Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Şimdi yapmayı düşünüyorum ortim. Çocuklar erken uyandı bu sabah onlara kahvaltı hazırladım. Sporum geçe kaldı. İp atladım ben de, şimdi duştan çıktım kahvaltıya geçicem. ❤
Dediğin gibi ortim. Karbonhidrat sız iki güne başlıyorum 😊
Harikasin ortim 👍 benim kizlar da bugun asirii erken uyandilar ☹️☹️ Uykuuuu 😩😩
Ipini atlamissin bile super. Ben de bugun sana ipsiz eslik edeyim o zaman 😉

E Emnis kaptanım. İyileşti mi Emrecim.
Canım canımmm sağol sorduğun için burun akıntısı azaldı ama devam ediyor onun dışında bir sorun yok ilaçsız atlattı şükür
Bende düzeldim sayılır eşimde başladı şimdi 😁 emre hepimize bulaştırdı sağolsun :)
Cuma akşamı görümcem ailesiyle gelecek hafta sonuda köye Samsun'a gideceğiz hep birlikte onun telaşı içindeyim şuan 😕🤭

Kizzlarr kim benimle beraber 2 haftada incelmek ister? Ben bugun basliyorum, 2 haftalik incelme programjna gunluk sadece 30 dklik sporla.
size lazim olan tek sey incelme, fit olma istegi, gunluk sadece 30 dk zaman vee 2 tane 1,5 ltlik su 😉

ben 1.gunu bitirdim. Haydi kim benimle incelecek bakalim?

Insallah ortim bu cumaya guzel eksiler goreceksin 👍
İnşallah ortiimmm.
Canım canımmm sağol sorduğun için burun akıntısı azaldı ama devam ediyor onun dışında bir sorun yok ilaçsız atlattı şükür
Bende düzeldim sayılır eşimde başladı şimdi 😁 emre hepimize bulaştırdı sağolsun :)
Cuma akşamı görümcem ailesiyle gelecek hafta sonuda köye Samsun'a gideceğiz hep birlikte onun telaşı içindeyim şuan 😕🤭
İnşallah yolculuğa çıkmadan atlatırsınız kaptanım. Şöyle bi Karadeniz havası al dön canım sağlıcakla 😘
Kizzlarr kim benimle beraber 2 haftada incelmek ister? Ben bugun basliyorum, 2 haftalik incelme programjna gunluk sadece 30 dklik sporla.
size lazim olan tek sey incelme, fit olma istegi, gunluk sadece 30 dk zaman vee 2 tane 1,5 ltlik su 😉

Orticim çok güzel video. Sana katılmak isterdim ama benim de şu an kendimce bi programım var. O bitince bu videoyu denicem.

İnşallah ortiimmm.

İnşallah yolculuğa çıkmadan atlatırsınız kaptanım. Şöyle bi Karadeniz havası al dön canım sağlıcakla 😘

Orticim çok güzel video. Sana katılmak isterdim ama benim de şu an kendimce bi programım var. O bitince bu videoyu denicem.
Tmmdir ortim 👍

İyiim bende gamzemm oğlanla yuvarlanıp gidiyoruz işte :confused:
Bende özledim seni bir kaç kez etiket yaptım ama yok bizim kız gelemedi bir türlü ama tabi ben senin sınavı flaann düşünemedim 🤭 nasıl geçti umarım dilediğin puan gelir canım ♥️
Başlıyor musun takıma yoksa biii ceeee yapıp kaçacak mısın 😬🤭
İyi olduğuna çok sevindim ❤️❤️❤️ çok yogundum gelemezdim şükür iyiydi umarım puanımda iyi olur 💚🤲 dönmek istiyorum tabikiii ama çok şişkolaştım bi 4 kg geri aldım tabiki 🥺🥺 bu cuma tartısıyla beraber başlarım diye düşünüyorum cancan 🥰😘 önce bi evi temizleyeceğim😂😂😂

İyi olduğuna çok sevindim ❤️❤️❤️ çok yogundum gelemezdim şükür iyiydi umarım puanımda iyi olur 💚🤲 dönmek istiyorum tabikiii ama çok şişkolaştım bi 4 kg geri aldım tabiki 🥺🥺 bu cuma tartısıyla beraber başlarım diye düşünüyorum cancan 🥰😘 önce bi evi temizleyeceğim😂😂😂
Selam canim. Hosgeldin yeniden. Hafi bakalim cuma baslangic. Ins kisa surede artilarindan kurtulursun 👍

Süpersin canım ya darısı başıma
Amin canım inşallah gidecek senin de🥰dukan biramı hazırladım birazdan içmeye başlayacağım🤭
Hepinize geçmiş olsun kaptanım hazırlıklar için de Kolay gelsin ne kadar kalacaksınız🥰
Süperrr canım biliyorduk böyle olacağını 🤩🤩🤩
Regl olacağım için o kadar artı çıkmış demek ki normalde artı görürdüm ama hiç bu kadar görmemiştim🤣🤣 inşallah bu iki günde biraz gider de cuma günü hedefime ulaşabilirim💗

Ben baktım ama şu an hafif hafif spor yapabiliyorum inşallah biraz daha alışayım ondan sonra denemeyi düşünüyorum canım sana bol incelemeler🤩🤩🤩
Sende görmüssün istee 👏👏
Senden sonra tartıldım canım gördüm şükür🤭🤭

Amin canım inşallah gidecek senin de🥰dukan biramı hazırladım birazdan içmeye başlayacağım🤭

Hepinize geçmiş olsun kaptanım hazırlıklar için de Kolay gelsin ne kadar kalacaksınız🥰

Regl olacağım için o kadar artı çıkmış demek ki normalde artı görürdüm ama hiç bu kadar görmemiştim🤣🤣 inşallah bu iki günde biraz gider de cuma günü hedefime ulaşabilirim💗

Ben baktım ama şu an hafif hafif spor yapabiliyorum inşallah biraz daha alışayım ondan sonra denemeyi düşünüyorum canım sana bol incelemeler🤩🤩🤩

Senden sonra tartıldım canım gördüm şükür🤭🤭
Sagol canim. Aslinda cok zor degil.

Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim inşallah motive olurum ben de burada sizlerle
Hoş geldin canım ben Hazal burası olmasa çoktan kilo almaya başlamıştım o yüzden hiç merak etme motive konusunu🤭🤭 İlk sayfada bir form var onu doldurup paylaşırsan biz de seni daha iyi tanımış oluruz😘

18 Ağustos

10.30
2 dilim ekmek
1 yumurta
Roka salatasi
2 dilim peynir
3 zeytin
1 kasik biber kizartmasi

12.30
Türk kahvesi 2 top yulafli hurma

14.30
4 5 dilim.mango

17.15
1 yesil elma ,( spordan sonra feci aciktim )

17.50
Yemek yapicak zamanim yok
Peynirli salata

1 saat pilates
1 yesil 2 türk 1 filter kahve

Su 2 olur inşallah
hzlsel hzlsel E Emnis
Gayet güzel menü canım özellikle akşamı çok hafif geçirmişsin spor çok iyi suyu da tamamlarsan daha ne olsun🥰🥰 Yeşil dediğin kahve mi kahveyse tavsiye eder misin ortim😅

Gayet güzel menü canım özellikle akşamı çok hafif geçirmişsin spor çok iyi suyu da tamamlarsan daha ne olsun🥰🥰 Yeşil dediğin kahve mi kahveyse tavsiye eder misin ortim😅
Yok canim yesil cay, aksama 1 dilim ekmek ve 1 dilim pastirmada var doyamafim bi türlü cünkü haha

X