Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ben cok begeniyorum senin menulerini. Herseyden kararinca yiyorsun cok iyi. Yarindan itibaren bekliyorum sporlarini canim merakla 😉
Sağ ol canım benim😍😍 o gün evde ne varsa onu yiyorum az yiyorum sürdürülebilir bir yeme düzeni oluşturmaya çalışıyorum kendime ömür boyu böyle yiyeceğim çünkü🙈
Eltim yemeğe çağırdı haftaya güzel başlayamadım 👀
Ooo daha ilk günden tamam belli oldu yarışın kazananı💪🏻

Sabah
2 yk menemen
4 zeytin
Peynir
2 parmak kadar ekmek

Akşam
1 kepçe yoğurt çorbası
3 4 kaşık sebzeli pirinç pilavı
2 3 kaşık alinazik
4 minik but ızgara tavuk
2 3 karpuz
Salata

2 şekerpare
Çay

Su 2 lt yakın
Spor yok

E Emnis hzlsel hzlsel
Orticim sabah güzel akşam güzel ama o şekerparelerin orada ne işi var :sopa: Akşam yemeğinden sonra hiçbir şey yeme kuzum evde ol misafirlikte ol fark etmez ben sadece çay içeyim diyebilmemiz lazım:KK39:

Ortim yine de güzel eksi görmüşsün. Tebrikler 😍👏👏👏👏

Tebrikler canım gayet güzel gitmiş. Rahatsızlığın da vardı zaten bu hafta. Önümüzdeki hafta kim tutar seni 😍👏👏👏👏
sağol orticim 🥰

Menülerine rağmen iyi eksi geldin yine de canım haftaya daha güzeli olur inşallah moral bozmak yok güzel gidiyoruz 🤗 tebrik ederim ❤️

İnşallah canım

Tebrikler canım ✌️
Pazartesinden sonra etap birinciliği bekliyorduk 🤭 hastalık bozdu düzenini normal olsunnnn ❤️ 1 hafta için -500 ideal tebriklerr 🤩
çok teşekkürler 🥰

Tebrikleer. Canim az mi 600gr. Bu hafta baklava da olmazsa haftaya eksi 1 gelirsin en az 👍
sağol canim ya insna hı,li hızlı vermek istiyor 🙏

13 Ağustos cuma
Sabah
  • Sade neskafe
  • 1 haşlanmış yumurta
  • 1 dilim tam buğday ekmeği
  • Az peynir
  • 4 zeytin
  • Domates salatalik
  • Biber
  • Yeşil çay
Öğle
  • 1 dilim kek (az yağlı)
  • 2 kaşık puding
Akşam
  • 2 biber dolma
  • 1 dilim tam buğday ekmeği
3 lt su

15 dk leslie
40 dk pilates
E Emnis eliya eliya hzlsel hzlsel
Afiyet olsun canım nefsini güzel köreltmişsin, benimkini hiç okuma 🙈

Tmm canım tatlım hiç uyuz olmadım sana hiç 😠
C Cagrihilal1 de eklemeceğim
eliya eliya sen aktif olabilecek misin ekleyeyim mi ?
Başka mazereti olan ama geçerli bir şey olsun :sinirli:
Kaptanım valla dönüş yolundayım anca yazıyorum, misafirler giderse sıkıntım olmaz da gitmezlerse ben de huzursuz oluyorum katılım yapamayınca ekleme istersen.

Selam canım
Senin için tehlikeli viraja girildi desene ama bu sefer ağzımız yandı dersimizi aldıık bence gçeen seferki giibi olmayacağına eminim 🤩 sana güveniyoruz ara ara gir kantarla bildirim yap bize 😁😁😁😁 öpüldünnnnnn özletme kendiniiii
70 i gecmemeyi basarirsam super olacak. Hava su degisimi sisirecek muhtemelen zaten ona hazirim. Firsat buldukca girerim zaten okullar 6 eylul de acilacakmis tatil kisa surecek 😍😍

🙊 Bari diyete giriş aşamasında olmayaydı 😁
Sen yine kendini en zararsız ufak porsiyonlu şeylerle kurtarmaya bak canım 👀
Ortaklara ekleyeyim mıı seniii ?
Bide keşke son dk haberim olmayaydı :KK70:
Dur bakim bi şunlar gelsin gitsin de öyle ortaklaşalım😂

Bide bugün 2. Aşımı olcam

Regl + aşı + misafir challange yapıyoruz sağ çıkanı maldivlere göndericez🤪😂

Merhaba arkadaslar
Ben gecen cuma 67.20
bugun 68.25
Yatili misafirim var. Girmeye firsat bulamadim pazartesine kadar kalacaklar sali gunu de yola cikacam ben 3 hafta memlekette olacagim. Menu spor olmayacak büyük ihtimal memeleket donusune kadar listelerden muaf edin beni.
Kim ne kadar verdi bakamadim ama hepinizi tebrik ederim. Memeleket dönüşü tam gaz buradayim seviyorum hepinizi

E Emnis hzlsel hzlsel A Anka kardelelen321 kardelelen321
Tamam canım iyi tatiller. Sahalara dönmeni bekliyoruz. Biz de seni seviyoruz ❤😘😘

13 ağustos Cuma

Saat 10.30
1 yumurta
2 dilim peynir

Saat 16
15 badem
2 ceviz

Saat 20.30
Ordövr tabagi (1 sarma, 1 kaşık kadar humus, 1 kaşık haydari, domates salatalık jambon 1 dilim eski kaşar 1 dilim beyaz peynir)
Mantarlı ıspanaklı kiş
Mantarlı biftek, brokoli ve kabak sote
Ahududulu mousse
2 kadeh şarap

Su 1.5 litre anca
Spor yok

E Emnis
hzlsel hzlsel
kardelelen321 kardelelen321
Ortim 20.30'a kadar herşey şahane ama akşam fazla kaçmış. Spor da olmayınca sana kötü sonuçlara mal olabilir. Misafir olunca odaklar dağılıyor biliyorum . Ama cumaya kadar toparlayacağına inanıyorum😘😘

Tebrikler cNim👍 Cok az kaldi 70leri geride birakmana
Tşkler canım 😘
Tebrikler canım mezun oldun ama boş durmuyorsun🤭🤭 mezuniyetinde inşallah 6ları da görmek nasip olsun çok çok azimli ve kararlı bir kadınsın🤩🤩

Sağ ol canım birikmiş ödemler🤭🤭
Tşkler canım inşallah birlikte görelim 😊😘
Olsun canım haftaya daha iyi olacak 👍

Eveeet. Teşekkür ederim canım 😍

Harikasın, çılgınsın... 6lara çok az kaldı :nazar:

Çok iyi canım, tebrik ederim 👏👏👏

Süpersin 👏👏👏👏👏
Tşkler canım 😘
Harikasınnnn sennn :KK73: :KK73: :KK73: :KK73: :KK73: tebrik ederim canım

✌️✌️Gidecek gidecek 😘

Tebrikler canım 😘

Kilo bildirmende bir şey 🤭🙊
Tebrikler canım 😘

:rolleyes::rolleyes: buralar yıkılıyor 😬😬
Tebrikler canım süper ötesi eksii

🤩🤩 Harikasın canımmm helal olsun sana

:confused: beyinler yandı 😜
Son tartın biraz fazla tartıyordu ama ama bu hafta net 2 gitmiş gibi :KK6::KK6::KK6:
Harikasınnn canım bravo

Oy oy oy pacman kuzum tekrar geçmiş olsun :KK43:eksin çok güzel tebrik ederim canım
Tşkler canım kaptanım 😍😘
V. Evet canım maalesef dükkan yüzünden dükkan zaten sürdürülebilir bir beslenme modeli sunmuyor. Sürdürülebilir sağlıklı beslenmek gerekiyor, yoksa bugün verdiğini 3 ay sonra yine alacaksın, benim bi daha 55 ler üstüne çıkmamam 3 senedir aynı sağlıklı düzeni bir şekilde koruduğum için oluyor. Vücut alıştı o kilolara çıkmıyor ben düzeni bozmazsam❤️

Süper eksi tebrikler ❤️

Maşallah ortim 🥰🔥
Tşkler canım 😘

Ayy yokkk artııkk 🙊🙊🙊 bu da yazlık yerlerde yaşayanların çilesi galiba 😰 annemlerde öyle birde istanbula yakın olunca her hafta sonu yatılı misafir var 😔 kolay gelsin canım tadilat var de uzat uzatabildiğin kadar 🙄🙄
Evet canım yaa en kötüsü de tam evin tertemiz oluyor ohh miss gelen giden Bi güzel....... Neyse nasip artık 2 posta yatılı misafirim olacak onları da halledince zaten okula hazırlık başlayacak gelen giden olmaz diye düşünüyorum.
Hedef kilolarımız aynı canım geldiğinde beraber veririz kurtuluruz son yüklerimizden de💗💗💗

Hoş geldin kuzum hadi bakalım bu hafta kılıçları kuşanıyoruz🤭🤭

İyi tatiller iyi eğlenceler kuzum dönüşünü bekliyor olacağız💗💗💗

Benim de geçen gün gitti misafirler düzen bozuluyor illa canım ama yine de dikkat ettiğin taktirde kilo verirsin kolay gelsin sana şimdiden 😘
Ayy inşallah şu son kilolarımı da Bi versem Bi daha bu kadar ipin ucunu kaçırmıycam
Masallah canim ne guzel kilo almamissin. Neler yiyorsun? Nasil dengeliyorsun?
Şükür canım almadım.
Valla neler yediğimi yazmayayım baya karışık oluyor genelde arkadaşlar yemek getiriyor akşam için bende sabah ve gün içinde yediklerim le onları dengelemeye çalışıyorum

X