Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Hedef kilolarımız aynı canım geldiğinde beraber veririz kurtuluruz son yüklerimizden de
Teşekkür ederim ortim bende seni tebrik ederim burdayım hazırım
Hoş geldin kuzum hadi bakalım bu hafta kılıçları kuşanıyoruz
İyi tatiller iyi eğlenceler kuzum dönüşünü bekliyor olacağız
Kızlar banada yatılı misafir geliyor yoldalar nasıl geçicek bakalım misafirle diyet
Benim de geçen gün gitti misafirler düzen bozuluyor illa canım ama yine de dikkat ettiğin taktirde kilo verirsin kolay gelsin sana şimdiden

Masallah canim ne guzel kilo almamissin. Neler yiyorsun? Nasil dengeliyorsun?

İyi akşamlar canımlar
13.08.2021 cuma
Tek öğün beslendim 1 porsiyon köfte, yeşil salata, yarım kase kadar bol kaymaklı yoğurt.
Hindistan cevizli filtre kahve
2 litre su
1 maden suyu
12000 adım
Yaklaşık 500 kalori almışım. 19 gr karbonhidrat

Menu gayet guzel ve vitaminli cesitli olmus, afiyet olsun canim. Ee spor nerde ?
Afiuet olsun. Gayet guzel olmus. Sporu ve suyu yazmayi unutmussun canim galiba
Afiyet olsun canim menu de su da cok guzel Tabii reglinin ilk gununde zor olur spor.

Masallah canim 70lere yakinda veda edeceksin belli oldu

Ben cok begeniyorum senin menulerini. Herseyden kararinca yiyorsun cok iyi. Yarindan itibaren bekliyorum sporlarini canim merakla

Selam canım
Senin için tehlikeli viraja girildi desene ama bu sefer ağzımız yandı dersimizi aldıık bence gçeen seferki giibi olmayacağına eminim sana güveniyoruz ara ara gir kantarla bildirim yap bize öpüldünnnnnn özletme kendiniiii

Allah'ım 500 kalori ve 12000 adım maşallah maşallah ama dikkat et kendini nasıl hissettin gün içinde ? Birde menüyü menü sayfasınada yazdın değil mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…