu guzel, sporun bir harikaaaa hosgeldin canim. Afiyet olsun.
28 Ağustos
Kahvaltı

1 yumurtadan peynirli omlet, domates, salatalık, 1 çk incir reçeli, 1 dilim tb ekmek, çay
Akşam
Et döner, 5 yk pilav, künefe

2 LT su, 10bin adım

E Emnis
Himm kunefe. Ama birsey demeye hakkim yok. Sen ki 45 kilo vermis ustune ustluk dereceye girip birinci olmussun. Sen kendini kunefeyle odullendirmeyeceksjn de kim odullendirecek. Afiyet olsun canim. Iyiki yemissin. Sen zaten yarindan sonra cok dikkat eder cumaya yine guzel bir eksiyle gelirsin hiic suphem yok adimlarin da cok guzel

Hosbuldum canım.teşekkür ederim

Tam senlik yarış var canım spor yarışı Sonuncu belli zaten ama elimden geleni yapacağım
Oooo hic de kabullenme. Sen ki hayal edemeyecegimiz kilolar vermis insansin. Sen istersen bizi ikiye katlar uce bolersin benim oldum olasi sporla aram iyidir. Seve seve katilirim.

Evet apartman biraz zor ,benim alt katım boş canım o yüzden rahatim

Merhaba arkadaslar 9. Takımdan selam
77 ten 65 e düştüm ben de 9. Takımda. Şuan freeyim. Sohbete katılmak arkadaslıklarımı burda surdurup sizlerle de kaynasmak isterim

Umarım atladığım kimse yoktur geçmişe bakamadım detaylı

Başta kaptanım UcanSupurge olmak üzere diğer tüm kızlar hoşgeldiniz umarım burada da motivasyonunuz hiç kaybetmeden yeni dostluklarla birlikte güzelce hedef kilolarınıza erişirsiniz
Hazal bahsetmiş ben şuan köydeyim :) netim hiç çekmiyor ara ara eşimden giriyorum o da zor oluyor pazartesi yola çıkıyoruz sonrasında buradayım inşallah o zamana kadar herkes birbirine emanet

Teşekkür ederim canım denerim inşallah ama çok meşakatli görünüyor
Heyy masallah ankam harikasin bir de spir olsa tam yildizli pekiyi verecektim
Sabah kahvaltıyı son hızla yapıp dışarı çıktık çocuklarla. 1 saat basketbol oynadık. Ordan simit poğaça aldım çocuklara piknik gibi yediler ben çay içtim. Sonra parka gittik 13:30 gibi eve girdik. Hemen çocukları uyuttum iki tane kocaman balkon yıkadım camlarını sildim. Perde taktım balkona. Havuz şişirdik. Sonra çocuklara yemek hazırladım yediler havuza girdiler. Sonra havuzdan çıkardım banyo yaptırdım giydirdim. Akşam oldu tabii tekrar yemek yedik. Tekrar çıktık. Dondurmacıya götürdüm orda dondurma yediler. Ordan tekrar parka gittik biraz daha oynadılar. Eve girdik. Üstlerini değiştirdim. Yani benim yaptığım sporu kimse yapmamıştır arada yaptığım çamaşır bulaşık topla gibi standart işleri yazmama gerek yok sanırım

Canım kızım hasta geceden beri ateşi vardı onunla uğraştım ama normalde de bayadir spor yapmiyorum, geçenlerde belimi incittim tutuldum ondan sonra iyice bıraktım sporu , tabi spor yaparken incitmedim fitigm varmış anlık bir hareketle kilitlendim başlasam ama neyle başlasam bilmiyorum, gerçi zaman da bulamıyorum off

Çok teşekkür ederiz hoş bulduk çok sıcak karşıladıniz takım olarak çok teşekkür ederiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…