Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Deniz ve Kum canım yaaa sen geçen girdin ben kaçırdım dönmedim galiba şimdi aklıma düştün
Bizde seni çok özledik Eylül gibi gelirsin herhalde değil mi
Gelirim gelirim kaptanım şuan Diyarbakıra yolculuk yapıyoruz eşyaların gitti yerleştikten sonra burdayım inşallah

Haklısın çok acikmıştım inan sehirlerarasi seyahat olunca ister istemez denge gitti. Düğünde yemek servisi geç yapıldı hatta bu yemek ler 22.30 itibariyle bitti ne yazık ki. Toparliycaz başka yolu yok
Toparlarsın ortim ben inanıyorum sana
Maşallah canım ya cuma günü artık ne güzel bir eksi göreceksin
İnşallah canııım

Akşam yemeği geçe kalmış ortim senin de söylediğin gibi. Ama yürüyüş de var. O şekilde tolere etmişsin.

Canim disardaydik, butun gun sadece kahvaltiyi evde yaptim. Evde olsa tavada yapmazdim mesela. Ins arti gelmem yarina.

Günaydın bebekleriim. Midem hala ağrıyor O yüzden bakamıyorum buraya 2 gündür. Ama bugün bir tık daha iyiyim. İlaçlarımı düzenli kullanmaya başlayacağım 8 hafta bakalım. İnşallah iyiye gider böyle olunca. Bugün tekrar menülerime başlayayım.

Canım her şey için biz teşekkür ederiz
Tatilse iyi tatiller dilerim
Biz hep buradayız birlikte kilo koruruz inşallah
Menü yazmaya devam edecek misiin baktım biraz önce menü gelmiş senden

İyi tatiller kuzum alt listedesin nasılsa dönünce bildirm yaparsın nereye gidiyorsunuz
Tımam kaptancım. Antalya’ya gidicez inşallah. Yangınlar var diye iptal etmiştik. Aslında gideceğimiz yerin oralarla alakası yok ama yine de. Kontrol altına alınınca çok şükür, tekrar gidelim dedik. Kardeşimin sınav senesi bu yıl, biraz kafası dağılsın diye bakalım.

ORTAKLAR SONUÇ
( 06-13 Ağustos )

Geçtiğimiz haftanın ortaklar sonuçlarında kendimce 2 sonuçta karar kaldım

Lizozom55 tebrik ederizz harika bir yüzde elde ettin ama tartı farkları vs olduğu için orayı net anlayamayız diye 2.diğer güzel yüzde yapan kızlarıda seninle birlikle 1.ilan etmek istiyorum :)

yanii bu haftanın en iyi ortakları Lizozom55 hzlsel Begonya2 tebrikler kızlarrr

Bencede yazık cocuklara ne okul gördüler bu yıl ne tatil doğru dürüst yi düşünmüşsünüz hakkında hayırlısı olsun ablası gibi güzel yerleri kazansın inş :)

Günaydın kızlar iyi pazarlar
Ben biraz hastayım :/ oğlumdan geçti sanırım boğazım acıyor burnum akıyor ,
Geçmiş olsun kaptancığım bir an önce toparlanırsınız inşallah
Sağ ol kaptanımvay be Begonya2 kuzum bak birinci olmuşuz gofretlerle

ORTAKLAR
( 13-20 Ağustos )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir

NOT:

• Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…