Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sağ ol canım niye böyle oldu anlamadım acil kendime gelmem lazım🥺

Ben de Türkçe öğretmeniyim canım 2014 te başladım inşallah kardeşin de atanır her geçen sene daha da zor oluyor Allah yardımcıları olsun inşallah güzel neticeler elde eder🧡

detoks paklar beni ancak elimden geleni yapacağım😅

tamam kaptancığım😘

ben geçen hafta ulaştığım için ulaşamayan diğer arkadaşlara öncelik tanıyorum sizler için kendimi geri çekiyorum öyle de fedakar birikimdir🤣🤣
Yanliz degilsin,cok iyi bir ikisi olmusuz bu hafta 🤪🤪🤣🤣 telegramda bir gruba katildim 21 gün srkersiz yari başlıyoruz 😊

Ben de Türkçe öğretmeniyim canım 2014 te başladım inşallah kardeşin de atanır her geçen sene daha da zor oluyor Allah yardımcıları olsun inşallah güzel neticeler elde eder🧡

tamam kaptancığım😘

ben geçen hafta ulaştığım için ulaşamayan diğer arkadaşlara öncelik tanıyorum sizler için kendimi geri çekiyorum öyle de fedakar birikimdir🤣🤣
😀😀 senin azmin zaten takdire sayan canik masallah 🧿

Ayy çok korkuyorum. Deme öyle. 😅😂 Tatile gidince gözümün dönmesinden korkuyorum. Bi de canım tartımın yanımda olmamasından hahahaha
Yok yok sen dikkat edersin ❤️
hzlsel hzlsel kuzum mezuniyet rozeti sanada verildi niye aktif etmedin 🙄 bende kazen bey rozetleri vermedi sandım mesaj attım 🙊🤣🤣🤣
Kaptanım benim hiç rozetim yok rozetler bölümü de yok, nerden nasıl bulacağım bunları biliyor musunuz? Takım rozetimde mezun rozetimde görünmüyor, kaç sene oldu mezun olalı kimsede demedi bana sende alabilirsin diye :/ pro üye mi olmak lazım.?

Son düzenleme:
Yok yok sen dikkat edersin ❤️

Kaptanım benim hiç rozetim yok rozetler bölümü de yok, nerden nasıl bulacağım bunları biliyor musunuz? Takım rozetimde mezun rozetimde görünmüyor, kaç sene oldu mezun olalı kimsede demedi bana sende alabilirsin diye :/ pro üye mi olmak lazım.?
Canım profilde isminin üzerine tıkla en sağda rozetler diye bir seçenek var orada rozetin varsa görebilirsin pro üye olmaya gerek yok😘

tamam kaptancığım😘

Amin canım inşallah. Allah hepsine kolaylıklar versin.
Senin de 7 sene olmuş maaşallah. Nerde görev yapıyorsun şu an. ❤❤

Kuzum ne yapıyorsun. Yazık bu bedenlerimize. Senin yaptığın hataları ben de yaptım. Bugün yarın diye diye 100e dayandım. Sonra bi gün dedimki kızım bunca kötülüğü bedenine niye yapıyorsun.
Hayatının en güzel zamanlarında evlatlarınla koşup oynayacağı gezip tozacağın yerde, hiç yakışmayan giysilerle kendini eve kapatarak yaşıyorsun. Kendime çok acıdım. Üzüldüm kendime. İstersem, gerçekten karar verirsem yapabileceğimi biliyorum. Bu şekilde başladım. Hedefe inene kadar da bu defa bırakmamak hususunda çok kararlıyım. Tamam bazen hayatta herşey istediğimiz gibi gitmiyo. Mutsuzluktan yiyoruz çoğu zaman evet. Ama yediklerimizin sağladığı mutluluk da sabun köpüğü gibi, yalan bi mutluluk. Spor yaptığımızda da mutluluk hormonu salgılanıyo bu arada sadece yiyerek olmuyo. Ne olur sen de bir silkelen ve kendine dön. Hayatta herşey değişiyor. Bizim kendimizle mutlu olmamız gerekiyor önce. Ben yapacağına çok inanıyorum. Haydi harekete geç canım ❤
Vakit ayırıp destek olduğun için çok teşekkür ederim canım 😍
inan ben de bilmiyorum ne yaptığımı. Niye böyle olduğunu. Ne yapmam gerektiğini biliyorum, nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum, yapmazsam olacakları da biliyorum ama yok olmuyor. Üzerimde bi atalet var başlayamıyorum. Tam oblomova döndüm. Beynimde bir sürü fikir var durmadan konuşuyorlar ama hayata geçirecek dermanım yok. Ev işlerinde de aynı boş vermişlik vardı dün evi temizledim inşallah bu gün diyete de adapte olabileceğim. Psikolojik olarak çok dipteyim zaten. Psikolojik yardım alıyordum online ama telefonum bozuldu ona da ara verdim. Her konuda çok dipte olduğum dönemdeyim çıkarım inşallah hayırlısıyla bakalım teşekkür ederim desteğin için :KK36: ip atlayarak bir adım atayım inşallah bu gün ❤️❤️

inan ben de bilmiyorum ne yaptığımı. Niye böyle olduğunu. Ne yapmam gerektiğini biliyorum, nasıl yapmam gerektiğini bilmiyorum, yapmazsam olacakları da biliyorum ama yok olmuyor. Üzerimde bi atalet var başlayamıyorum. Tam oblomova döndüm. Beynimde bir sürü fikir var durmadan konuşuyorlar ama hayata geçirecek dermanım yok. Ev işlerinde de aynı boş vermişlik vardı dün evi temizledim inşallah bu gün diyete de adapte olabileceğim. Psikolojik olarak çok dipteyim zaten. Psikolojik yardım alıyordum online ama telefonum bozuldu ona da ara verdim. Her konuda çok dipte olduğum dönemdeyim çıkarım inşallah hayırlısıyla bakalım teşekkür ederim desteğin için :KK36: ip atlayarak bir adım atayım inşallah bu gün ❤️❤️
Rica ederi kuzum ne demek. Birbirimizi toparlamalıyız, ayağa kaldırmalıyız. Hepimiz aynı şey için mücadele ediyoruz. İnan ki seni çok iyi anlıyorum. Anlattıkların bana hiç yabancı değil.
İçinde yapabilecek güce sahipsin sadece biraz silkelenmen lazım. Hadi göster bize canım😍😘

1000 ip atlamayla silkelendim geliyorum inşallah canım :spor:

Eklentiler

• 903A0B9B-BBA4-45D8-B800-11B60D7E1B84.jpeg
    903A0B9B-BBA4-45D8-B800-11B60D7E1B84.jpeg
    113,7 KB · Görüntüleme: 25
Amin canım inşallah. Allah hepsine kolaylıklar versin.
Senin de 7 sene olmuş maaşallah. Nerde görev yapıyorsun şu an. ❤❤
Ben İstanbuldayım canım ne yazık ki inşallah bir gün başka bir yerde yaşamak nasip olur😅
Pazartesi tartım 95,6 gösterdi bu sabah.
Cuma 94,9 a ulaşabilirim inşallah
olur tabi canım pazartesi tartısında artı gelmek gelenekseldir🤭🤭 ben de birazdan tartılacağım Allah bilir 1 kilo artı geleceğim🤣🤣
Canım seni çok iyi anlıyorum pandemiden önce diyetisyene gittim bir yıllık paket aldım kilo 107 o sıra yok 2 hafta gittim bıraktım sonra içime bir heves girdi 116 kiloyla diyetisyene bile ihtiyaç duymadan kendim yaptım insanda gerçekten bir boşvermişlik oluyor aman ne olacak can boğazdan gelir der yerdim inşallah o Şevki o gayreti bir an önce kendinde bulursun canım🙏
Tartı bildirimi
Cuma:78,6
Pazartesi: 79,2
Dün 80 di :işsiz:
Düne göre eksisin ne güzel canım inşallah cuma daha da eksi geleceksin😍😍
Günaydınn Kızlaaar
Cuma 71.45
Güncel 70.40
Siz ne alemdesiniz😅
Tebrikler canım yarıştan kopmuş bir Hazal var şu an🙈🙈

X