Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben cok begeniyorum senin menulerini. Herseyden kararinca yiyorsun cok iyi. Yarindan itibaren bekliyorum sporlarini canim merakla
Sağ ol canım benim o gün evde ne varsa onu yiyorum az yiyorum sürdürülebilir bir yeme düzeni oluşturmaya çalışıyorum kendime ömür boyu böyle yiyeceğim çünkü
Eltim yemeğe çağırdı haftaya güzel başlayamadım
Ooo daha ilk günden tamam belli oldu yarışın kazananı

Orticim sabah güzel akşam güzel ama o şekerparelerin orada ne işi var Akşam yemeğinden sonra hiçbir şey yeme kuzum evde ol misafirlikte ol fark etmez ben sadece çay içeyim diyebilmemiz lazım

Ortim yine de güzel eksi görmüşsün. Tebrikler

Tebrikler canım gayet güzel gitmiş. Rahatsızlığın da vardı zaten bu hafta. Önümüzdeki hafta kim tutar seni
sağol orticim

çok teşekkürler

Tebrikleer. Canim az mi 600gr. Bu hafta baklava da olmazsa haftaya eksi 1 gelirsin en az
sağol canim ya insna hı,li hızlı vermek istiyor

Afiyet olsun canım nefsini güzel köreltmişsin, benimkini hiç okuma

Tmm canım tatlım hiç uyuz olmadım sana hiç
C Cagrihilal1 de eklemeceğim
eliya sen aktif olabilecek misin ekleyeyim mi ?
Başka mazereti olan ama geçerli bir şey olsun
Kaptanım valla dönüş yolundayım anca yazıyorum, misafirler giderse sıkıntım olmaz da gitmezlerse ben de huzursuz oluyorum katılım yapamayınca ekleme istersen.

70 i gecmemeyi basarirsam super olacak. Hava su degisimi sisirecek muhtemelen zaten ona hazirim. Firsat buldukca girerim zaten okullar 6 eylul de acilacakmis tatil kisa surecek

Bari diyete giriş aşamasında olmayaydı
Sen yine kendini en zararsız ufak porsiyonlu şeylerle kurtarmaya bak canım
Ortaklara ekleyeyim mıı seniii ?
Bide keşke son dk haberim olmayaydı
Dur bakim bi şunlar gelsin gitsin de öyle ortaklaşalım

Bide bugün 2. Aşımı olcam

Regl + aşı + misafir challange yapıyoruz sağ çıkanı maldivlere göndericez

Tamam canım iyi tatiller. Sahalara dönmeni bekliyoruz. Biz de seni seviyoruz ❤

Ortim 20.30'a kadar herşey şahane ama akşam fazla kaçmış. Spor da olmayınca sana kötü sonuçlara mal olabilir. Misafir olunca odaklar dağılıyor biliyorum . Ama cumaya kadar toparlayacağına inanıyorum

Tebrikler cNim Cok az kaldi 70leri geride birakmana
Tşkler canım
Tebrikler canım mezun oldun ama boş durmuyorsun mezuniyetinde inşallah 6ları da görmek nasip olsun çok çok azimli ve kararlı bir kadınsın

Sağ ol canım birikmiş ödemler
Tşkler canım inşallah birlikte görelim
Olsun canım haftaya daha iyi olacak

Eveeet. Teşekkür ederim canım

Harikasın, çılgınsın... 6lara çok az kaldı

Çok iyi canım, tebrik ederim

Süpersin
Tşkler canım
Tşkler canım kaptanım
Tşkler canım

Ayy yokkk artııkk bu da yazlık yerlerde yaşayanların çilesi galiba annemlerde öyle birde istanbula yakın olunca her hafta sonu yatılı misafir var kolay gelsin canım tadilat var de uzat uzatabildiğin kadar
Evet canım yaa en kötüsü de tam evin tertemiz oluyor ohh miss gelen giden Bi güzel....... Neyse nasip artık 2 posta yatılı misafirim olacak onları da halledince zaten okula hazırlık başlayacak gelen giden olmaz diye düşünüyorum.
Ayy inşallah şu son kilolarımı da Bi versem Bi daha bu kadar ipin ucunu kaçırmıycam
Masallah canim ne guzel kilo almamissin. Neler yiyorsun? Nasil dengeliyorsun?
Şükür canım almadım.
Valla neler yediğimi yazmayayım baya karışık oluyor genelde arkadaşlar yemek getiriyor akşam için bende sabah ve gün içinde yediklerim le onları dengelemeye çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…