Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

18 Ağustos
Kahvaltı

2 haşlanmış yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 4 zeytin, 1 çatal krem peynir, kiraz saplı çay, karpuz
Ara
Türk kahvesi, yulaflı bar
Akşam
Taze fasulye(zeytinyağlı), 1 wasa, 1 kase cacık

2 mil Leslie, 2 LT su, 1 LT dukan birası

E Emnis MuMu85 MuMu85
Afiyet olsun, canim wasa cekti alayim bende bari😂😂

YAŞINIZ: 38
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ:58
HEDEF KİLONUZ:52
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: -
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ:Tabiki eve kapanıp kalmak :KK43:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: sağlıklı beslenmek istiyorum idealkiloma ulaşıp korumak istiyorum

YAŞINIZ: 38
BOYUNUZ: 160
KİLONUZ:58
HEDEF KİLONUZ:52
DAHA ÖNCE HERHANGİ BİR TAKIMA DAHİL OLDUNUZ MU?: -
Evet ise herhangi bir nick değişikliği veya eski üyelik söz konusu mu?
KİLO ALMA NEDENİNİZ:Tabiki eve kapanıp kalmak :KK43:
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: sağlıklı beslenmek istiyorum idealkiloma ulaşıp korumak istiyorum
Spm canim ben Derya. Hosgeldin

Spm canim ben Derya. Hosgeldin
teşekkür ederim hepinize bu arada ben bugün girdiğim için gruba diyete yarın başlayacağım daha önce 17 kilo verdim ama şu pandemi yüzünden evde kalınca 4 kg aldım çok katı diyet listem yok ama genelde sebze ağırlıklı beslenirim proteinimi balık ve süt ürünleriyle karşılarım porsiyonu küçük olduğu sürece herşeyden tadarım salata en büyük dostumdur

20210819_080327.jpg

-500

E Emnis Yarın kilo bildiremeyebilirim o yüzden bugün cektim, ama tartilabilirsem tekrar koyarim :KK66:

teşekkür ederim hepinize bu arada ben bugün girdiğim için gruba diyete yarın başlayacağım daha önce 17 kilo verdim ama şu pandemi yüzünden evde kalınca 4 kg aldım çok katı diyet listem yok ama genelde sebze ağırlıklı beslenirim proteinimi balık ve süt ürünleriyle karşılarım porsiyonu küçük olduğu sürece herşeyden tadarım salata en büyük dostumdur
Masallah canim cokbguzel kilo vermissin. 4 kilo ne ki hizlica gider

X