Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım :KK200:cumartesi menüsü ama kııaazzz 3 dilim su böreği yağlı gelmedi miii

Afiet olsun gayet güzel menü :KK200:

Afiyet olsun ne güzel:KK200: tabaklar meyveye hiç takılmıyorum cumartesi günü diye normalde de hep böylemisindir sunumlar falan sana misafirliğe gelesim geldi :kk77::kk77::kk77:

Afiyet olsun :KK200:öğlenki pilav biraz fazla maks.4 kaşık yeterli gelir ammaaa c.tesi kıyağı diyorum :hamarat:

Afiyet olsun gayet de güzel olmuş :KK200:

Afiyet olsun çok güzel :KK200:

Afiyet olsun :KK200: evet ödül günü c.tesi de biraz fazla kaçmış canım hem tatlı hem tantuni neyse ki akşamı hafif geçirmişsin

ne o öyle ağlayan surat genciz bizzz orta yaş bana göre 55 ler falan :KK39:

Afiyet olsun fırın makarna çok severim c.tesi ok ama normalde olsa makarna 1 dilim yanına şöyle koca bir salata eksik kalmış derdim (ama bak demiyoruuuummm :confused: )

Artık geçen haftayı geride bırakalım canım bu haftaya odaklan :KK5:

Bence çok güzel olmuş :kk77:

Vaay çok güzel menü :KK200: afiyet olsun
Bazen böyle bir çümbüş olur ya ben seviyorum onu şöyle bir uzaktan bak hallerine kediler tepişiyor, torun bir alem hayatın güzellikleri :KK36:

Harika bir fikir :spor: bugün ben de saçlarımı boyayacağım artık baya uzadılar 3 tüp gidiyor dolayısıyla oksidanla birleşince boğuluyorum başka da rengi beğenmediğim için sonucu düşünüp idare ediyorum

Afiyet olsun :KK200:baya karb.olmuş ammaa misafirliktesin diye bişi demiyorum bir de tabi c.tesiye eyvallah diyoruz :-)

Kıııaaazz benim kızçemsin sennnn :KK5:

:KK60:

Sağolsun Boncuk2307 Boncuk2307 yaptı bu hafta

Afiyet olsun :KK200:bugünün ödülü sarma sanırım baya kaçmış ama olsun :KK23:

Evvettt mavisiinnn :nazar:

Afiyet olsun ölçülü bir ödül günü olmul gayet güzel :KK200:

Günooo mutlu pazarlaaarrr :KK200:

Günoo lotus cum :KK200:

Süper plan bozmadan şaşmadan devam lotus cum :kk77:
Yatmadan önce misafirimiz olan torun beyin wc sini, mamasını, suyunu oturma odasına koyup kapıyı kapattık
Herkes yatınca kapıya gelip bağırdı 😔
Susar diye bekledim, susmadı, kapıyı tırmalayınca kalkıp açtım.
Tedirgin tedirgin dışarı çıkıp dolaşmaya başladı 😂
Annesini alıp yatak odasına geçtim, yavrum kapıdan kafayı uzatıp uzatıp geri kaçtı 😂
Sabaha kadar seslerini duymadım 🤲🏼

Esas torun da uyandıkça boynuma sarılıp uyudu 🥰
Ben biraz uykusuz kaldım ama herkes mutlu ve sağlıklı ya olsun, bu gece uyurum 🤲🏼🤲🏼

Bence et girmeyen eve bile uygun. Bide gluten olayları da olabilir
Olabilir ama hamburgerin olayı et ya🤣
Bunlar özel tarifler bence. Veganlar icin olabilir glutensiz diye olabilir. Kurufasulye yemekten , piyazdan , barbunya pilakiden pek farki yok. Hsmburgerde problem , beyaz ekmek, yeşillik azligi , yanindaki kola ve patates. Yap izgara köfteni koy tb ekmegin icine, yanina ayran , salata misss
Bence de miss gibi et varken başka proteinn aranı mı🤣
Kaptancığım artık çok geç🫣ama yarın dengeleyeceğim söz.

Yaparım bilirsin deliyim gözü kara deliyim😂kendi kendime gazda verdiğime göre yarın ola hayrola 😂
Kıaazz yarışacak mıyız aşko
Ana oğul birbirlerine tıslayıp duruyorlar 😂😂
Sen de onlara tısla🤣🤣
Ben ben ben :KK28::rolleyes:ama oyle 20 b8n falan yspamsm maksimum yuruyusum 14 bindi😅
Tamam yarışıyoruz o zaman kaybeden bir günlüğüne kazananın istediği bir şeyi yapar kabul nu😘
Cooook isterdim bunu ama benim ufaklık izin vermiyor buna. Evde denedim bı ara basim donduydu :KK70: hedef varmı ?
Rakibemi geçmek🤣🤣 evde yürümeyi ben de sevmiyorum ya
Günaaaaydıiiinnnn kırmızı takımın gülleri 🤗

Güne 2 bardak su içerek başlıyoruz.
Sirkeli limonlu sevenler öyle içsin.

Coookkkkk güzel bir pazar olsun
herbiriniz çok ozelsiniz
benim kızlarım bu günü kazasız kacamaksiz tam motive konsantre geçirecek 😎
NErde hareket orda bereket :KK66:

Fit mutlu anne Fit mutlu anne

Sitare55 Sitare55

M Makaron23

Efenin_Annesi Efenin_Annesi

D Deltavealfa

bluegreeneyes bluegreeneyes

A Asya89

G Goklerce

Jou Jou

Boncuk2307 Boncuk2307

Y yosunlupapatya

Azmet5255 Azmet5255

Sem2024 Sem2024

dolar milyoneri dolar milyoneri

Tutku44 Tutku44
Günaydın kaptanıııımmmmmm🌸
evetyaaa uzun zmaan oldu dinlemeyeli bugün açem 🤣🤣
Ben de dinleyecem şimdi🤣
kahvemleee günooo gençleeerrr

nurovic nurovic Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Eki Görüntüle 3487264
ilkkez bi bardakla içem dedim ay ne güzel oluyomuş
Şifa olsun🌸
Günaydın mutlu sabahlar . Sirkeli ılık sularımızEki Görüntüle 3487274 hazır
Manzaraya düştüğğğğmmmmmm💙💙💙
Şifa olsun canım
Afiyet olsun gayet de güzel olmuş :KK200:
Teşekkür ederim can kaptanım🌸

Olabilir ama hamburgerin olayı et ya🤣

Bence de miss gibi et varken başka proteinn aranı mı🤣

Kıaazz yarışacak mıyız aşko

Sen de onlara tısla🤣🤣

Tamam yarışıyoruz o zaman kaybeden bir günlüğüne kazananın istediği bir şeyi yapar kabul nu😘

Rakibemi geçmek🤣🤣 evde yürümeyi ben de sevmiyorum ya

Günaydın kaptanıııımmmmmm🌸

Ben de dinleyecem şimdi🤣

Şifa olsun🌸

Manzaraya düştüğğğğmmmmmm💙💙💙
Şifa olsun canım

Teşekkür ederim can kaptanım🌸
Diyet yapan arkadaşlarım var. Proteinli yoğurt alıyorlar, geçen aldım bence verdiğim paraya değmez🫣. Birde benim çocuklar elimde gördükleri anda normal meyveli yoğurt sanıp saldırıyorlar😂 buzdolabında öylece bekliyor beni. Bakalım ne zaman fırsat bulup yiyeceğim😂

Afiyet olsun kaptanım. Biz kahvaltı ve öğle yemeğini birlikte yapıyoruz. Şimdilik 2 kahve içtim. Benim küçük gece hiç uyumadı bu gün acile götüreceğiz çocukları. Allah yardımcımız olsun
artık kaç saat sonra sıra gelir bilinmez.

Ya bu erkekler niye böyle perşembe günü ortanca hastalandı, eşime dedim çocuk doktorumuzu ara randevu al çocuğu götür hem diğerlerine bulaşmadan hem hafta sonu araya girmeden diye. Yok ya abartma alt tarafı bir grip dedi, şimdi küçüğe bulaştı mecbur bu gün acile gideceğiz artık kaç saat bekleriz

Kahvaltı diye girdim konu nereye geldi aşırı dolmuşum yaw😵‍💫

Kahvaltımı yaptım kızımı denemeye bıraktım hızımı alamadım gittim bir 9000 adım attım daha da atarım bu kadarla kalmam sanırım 🥳
dolar milyoneri dolar milyoneri B Beyaz leylak
Afiyet olsun canım 🌸
Adımlar şahane, sen daha şahane.
Afiyet olsun kaptanım. Biz kahvaltı ve öğle yemeğini birlikte yapıyoruz. Şimdilik 2 kahve içtim. Benim küçük gece hiç uyumadı bu gün acile götüreceğiz çocukları. Allah yardımcımız olsun
artık kaç saat sonra sıra gelir bilinmez.

Ya bu erkekler niye böyle perşembe günü ortanca hastalandı, eşime dedim çocuk doktorumuzu ara randevu al çocuğu götür hem diğerlerine bulaşmadan hem hafta sonu araya girmeden diye. Yok ya abartma alt tarafı bir grip dedi, şimdi küçüğe bulaştı mecbur bu gün acile gideceğiz artık kaç saat bekleriz

Kahvaltı diye girdim konu nereye geldi aşırı dolmuşum yaw😵‍💫
Erkekler ah ahh.
Onlar bizim gibi değil maalesef.
Allah kolaylık versin canım.
Benimde önce oğlan hasta oldu derken hepimizi sıradan geçirdi sağolsun.

X