Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Sağ ol canım benim😍😍 o gün evde ne varsa onu yiyorum az yiyorum sürdürülebilir bir yeme düzeni oluşturmaya çalışıyorum kendime ömür boyu böyle yiyeceğim çünkü🙈

Ooo daha ilk günden tamam belli oldu yarışın kazananı💪🏻
Peki bazi gidalardan huc yememezlik yapiyor musun? Yani kendini engellwdigin gida cesitleri var mi? Varsa neler?

sağol orticim 🥰

çok teşekkürler 🥰

sağol canim ya insna hı,li hızlı vermek istiyor 🙏

Afiyet olsun canım nefsini güzel köreltmişsin, benimkini hiç okuma 🙈

Kaptanım valla dönüş yolundayım anca yazıyorum, misafirler giderse sıkıntım olmaz da gitmezlerse ben de huzursuz oluyorum katılım yapamayınca ekleme istersen.
Kesinlikle oyle tabiki.

Evet canım yaa en kötüsü de tam evin tertemiz oluyor ohh miss gelen giden Bi güzel....... Neyse nasip artık 2 posta yatılı misafirim olacak onları da halledince zaten okula hazırlık başlayacak gelen giden olmaz diye düşünüyorum.

Ayy inşallah şu son kilolarımı da Bi versem Bi daha bu kadar ipin ucunu kaçırmıycam

Şükür canım almadım.
Valla neler yediğimi yazmayayım baya karışık oluyor genelde arkadaşlar yemek getiriyor akşam için bende sabah ve gün içinde yediklerim le onları dengelemeye çalışıyorum
Masallah cok iyi korumussub kilonu 👍

Selam kizlar, bugun hava burda gayet guzel az bulutlu ve rizgatsuu iyi z. Acik havuza geldik arkadaslarla. Bugun ins sporum yuzme olacak 🏊‍♀️🏊‍♀️ Pazartesiden sonra yibe yagmurlu ve seton okacak burasi. O yuzden sicak havayi kullanmak lazim 😉
Sizler ne yapiyirsunyz ? Nasil geciyor haftasonunuz?

13 ağostos
Sabah klasik kahvaltı
Öğle dünden kalma 1 tabak ekşili köfte
Akşam 19.00
5-6 çatal taze fasülye pancarı
1
22.00
2 fincan çay 1 incir
1 litre su iyi geceler
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
Canim cok guzel dikjat etmissin. Aksam yedigin incit de kesinlikle cok degil ana saati gec olmus. Afiyet olsun. Bir de suyu arttirip spor eklersen super olur ortim

Ortim 20.30'a kadar herşey şahane ama akşam fazla kaçmış. Spor da olmayınca sana kötü sonuçlara mal olabilir. Misafir olunca odaklar dağılıyor biliyorum . Ama cumaya kadar toparlayacağına inanıyorum😘😘
Haklısın çok acikmıştım inan sehirlerarasi seyahat olunca ister istemez denge gitti. Düğünde yemek servisi geç yapıldı hatta bu yemek ler 22.30 itibariyle bitti ne yazık ki. Toparliycaz başka yolu yok 🤭

İyi akşamlar canımlar
13.08.2021 cuma
Tek öğün beslendim 1 porsiyon köfte, yeşil salata, yarım kase kadar bol kaymaklı yoğurt.
Hindistan cevizli filtre kahve
2 litre su
1 maden suyu
12000 adım
Yaklaşık 500 kalori almışım. 19 gr karbonhidrat
keto yapabilmeyi bende istiyorum ama yok ketosize gir yok yağ karbo hesapla onu yap bunu yap zor geldi bide sürdürülebilirligi zor gibi düşününce

Bu sabah 95,5 çıktım beeeen. Dün 95,9 dum. Pazartesi 95 hedefime ulaşcam sanırım. :KK71: :KK71::KK71::KK71::KK71:
Çok mutluyuuuuum
oyy maşallah 🧿🧿🧿

Peki bazi gidalardan huc yememezlik yapiyor musun? Yani kendini engellwdigin gida cesitleri var mi? Varsa neler?
Hiç yemediğim fazla yiyecek yok canım tabi sütlü tatlı dahi olsa hiçbir şekilde tatlı tüketmiyorum ekmek pirinç yemiyorum bulgur veya tb makarna onu da sadece haşlıyorum ve en fazla haftada bir kere tüketiyorum tüm yemeklerim zeytinyağlı yapıyorum protein ağırlıklı besleniyorum porsiyon kontrolü yapıyorum bir de ben pek uğraşmayı sevmiyorum yemekle o yüzden kendime özel hiçbir şey yapmıyorum eşime ne pişirdiysem onu yiyorum

Merhaba kızlar bugün evime geçtim bundan sonra bir yere gitmek yok😅 zaten iki hafta sonra okullar başlıyor bu iki haftayı iyi değerlendirip güzel sporlar yapıp kilo vermem lazım bugün de spor günü herkes bir spor seçsin kendine yapsın listemiz sporla dolsun taşsın🤭🤭

Hiç yemediğim fazla yiyecek yok canım tabi sütlü tatlı dahi olsa hiçbir şekilde tatlı tüketmiyorum ekmek pirinç yemiyorum bulgur veya tb makarna onu da sadece haşlıyorum ve en fazla haftada bir kere tüketiyorum tüm yemeklerim zeytinyağlı yapıyorum protein ağırlıklı besleniyorum porsiyon kontrolü yapıyorum bir de ben pek uğraşmayı sevmiyorum yemekle o yüzden kendime özel hiçbir şey yapmıyorum eşime ne pişirdiysem onu yiyorum
Cok sagol canim aciklama. Icin. Harikasin. Sen artik beslenme seklini degistirmissin

14. 08.2021
Sabah sucuklu kaşarlı omlet, salatalık, biber
Akşam bulgur pilavı yarım kase kadar, 5 köfte, birazcık patates kızartması.
Şuan 10000 adım şimdi leslie yapacağız 45 dk
1 filtre kahve
2 litre su
1 maden suyu
Patates kizartmasi olmasa super olurmus ama birkac tane yediysen nazar boncugu olsun diyelim canim 😉
Sporun harikaa 🧿

14. 08.2021
Sabah sucuklu kaşarlı omlet, salatalık, biber
Akşam bulgur pilavı yarım kase kadar, 5 köfte, birazcık patates kızartması.
Şuan 10000 adım şimdi leslie yapacağız 45 dk
1 filtre kahve
2 litre su
1 maden suyu
Afiyet olsun. Kızartma eminim çok değildir haftasonu kaçamağı olsun 🧿 çünkü spor süper 😉

14 agustos menum

sabah: 2 yumurtadan isoanakli yumurta, 1 dilim peynir.
Ara: 1 fincan sutlu kahve
Oglen: izgara tavuk, salata
Ara: 1 fincan sutlu kahve
Aksam-18:00- 1 porsiyon kizarmis balik, salata.

su:3,5 lt
Spor: 25 dk araliksiz yuzme

E Emnis hzlsel hzlsel
menü güzel canım akşam sebze tercih edebilirdin çok fazla protein aldığımda da kilo veremiyorum ben sen de yoktur belki öyle bir sorun bilemiyorum ama Öğle tavuk akşam balık sağlıklı gerçekten seni etkilemiyorsa. Yüzme süper olmuş.

14 Ağustos
Kahvaltı klasik yumurta domates salatalık peynir 5,6 ceviz
Akşam yemeği barbunya bulgur pilavı cacık
Spor yürüyüş 7,500 adım yapabildim
Su 3 lt
Afiyet olsun canım. 5, 6 bütün ceviz 3 dilim ekmeğe eşit biliyorsundur sanırım. Sağlıklı olan bazı yiyecekleri de kontrollü tüketmek gerekiyor akşam da karbonhidrat ağırlıklı olmuş miktarlari azdır belki bilemiyorum . Bol eksiler 🤗

Bugün erkenden yattı ev halkı misafirler fırsattan istifade bir kaç menüye baktım 😁 dün çok yorucu birgundu sabah 5 te eve gelebildik bende çok yorgunum mutlu pazarlar şimdiden 🤗

X