Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

nden yok canım sağlık soruınu mu var
Yok kaptanım kv bende yemek temizlik derken şimdi girebildim daha sayfaya🙈 çarşamba başlayabileceğim spora🥺
hzlsel hzlsel kuzum mezuniyet rozeti sanada verildi niye aktif etmedin 🙄 bende kazen bey rozetleri vermedi sandım mesaj attım 🙊🤣🤣🤣
Ay öyle mi kaptanım haberim yok ki🤭🤭 nasıl aktif edebilirim hiç bilmiyorum🤣🤣
13 Ağustos - 20 Ağustos Cuma Hedef Listesi
🎯

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
82,15​
81​
95,9​
94,9​
81, 1​
80,1​
72,5​
70,9​
75,3​
74, 5​
73,9​
73​
77, 1​
76,5​
74, 4​
73,5​
55,3​
54,9​
78,6​
75,9​
67, 5​
66,9​
76, 7​
75,9​
71, 45​
69,9​
72,7​
Bu haftanın hedef listesi bu şekilde kızlar. Geçen hafta 3kişi hedefe ulaştı. İnşallah bu hafta hepimiz hedeflerimize ulaşırız. Haydi kaldırın popoları spor zamanı :spor::spor::spor::spor::spor::spor::spor::spor:
ellerine sağlık canım bu hafta hedefime ulaşabileceğimi hiç sanmıyorum 🤭🤭🤭

Çok geçmiş olsun canım dikkat et kendine😍😍

Aaa @Lizozom55 benden 100 puan fazla yapmış. Tebrikler canım. Bu hafta geçicem seniiii 😍

Yaa benim erkek kardeşim de bugün girdi. Türkçe Öğretmenliği mezunu inşallah atanır bu sene.. Hepsine Rabbim yardım etsin. SonsuzUmut SonsuzUmut da bugün girecekti inşallah iyi geçmiştir

Ortiiiim bu hafta ikimiz de güzel eksiler görecekmişsiz gibi bir his var içimde😉😘
Ayy eveet eveet ortim. Inan bir kucuk oarcacik unlu mamul yemedim bugun. Neler neler vardi masada arkadaslarlaydik. Salata yedim et peynir o kadar. Hersey guzel ejsiler icin. Gel eksi geeeel 😀😀

🎯

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
82,15​
81​
95,9​
94,9​
81, 1​
80,1​
72,5​
70,9​
75,3​
74, 5​
73,9​
73​
77, 1​
76,5​
74, 4​
73,5​
55,3​
54,9​
78,6​
75,9​
67, 5​
66,9​
76, 7​
75,9​
71, 45​
69,9​
72,7​
Bu haftanın hedef listesi bu şekilde kızlar. Geçen hafta 3kişi hedefe ulaştı. İnşallah bu hafta hepimiz hedeflerimize ulaşırız. Haydi kaldırın popoları spor zamanı :spor::spor::spor::spor::spor::spor::spor::spor:
Insallah bu hafta daha cogunyzun hedefe ulaasi dilegiyle ortim 🙏

Tşkr ederim canım bende girdim benim ilk mat biraz zorladı tabi çok çalıştım ama bakalım kısmet artık 26 yaşındayım saçlarımın yarısı beyazladı resmen çok zor bir süreç gerçekten umarım erkek kardeşinde emeklerinin karşılığını alır
Insallah emeklerinin karsiligini alirsin canim 🙏 guzel sonuclarini paylasirsin bizimle

Yok kaptanım kv bende yemek temizlik derken şimdi girebildim daha sayfaya🙈 çarşamba başlayabileceğim spora🥺

Canım profilinden rozetler bölümüne gir
Orda mezuniyet rozeti olanının yanında anons ikonunu tıkla 📣 siyah olduğunda tamamdır

Eklentiler

• IMG_20210815_200614.jpg
    IMG_20210815_200614.jpg
    83,5 KB · Görüntüleme: 27
Canım her şey için biz teşekkür ederiz ♥️♥️
Tatilse iyi tatiller dilerim 😘
Biz hep buradayız birlikte kilo koruruz inşallah 🤗
Menü yazmaya devam edecek misiin baktım biraz önce menü gelmiş senden 🤩
Tatil kaptanım en kısa zamanda geri döncem listeye daha vermem gerekiyor biliyosunuz tşkler herşey için merak etmeyin çok dikkat edip koruyacağım İnş. Malum zor veriliyor😊 malesef kaptanım giremiyorum aksatınca ben rahatsız oluyorum yazamadım diye yani azcık ara müsaadenizle hoşçakalın😘😘😘 burada çok çok geçmiş olsun inş en kısa sürede toparlarsınız covid dışı bir salgın var benim antibiyotik içmeden geçmemişti siz çabucak atlatın İnş 😘 😘 🙏🏼

Tatil kaptanım en kısa zamanda geri döncem listeye daha vermem gerekiyor biliyosunuz tşkler herşey için merak etmeyin çok dikkat edip koruyacağım İnş. Malum zor veriliyor😊 malesef kaptanım giremiyorum aksatınca ben rahatsız oluyorum yazamadım diye yani azcık ara müsaadenizle hoşçakalın😘😘😘 burada çok çok geçmiş olsun inş en kısa sürede toparlarsınız covid dışı bir salgın var benim antibiyotik içmeden geçmemişti siz çabucak atlatın İnş 😘 😘 🙏🏼
Çok teşekkür ederim canım umarım ilerlemez sabah ki halime göre baya toparladım :)
senide en kısa zamanda bekliyoruz o halde iyi tatiller iyi dinlenmeler :KK200:

Tşkr ederim canım bende girdim benim ilk mat biraz zorladı tabi çok çalıştım ama bakalım kısmet artık 26 yaşındayım saçlarımın yarısı beyazladı resmen çok zor bir süreç gerçekten umarım erkek kardeşinde emeklerinin karşılığını alır
Amin canım. Kardeşim de seninle yaşıt. Gerçekten zorlu ve stresli bi süreçti onun için de.. Hayırlısı inşallah

Rica ederim canım. Pes etme canım yaparsın ben sana inanıyorum
Ayy eveet eveet ortim. Inan bir kucuk oarcacik unlu mamul yemedim bugun. Neler neler vardi masada arkadaslarlaydik. Salata yedim et peynir o kadar. Hersey guzel ejsiler icin. Gel eksi geeeel 😀😀
Harikasın ortiim. Spor listelerini hedef listelerini sallayalım bu haftaa:KK5:

teşekkür ederim kuzum
🎯

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
82,15​
81​
95,9​
94,9​
81, 1​
80,1​
72,5​
70,9​
75,3​
74, 5​
73,9​
73​
77, 1​
76,5​
74, 4​
73,5​
55,3​
54,9​
78,6​
75,9​
67, 5​
66,9​
76, 7​
75,9​
71, 45​
69,9​
72,7​
BU HAFTA EN AZ 10 KİŞİ YOKSA GREV YAPCAM :sinirli:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK
Geçmiş olsun canım Allah emeklerini karşılıklsız koymasın inşallah
o niye ooo listeye girdin diye mi :KK70:

🤸🏼‍♀️5.TAKIM SPOR PUAN TABLOSU SONUÇ 🤸🏼‍♀️

VEEE KAZANANN YİNEEE @Lizozom55 :sampiyon: :sampiyon: :sampiyon: TOPLAM 1158 spor puanı :KK24:
Tebrik ederizz :KK36:

Kendisine en yakın kardelelen321 kardelelen321 1058 puan tebrikler :halay:

ÜYE ADI 6 ağustos 7 ağustos8 ağustos9 ağustos10 ağustos11 ağustos12 ağustos
200​
100​
100​
100​
275​
150​
250​
30​
45​
45​
40​
80​
200​
120​
245​
150​
250​
113​
120​
97​
328​
200​
377​
153​
30​
200​
100​
160​
250​
113​
40​
145​
145​
70​
210​
45​
220​
100​
68​
50​
75​

Anka kızım spor yapmıyorsun, diyet yapmıyorsun bi de utanmadan kilo alıyorsun senin burda ne işin var kuzum bizimle dalga mı geçiyorsun. Acilen kendini topla yoksa pılını pırtını toplayıp basıcam tekmeyi :KK4: Bi de bu alıntıları karıştırmayı nasıl becerdin🤪 ayy şaka bi yana 80! (Seksen) gördüm

Anka kızım spor yapmıyorsun, diyet yapmıyorsun bi de utanmadan kilo alıyorsun senin burda ne işin var kuzum bizimle dalga mı geçiyorsun. Acilen kendini topla yoksa pılını pırtını toplayıp basıcam tekmeyi :KK4: Bi de bu alıntıları karıştırmayı nasıl becerdin🤪 ayy şaka bi yana 80! (Seksen) gördüm
Kuzum ne yapıyorsun. Yazık bu bedenlerimize. Senin yaptığın hataları ben de yaptım. Bugün yarın diye diye 100e dayandım. Sonra bi gün dedimki kızım bunca kötülüğü bedenine niye yapıyorsun.
Hayatının en güzel zamanlarında evlatlarınla koşup oynayacağı gezip tozacağın yerde, hiç yakışmayan giysilerle kendini eve kapatarak yaşıyorsun. Kendime çok acıdım. Üzüldüm kendime. İstersem, gerçekten karar verirsem yapabileceğimi biliyorum. Bu şekilde başladım. Hedefe inene kadar da bu defa bırakmamak hususunda çok kararlıyım. Tamam bazen hayatta herşey istediğimiz gibi gitmiyo. Mutsuzluktan yiyoruz çoğu zaman evet. Ama yediklerimizin sağladığı mutluluk da sabun köpüğü gibi, yalan bi mutluluk. Spor yaptığımızda da mutluluk hormonu salgılanıyo bu arada sadece yiyerek olmuyo. Ne olur sen de bir silkelen ve kendine dön. Hayatta herşey değişiyor. Bizim kendimizle mutlu olmamız gerekiyor önce. Ben yapacağına çok inanıyorum. Haydi harekete geç canım ❤

Amin canım. Kardeşim de seninle yaşıt. Gerçekten zorlu ve stresli bi süreçti onun için de.. Hayırlısı inşallah

Evet ortim haydi beraberce 👍

Canım profilinden rozetler bölümüne gir
Orda mezuniyet rozeti olanının yanında anons ikonunu tıkla 📣 siyah olduğunda tamamdır
Kaptanım sadece 5. Takım gözüküyor rozetler kısmında ay ben mi beceremedim acaba🙈

Eklentiler

• 19AF5C8A-BE2A-47E3-B8D8-86E3E3213C76.png
    19AF5C8A-BE2A-47E3-B8D8-86E3E3213C76.png
    310,1 KB · Görüntüleme: 25
teşekkür ederim kuzum

BU HAFTA EN AZ 10 KİŞİ YOKSA GREV YAPCAM :sinirli:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

Geçmiş olsun canım Allah emeklerini karşılıklsız koymasın inşallah

o niye ooo listeye girdin diye mi :KK70:
Ne bileyim kaptanım ondan herhalde iki gündür paylaşabilecek bir menüye sahip değilim🙈🙈 yarın itibariyle çok dikkat edeceğim💗

Selam Canımlar
15.08.21 pazar
Tek öğün beslendim. 1 saat içinde tükettiklerimi ekliyorum.
Kendi yaptığım püremsi şey, kavrulmuş kıyma, 1 kase kadar kavun, 3 top dondurma
2 litre su
1 duble Türk kahvesi
4000 adım.
Yarım saat bölgesel egzersiz
Merakla bekliyorum yarini. Bakalim bu tek ogun beslenme sana baskulde ne gosterecek 😉
Spor da cok iyi 👍
15 agustos
Kahvaltı
Yarım Domates, 1 kk tulum, 3 zeytin, 1 adet pişi, şekersiz çay, 1 sade türk kahvesi
İkindi
1 kepçe şehriye çorba, avuç içi kadar ızgara tavuk, az yoğurtlu köz biber
1 sade türk kahvesi, 1 soda
1.5 litre su
E Emnis
Gayet guzel menun canim, sadece su biraz az olmus. Eee hani spor?
15 Ağustos Pazar
Sabah
  • Sade neskafe
  • Menemen
  • 1 dilim tam buğday ekmeği
  • Az peynir
  • Çay
Öğle
  • 2 kaşık yulaf ezmesi
  • 3 kaşık yoğurt
  • 1 kaşık kuru üzüm
  • Yarım muz
Akşam
  • Küçük bir tabak etli bamya
  • 1 dilim tam buğday ekmeği
2 lt su

15 dk leslie
40 dk pilates
20 dk bölgesel egzersiz

E Emnis hzlsel hzlsel DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Ortim benim sporum senin ortiligine yakismadi. Soz yarin en az 1 saat olacak toplamda sporum. Sporun ve menun tek kelimeyle haariika 😍

Sağ ol canım niye böyle oldu anlamadım acil kendime gelmem lazım🥺

Aaa @Lizozom55 benden 100 puan fazla yapmış. Tebrikler canım. Bu hafta geçicem seniiii 😍

Yaa benim erkek kardeşim de bugün girdi. Türkçe Öğretmenliği mezunu inşallah atanır bu sene.. Hepsine Rabbim yardım etsin. SonsuzUmut SonsuzUmut da bugün girecekti inşallah iyi geçmiştir

Ortiiiim bu hafta ikimiz de güzel eksiler görecekmişsiz gibi bir his var içimde😉😘
Ben de Türkçe öğretmeniyim canım 2014 te başladım inşallah kardeşin de atanır her geçen sene daha da zor oluyor Allah yardımcıları olsun inşallah güzel neticeler elde eder🧡
detoks paklar beni ancak elimden geleni yapacağım😅
Tekrar soruyorum canım kalabalık bir liste iletim arada tanım yapılmayanlar olabilir 🙄
tamam kaptancığım😘
Olacak kaptancim bu hafta daha cok kisi ulasacak hedefine 😉
ben geçen hafta ulaştığım için ulaşamayan diğer arkadaşlara öncelik tanıyorum sizler için kendimi geri çekiyorum öyle de fedakar birikimdir🤣🤣

X