Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Gayet güzel menü canım akşamı hafif geçirmişsin spor zaten çok iyi böyle devam inşallah güzel eksiler gelecek😍😍

Ooo künefe bir senedir hayal ettiğim ödül ama bir türlü elim gitmedi afiyet olsun canım😘

Spor, menü, su tek kelimeyle mükemmel inanıyorum emeklerinin karşılığını da alacaksın tartıda canım🤩🤩🤩

Pek bir şey yememişsin canım bugün vaktin olursa iyi bir kahvaltı ve ara öğün yapıp yeşil çay filan içmeye çalış kuzum🥰🥰

Dondurma hariç gayet güzel menü canım regl olduğun için tatlı isteği gayet doğal yine de günü bence güzel kapatmışsın sporun zaten çok iyi😍😍

Ekmek sayısı çok canım hem de pilav yemişsin karbon biraz fazla olmuş sanki ciğere bayılırım ama kilo korkumdan yiyemiyorum🤭🤭

Afiyet olsun canım adımlarını keşke 10bine tamamlayabilseydin ama o da zamanla olacak inşallah💓
Evet KB yi azaltmak lazım haklısın canım 🤭
Günaydinnnnnn

Ödevler gitti veee eksiye gectim sükür
Oh beeee 💃💃💃💃
Oh maşallah ❤️

Ayy balımm iyiyim sen nasılsın 😍😍😍😍 hoşbuldum çok özledimmm
İyiim bende gamzemm oğlanla yuvarlanıp gidiyoruz işte :confused:
Bende özledim seni bir kaç kez etiket yaptım ama yok bizim kız gelemedi bir türlü ama tabi ben senin sınavı flaann düşünemedim 🤭 nasıl geçti umarım dilediğin puan gelir canım ♥️
Başlıyor musun takıma yoksa biii ceeee yapıp kaçacak mısın 😬🤭

Kaptanım ben 3 haftadır ortaklar listesindeyim lakin hiçbir ortağım aktif değildi, ilk iki hafta yeni mezun arkadaşlardı bu haftada ortaklarım pek gelmiyor, ben 3 haftadır sürekli buralardayım katılımım da iyi o şekilde bir ortak daha motive edici olabilir, yoksa listede olmamın bi anlamı olmuyor, haftaya ona göre beni eşleseniz çok sevinirim. ❤️ E Emnis
Dikkat edeceğim canım bazen benimde düşünemediğim şeyler oluyor 🤷
Ortağın pacman normalde en ilgili ortaklardan bunu herkes bilir tek tek yorumlar takip eder ben listeyi takip ettikten sonrada tatili öne çekilmiş 🙄 ama dediğim gibi dikkat edeceğim haftaya bu hafta sende değil diğer ortaklarda da sorun var maalesef

kardelelen321 kardelelen321 ortim gunaydin. Nasil gidiyor minimum karbonhidrat? Kahvaltini yaptin mi?
Şimdi yapmayı düşünüyorum ortim. Çocuklar erken uyandı bu sabah onlara kahvaltı hazırladım. Sporum geçe kaldı. İp atladım ben de, şimdi duştan çıktım kahvaltıya geçicem. ❤
Dediğin gibi ortim. Karbonhidrat sız iki güne başlıyorum 😊

X