Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

İlk bir kaç gün zorluyor vazgeçme sakın.Faydasını mutlaka görürsün.İlk yaptığım gün inatla bitirdim zorlandım ama faydasını görünce bir de alışıyorsun tâbi kolay geliyor.

Gecmis olsun canim

Ayy neden boyleyiz ya gercktn bu defa almiycam diyorm hep ayni ama bu sefer kararliym insallah.
Yazın spor skntı ya bende sevmiyorm hic zatn terliyor insan o yuzden kıșın hep dha guzel kilo veriyorm sporsuz veremeyenlerdenim
Ben dee 25 kiloyu leslieyle verdim hayrına dua bile okudum Hacı Bayramda
Ayy ilahi ne guldm
Cok takip edemiyorum ama sanirim 9.takim buraya Transfer olmus, hosgeldiniz kizlar
Hosbulduk

Çok teşekkür ederim kaptanım 37ye kadar çalışabilir raporu aldım 17 Eylül’de başlıyor zorunlu iznim neyse ki fazla gitmeyeceğim
Allahtan azmış kaptanım su gibi akıp geçsin inşallah
Ben dee 25 kiloyu leslieyle verdim hayrına dua bile okudum Hacı Bayramda
Allah seni Aynen hatırlıyorum 4 mil Leslie yapardın sen yine bekliyoruz su şişlerinle beraber hep beraber dua ederiz artık
İlk bir kaç gün zorluyor vazgeçme sakın.Faydasını mutlaka görürsün.İlk yaptığım gün inatla bitirdim zorlandım ama faydasını görünce bir de alışıyorsun tâbi kolay geliyor.
Ben de başlayayım yarın inşallah bana da fayda eder
hzlsel bu adamın tüm zumba videolarını yapıyorum acayip ter artırıyor bu da en sevdiğim
Bunu da kaydettim ay ne güzel videolar öneriyorsun sağ olasın canım hepsini tek tek deneyeceğim
Leslie de hangilerini yapıyorsun canım
Burn body fat videolarını yapıyorum canım genelde bir de boosted olanı yapıyorum
Sporsuz verme noktamın sonuna ulaştım o yüzden bu hafta kaçarım yok mecbur sporu arttırmam lazım yoksa cuma günü artı gelmek kaçınılmaz Klima altında yapabildiğimi yapacağım artık ve inşallah bundan sonra şu kiloları geri almam da tekrar vermeye uğraşmam

Slm Kubra. Hisgeldin. Brn Derya. Kilolarimiz baya yakin ins beraberce ilk hedef 70in altiba inmrk

Ben de gormedim yeni irtaklar listesini. Bilmem ki

Ben her gün aynı sporu yapamam sıkılırım.Bir tek zumba class tan sıkılmadım (deneyince nedenini görürsün) burn bady fat ve boosted severim ama lesliede favorim her zaman

Spor konusunda çenem düştü sanırım.

Alm canim. Ben Derya memnun oldum. Masallah 3 kere mezun olmussun

Spor konusunda senle takılıyoken çok i motive olup kilo vermiştim ya masallahın var

Çok zor hareketler var zaten hiç kıvrak atletik bir yapım yok spor da Leslie ötesine geçemedim
Aslında zumba çok eğlenceli ben de kıvrak değilim ama birşeyler sacmaliyorum ben bir ara çok güzel ip atliyordum ama şimdi çok belim ağrıyor yapamıyorum
Cok takip edemiyorum ama sanirim 9.takim buraya Transfer olmus, hosgeldiniz kizlar
Teşekkür ederiz, hoş bulduk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…