Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Geçmiş olsun canım.Belin cok etkiledi seni cok güzel spor yapıyordun

Kim daha çok spor yaparsa
Tamamdir. Benim zaten kendime sozum var. iki hafta daha kadar hergun en az 30dk spor ve 10000 adim. Evlilik yildonumu icin sehir dusiba cikcaz ve guzel bir fizikle gitmeyi planliyorum
Yani benden en az 30 dk cardio+ 10000 adim kesin gelir gunluk onun ustune cikcam yarin

Hosbulduk kaptanım

Azmine hayranım.istediğini yapacağına eminim canım.iyi olan kazansın o zaman

Oyy cok gecmis olsun canim ya. Nasil simdi kuzin? Daha iyi mi bu aksam?
canim hadi gel o zaman yarin basla yavastab. Bak istersen su videoya. Tamamen ayakta ve gercekten ise tarayan bir video baskanguc icin super.

hzlsel canım sanada kocamN tebriklerr yeni eğitim öğretim döneminde öğrenciler şok olacak hani bizim tombişş hocaaaaaa

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 741. ETAP

TAKIM DERECELERİ

1. 5. TAKIM ==> % 0.991

2. 4. TAKIM ==> %0.725

3. 13. TAKIM ==> %0.459

BİREYSEL DERECELER

1. hzlsel ==> %2.865 ==> 5.TAKIM

2. LAydLiNe ==> %2 .406==> 13.TAKIM

3. Tostombalakanne ==> % 2.309==> 6. TAKIM

ETAP SONUNCUSU

Zerosima ==> % -2.742==> 10.takım

Çok geçmiş olsun

Kendini zorlamadan yürüyüş yapabilirsinn belki canım dışarı çıkma imkanın yoksa Leslie varsa dışarıda düşük tempo bir yürüyüş.
Fıtık için en iyi spor aslında yüzme ama devamlı yapılabilecek bir şey değil o da

Sağ ol canım benim normalde yapmazdım ama annem çok ısrar etti hadi dedim yapayım 1.liğin şerefine bir ödül Ama yarın itibariyle hem menü hem spor muhteşem olacak
Oooo hic de kabullenme. Sen ki hayal edemeyecegimiz kilolar vermis insansin. Sen istersen bizi ikiye katlar uce bolersin benim oldum olasi sporla aram iyidir. Seve seve katilirim.
Ayy kuzum ya sağ ol sözlerin için sporla aram çok iyi değil ama böyle yarış ortamı olunca ayrı bir motive oluyorum istek geliyor yarın yapacağım bir şeyler
Evet apartman biraz zor ,benim alt katım boş canım o yüzden rahatim
Aynen canım artık diğer sporlarla şansımı deneyeceğim
çok geçmiş olsun canım hem kızına hem sana çok da zorlamamak lazım iyice kötü olmasın

Son aşamayı yapmazsın sen deee

Bayağı hareket var maşallah

45 kilo vermişsin üstad öylemi.Maşallah sana.
Sağ ol canım bir seneye yakındır uğraşıyorum 116 kiloyla başlamıştım tabi aklım neredeydi kendimle be zorum vardı hiç bilmiyorum ama şükür bu kadar verdim geri alırsam zaten daha da vermem beni yatağa bağlasınlar
Yok canım hayalim aslında birincilik, ama nasip olmadı daha
Ben de bu hafta oldum ilk defa hatta ilk derecem bir daha olur mu bilmem ama insan çok mutlu oluyor inşallah sana da nasip olsun canımBelki de bu hafta olur

merhaba kaptanım şimdi daha iyi enfeksiyon gözüne vurdu tedavi devam etti ufak oglum antibiyotik alerjisi geçirdi acillerde sabahladım şimdi hersey yolunda inşallah aktif olucam bu hafta.
Canım sana da çok geçmiş olsun aksilikler geldi mi üst üste gelir zaten sizde de öyle olmuş bundan sonra toparlarlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…