Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Muhteşem grubumuza yeni renkler gelmiş🥰 hepiniz hoşgeldiniz.. Baklava börekle ağırlamak isterdim fakat hzlsel hzlsel spor günlüğü bekler❤️ Adım Özlem, Odyoloğum aktif çalışıyorum. Bekarım. 76 ile haziran ayında tanıştığım grubum sayesinde şuan 68.8 kiloyum. Hep beraber nice eksilere inşallah 🌸🌸
Hoş bulduk canım çok teşekkür ederiz ❤️ inşallah hepimiz veririz bu kiloları

Muhteşem grubumuza yeni renkler gelmiş🥰 hepiniz hoşgeldiniz.. Baklava börekle ağırlamak isterdim fakat hzlsel hzlsel spor günlüğü bekler❤️ Adım Özlem, Odyoloğum aktif çalışıyorum. Bekarım. 76 ile haziran ayında tanıştığım grubum sayesinde şuan 68.8 kiloyum. Hep beraber nice eksilere inşallah 🌸🌸
Hosbulduk canım.inşaallah beraberce hedef kilolarımıza ineriz💕

Napıyorsunuz kızlar iyi akşamlar herkese :KK36: bu gün hafif olsun diye kabak spagetti yemiştim çok hafif olmuş benim bulaşık makinesi erken çalışmaya başladı :KK45:
Bi de şu tarife gözat cnm
Screenshot_2021-08-28-21-43-04.png

Ben her gün aynı sporu yapamam sıkılırım.Bir tek zumba class tan sıkılmadım (deneyince nedenini görürsün😚) burn bady fat ve boosted severim ama lesliede favorim her zaman

Spor konusunda çenem düştü sanırım.:KK23:

Bu da çok iyi🤩 Hiç çenem düştü diye düşünme canım çok iyi oluyor böyle paylaşımlarda bulunmak bize de örnek ve çeşit olmuş oluyor sık sık paylaş ve bilgilendir bizi😍😍😍
afiyet olsun canım 😍😍
Aslında zumba çok eğlenceli ben de kıvrak değilim ama birşeyler sacmaliyorum 🤣 ben bir ara çok güzel ip atliyordum ama şimdi çok belim ağrıyor yapamıyorum

Teşekkür ederiz, hoş bulduk ❤️😍
Apartmanda oturuyorum ip atlarken çok ses çıkar diye endişeleniyorum komşularımda biraz gıcık🥺
hadi bakalım sporunu tamamla bekliyorum merakla🤩🤩
Napıyorsunuz kızlar iyi akşamlar herkese :KK36: bu gün hafif olsun diye kabak spagetti yemiştim çok hafif olmuş benim bulaşık makinesi erken çalışmaya başladı :KK45:
benim makina bugün suspus tartım konuşacak pazartesi🤣🤣🤣

Ooooo buralar şenlenmiş 🔥🔥🔥 yeni gelen herkese kocaman hoşgeldinler ❤️❤️❤️ Aslı bende, 30 yaşındayım bekarım eski mezunum 50 kiloyla mezun oldum şimdi 55 lerde geziyorum, alt listedeyim bende😂😂😂 böyle güzel olmuş valla ya hep bi sohbet muhabbet maşallah
Hosbulduk canım teşekkür ederiz💕😍😚💕

Bu da çok iyi🤩 Hiç çenem düştü diye düşünme canım çok iyi oluyor böyle paylaşımlarda bulunmak bize de örnek ve çeşit olmuş oluyor sık sık paylaş ve bilgilendir bizi😍😍😍

afiyet olsun canım 😍😍

Apartmanda oturuyorum ip atlarken çok ses çıkar diye endişeleniyorum komşularımda biraz gıcık🥺

hadi bakalım sporunu tamamla bekliyorum merakla🤩🤩

benim makina bugün suspus tartım konuşacak pazartesi🤣🤣🤣
:KK68: :KK68::KK68::KK68:

Kızlar nasılsınız, ben daha evime geçmedim. Bugün berbat beslendim🤦‍♀️ Ama bu demek değil ki yemeklere abandım, aksine aç kaldım tüm gün istemsizce 🙃
Harikasin canim. Ac kalmak cok yemekten iyidir 😉 Bugun ben de butun gun disardaydim ve aynen dikkat ettim. Burda renk festivali diye birsey cardi, biyalsr atiliyir ustunuze filan oraya gittik bugun kizimi aldim arjadas da gekdi kiziyka bebisi babasiba biraktik. Hem eglendik hem super yurudumm 🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

28 Ağustos cumartesi
12.30
1 dlm peynir domates salatalık
2 TB ekmek

17.00
5 YK bulgur pilavı
1 kase yoğurt
1 bardak limonata

Şu 3 litre

Spor yok yarın da yapamam evde değilim ama pazartesi başlayacağım ins kizlar
E Emnis 🤗
Masallah canim, menun cok guzel. Soir da eklenjnce garika olur. Hosgeldin ben Derya. Ben de iki kuz annesiyim biri bebis digeri 5 yasinda 😉 afiyet olsun 👍
28 Ağustos

11
2 dilim ekmek
Peynir cesitleri
3 zeytin
4 dilim.sucuk
1 ck bal

Ara
4 5 dilim mango

18.30
1 kase yayla
Firinda kizartma
Yogurt

Su bilmiyorum, suan yesil cay iciyorum
Cok iyi olmus canim mennn. Afiyet olsun. Spor yok, Kolunun agrisi gecmedi galiba .

X