Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

ORTAKLAR
( 20-27 Ağustos )

• Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir

NOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

eşitlik olmadığı için MuMu85 DeryaOnDiet avutsunbahaneler kızlar 3 lü ortaksınız bilgilerinize

Azimliiii ortiliğimiz hayırlı olsun canım.. Günlük menülerini paylaşırken beni de etiketlemeni istiyoruz. Bir de birbirimizi motive etmemiz gerekiyor 2 haftadır motivasyonum zirvede, olabildiğince seni de gazA getireceğimZaten yeni başladığın için bence bu hafta iyi kilo verirsin. Bu akşamki menün de harika bence

Böyle bir sonunculuk görülmedi
ayy harikaaa neredeyse -1
Aynen canım ya vallahi şaşkınım
Kaptanım ben doğru düzgün yürüyemiyorum hala bu hafta spor listesinde olmayım en az 10 gün dinlendirmek istiyorum diz kapaklarım falan ağrıyor çünkü :/

Olsun canim. Sana boyle uygunsa oyle yap. En guzel diyet yapabildigimiz diyettir

Ayy cok mutlu oldum. Ellerine aglik kaptancim

Tmmdir kaptancim. Biz bir uclu ortiligi yapariz

Serpme kahvaltıda çok dağıttım kendimi en son tereyağ ve bal yiyordum işte düşün kahveleri de biri evden çıkmadan, biri iş yerinde öğleden önce, birini de akşam saatlerinde içiyorum. Aralıklı beslendiğim için ciddi tokluk hissi yaratıyor bende 1 saat oldu uyandım yataktan çıkamıyorum ayaklarım 23 bin adıma hazır değilmiş Azimliiii

İyi yolculuklar kaptanım

Geçmiş olsun canım
Sağol canım
Ay benim tartım akşam akşam 54.9 gösterdi şaşkın ve mutluyum
Vaaayyyy Süpersin
Harikasın canım spor kraliçesii
kardelelen321 canım bu hafta hep biz zayıflıyormuşuz
Evet ortiim en çok biz zayıflayalım bu hafta.

Herhalde Sporu haftalık tek seferde bitirdin

evet İnşallah Cuma ya ödem atmış olurum şu dönemde kendime çok zor hakim oluyorum sanki herşey beni ye diyor :) fotoğrafı nereye yükleyeceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…