Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sellaaam. Yarın dönüyorum çok şükür. 😋 Bu akşam yola çıkıcaz inşallah. Sizleri çok özledim. Grup baya canlandı galiba. Lütfen öyle olsun çünkü. ♥ Neler yapıyorsunuz dostlarıım 💕🥰
Selam bebiş hoş geldin diyelim şimdiden💗 Grubumuz yeni kanlarla kesinlikle canlandı sen de döner dönmez başla hemen sonra zor oluyor başlamak😘

Selam bebiş hoş geldin diyelim şimdiden💗 Grubumuz yeni kanlarla kesinlikle canlandı sen de döner dönmez başla hemen sonra zor oluyor başlamak😘
Çok sevindim. Kalabalık olunca daha güzel oluyor. 😍 E Emnis kaptanım, siz buralardasınız di mi? 😙 Hemen yarın başlayacağım inşallah. Burada yemekler o kadar güzel değildi. Çeşit de pek yoktu. O yüzden pek dikkat edemedim. Evimi özledim resmen. 😣

Menu guzel olmus ortim. Bugub spor da eklersin 👍

Afiyet olsun ortim. Aksamki eriste olmasaydi daha uygun bir menu olurdu. Bir de ya adimini arttirmayi dene mesela tv izlerken kalk ayaga yuru yerinde. Ya da biraz spor yapabilirsen cok uyi olur.
teşekkür ederim aslında daha fazla yürürdüm ama misafirim vardı parka yürüttüm onları da :) bir de şu adet halsizliğim üşengeç yapıyor ama bugün leslie yaparım telafi ederim bugün menüm dünün telafisi olacak

20 Ağustos - 27 Ağustos Cuma Hedef Listesi
🎯

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
69,55​
68,9​
94, 4​
93​
80, 4​
79,4​
72,9​
74, 6​
73, 5​
72,9​
72​
76,10​
75,5​
73, 3​
72,5​
55, 8​
54,9​
79, 1​
77​
64,6​
62​
Bu haftanın hedefleri kızlar..
@sss35 cuma hedefini belirledin mi.?
avutsunbahaneler avutsunbahaneler kilon kaçtı? Cuma hedefin kaç canım ben kaçırmışım sanırım senin bilgilerini. Aradım bulamadım da..
Listede Eksikler var mı başka kızlar??
58.4 cuma kilom hedefim 52 teşekkür ederim

Merhaba canım hoş geldin ben Hazal her gün yediklerimizi yaptığımız sporları yazdığımız bir sayfamız daha var sen de bugün itibariyle yazmaya başlayabilirsin her pazartesi kontrol tartısı her cuma günü ise resimli tartı paylaşıyoruz her gün bu sayfaya gelip yazılanları okuyup cevap yazarsan aktif olursan daha çabuk motive olursun burada gerçekten güzel motive oluyor insan ben hala diyet yapıyorsam burası sayesinde inşallah hedeflediğin kilona en kısa sürede inersin😍😍

Umarım buna çok ihtiyacım var
Merhaba canım hoş geldin ben Hazal her gün yediklerimizi yaptığımız sporları yazdığımız bir sayfamız daha var sen de bugün itibariyle yazmaya başlayabilirsin her pazartesi kontrol tartısı her cuma günü ise resimli tartı paylaşıyoruz her gün bu sayfaya gelip yazılanları okuyup cevap yazarsan aktif olursan daha çabuk motive olursun burada gerçekten güzel motive oluyor insan ben hala diyet yapıyorsam burası sayesinde inşallah hedeflediğin kilona en kısa sürede inersin😍😍

Hosbuldum canım . Motive edeceğine Emin’im
Böyle bir seye ihtiyacım var yoksa pes edebilirdim:)

ADINIZ: eylül
YAŞINIZ:28
BOYUNUZ:166
KİLONUZ:68.0
HEDEF KİLONUZ:58
MEDENİ DURUMUNUZ:bekar
MESLEGINIZ: öğretmen
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI :
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: hayır
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ:troid, yemeyi seviyorum :)
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI:troid
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ saglıklı olmak ve aynada güzel görünmek

Çok sevindim. Kalabalık olunca daha güzel oluyor. 😍 E Emnis kaptanım, siz buralardasınız di mi? 😙 Hemen yarın başlayacağım inşallah. Burada yemekler o kadar güzel değildi. Çeşit de pek yoktu. O yüzden pek dikkat edemedim. Evimi özledim resmen. 😣
E Emnis kaptancığımız bu hafta aktif olmaz canım yanlış hatırlamıyorsam Samsun’a gideceklerdi🥰 Otel yemekleri çeşit olmayınca sıkıyor insanı gerçekten şimdi yine güzel ölçülü menülerini paylaşırsın😘
ödemlerim benimle uyandılar bu sabah ama bugün başladım detoksa aynıyım 58.4 ama Cuma günü gitmiş olurlar diye düşünüyorum
Pazartesi sabitsen eğer kesin gider canım🥰🥰
Dukan birası hiç denemedim gerçekten işe yarıyor mu
İşe yarıyor canım tavsiye ederim ara ara yaparım bir de ananas ödemler konusunda çok işe yarıyor
Dukan birasini ben de merak ettim ara öğün gibi mi iciyorsun ?😍
Aynen canım ara öğün gibi içiyorum ama çok açsam yanına ufak tefek bir şeylerde yiyorum on beş gün yapacağım tavsiye ederim ödeme iyi geliyor
Umarım buna çok ihtiyacım var

Hosbuldum canım . Motive edeceğine Emin’im
Böyle bir seye ihtiyacım var yoksa pes edebilirdim:)
Pes etmek yok canım kilon çok değil zaten ben şu an hayal edemeyeceğim kiloları kendime hedef koydum inşallah senin direncinde kırılacak az az da olsa vereceksin😍😍
ADINIZ: eylül
YAŞINIZ:28
BOYUNUZ:166
KİLONUZ:68.0
HEDEF KİLONUZ:58
MEDENİ DURUMUNUZ:bekar
MESLEGINIZ: öğretmen
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI :
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: hayır
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ:troid, yemeyi seviyorum :)
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI:troid
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ saglıklı olmak ve aynada güzel görünmek
Ben de öğretmenim branşın nedir🤩🤩
Sagol canim. Iyi oldu bugun spor erken bitti ama oglen yemegini cok uedim ya. Aksami salatayla gecistirmem lazim
Dengelemeye çalış canım çok geç saatte yeme dediğin gibi salata en güzeli😘

E Emnis kaptancığımız bu hafta aktif olmaz canım yanlış hatırlamıyorsam Samsun’a gideceklerdi🥰 Otel yemekleri çeşit olmayınca sıkıyor insanı gerçekten şimdi yine güzel ölçülü menülerini paylaşırsın😘

Pazartesi sabitsen eğer kesin gider canım🥰🥰

İşe yarıyor canım tavsiye ederim ara ara yaparım bir de ananas ödemler konusunda çok işe yarıyor

Aynen canım ara öğün gibi içiyorum ama çok açsam yanına ufak tefek bir şeylerde yiyorum on beş gün yapacağım tavsiye ederim ödeme iyi geliyor

Pes etmek yok canım kilon çok değil zaten ben şu an hayal edemeyeceğim kiloları kendime hedef koydum inşallah senin direncinde kırılacak az az da olsa vereceksin😍😍

Ben de öğretmenim branşın nedir🤩🤩

Dengelemeye çalış canım çok geç saatte yeme dediğin gibi salata en güzeli😘
Tmmdir canim 👍

X