Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

ben şu sıralar tatlı krizlerindeyim ya ama yarına toparlarım sonra kabak detoksu yapacağım dün spor yapmayınca bi suçluluk duydum bugün yürürüm akşam inşallah
Hurma toplari cok ise yariyor denemedim tavsiye ederim.

10 12 hurma suda yumusat kabuklarini soy
3 kasik yulaf
1 tatli kaşığı
Hepsini robotta cek top yap 2 3 tane yiyebilirsin

Sen neler yapıyorsun ortim şu sıralar bu haftaki hedef ne

Günaydınlar
Bugün hiç birşey yapamadım ortim. Eşim evde pazar olduğu için. Bomba bi kahvaltı yaptık ben abartmamaya çalıştım ama..
Biz de pazar baba kahvaltısı oluyo. Eşim hazırlıyor ve bomba oluyo. Ama abartmadım. Misafir gelecekti iptal oldu. Ben de marketten Domates aldım kışlık yapacağım. Akşam yemeği de yapılacak çok işim var çok..

Bu arada hedefim 93 bu hafta, inşallah ulaşabilirim. Sen neler yaptın canım.
Canım kahvaltı süper ama öğlen kek akşam börek olmamış
Evet kuzum ya bu aralar kendime zor engel oluyorum ben

Gunaydiinnn dün gece yoğurt pul biber limon kürünü yemeden yatmisim çok pişmanım sabaha hafif mis kalkacaktim ne güzel
Bir de bunun tarçınlı zerdeçallı versiyonu var malzemeleri aldım ama gece yendiği için kilo yapar mı acaba diye bir türlü cesaret edip başlayamıyorum
Masallah sen cok iyi toparliyorsun canim. Senin dikkatli yemenin hayraniyim ben
Sağ ol canım ya bu hafta inşallah hiç diyeti bozmadan kaçamaksız gideceğim
Bugün kendimi çok dağıttım. Pazartesi tartısından korkuyorum şuan
Geçen hafta ben de öyleydim canım pazartesi artı gelsen de hiç moral bozma cuma gününe toparlarsın
Sabah sporuyla tüm gün enerjik oluyorum ben de. Gerçekten çok güzel bir his.. Bu iki gündür sabahları kaldıramıyorum kendimi biraz gribal durumlar var, reglinin yanısıra
Çok geçmiş olsun canım takviye alıp biraz toparlan kendine gel hemen inşallah

E Emnis kaptancığım iyi yolculuklar iyi tatiller

Vay vay çok sevindim MuMu85 tebrikler ortim
DeryaOnDiet tebrikler kuzum çok güzel sporların var

Çok teşekkür ederim kuzum

Eh pazartesi tartısı bizi bekliyor desene cuma bildirimin neydi canım demek ki şu andan itibaren kemerleri boğazları sıkıyoruz ne varsa bende spor yapamıyorum bacağım tam iyileşmedi o yüzden az yemeye çalışıyorum ama öğlen 1 kase cicibebe yedim bu hafta hedefe ulaşalım ikimizde! Elinden geldiğince erken akşam yemeği yersen en azından yediklerini biraz dengeleyebilir canım

14-20 Ağustos Spor Listesi
UYE14
Ağustos
16
Ağustos
18
Ağustos
Sonuç
hzlsel ------22
Lizozom55 1+211
SonsuzUmut ------------------
pacman ------1------
DeryaOnDiet 41+6+76
eliya ------------------
A Anka ------------------
kardelelen321 ------------5
kollontai ------------------
MuMu85 ------44
sss35 ------------------

Bu hafta tembellik yaptığım için kızlar listeyi ancak bugün paylaşabildim İnşallah bundan sonra düzenli paylaşım yapacağım E Emnis kaptancığım

Bütün spor günlerini dolu dolu geçiren Lizozom55 ve DeryaOnDiet canı gönülden tebrik ederim

Herkese merhaba ben bugun kayıt oldum hzlsel isimli bi hanım efendinin davetiyle katıldım gruba
Merhaba canım hoş geldin aramıza ben Hazal ilk sayfada bir formumuz var onu doldurup paylaşırsan seni daha iyi tanımış oluruz Menü ve yaptığımız sporları paylaştığımız bir sayfamız var oraya sen de yarın itibariyle yazmaya başlayabilirsin pazartesi günü kontrol tartımız cuma günü ise fotoğraflı bildirim yaptığımız asıl tartımız var hemencecik alışıp motive olursun canım zaten inşallah devam ettiğin taktirde güzelce kilolarından kurtulacaksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…