Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Evettttt ummhnisa ummhnisa meselaaaaa
Kuzum hoşgeldin gördüm seni 🤩🤩
Yaa tam buraya yazıcam kapı çaldı telefonu bırakınca da unutmuşum kaptanım nasılsınız bakıyorum da takıma taze kanlar gelmiş ne güzel.
Hazır gelmişken kilomu da bildireyim 69 kilo geldim kahvaltı sonrası. Ben baya baya korumaya geçtim sanırım nerden baksan 4 aydır falan hep aynı kilolardayım

IMG_20210813_180225.jpg
Özledik canım ummhnisa ummhnisa gel artık bak yaklaşıyorum yavaş yavaş sana🤣🤣 ev işlerini halledebildin mi

Teşekkürler kaptancığım🤩🤩

1 haftada 5 kilo verdiren detoks var mıdır acaba🤣🤣 açlık orucuna girsem o kadar veremem🤭🤭 senin bu hafta kilo alacağını hissediyorum😜🤪
Oyy canım bende özledim sizleri muhabbetinizi.
Gördüm bu haftaki kilonu valla harika gidiyorsun sen böyle devam edersen beni sollar geçersin. Evi taşıdık canım ama mobilyalar falan hep kurulmayı bekliyor heryer heryerde anlayacağın. Öyle Bi misafir kuyruğu var ki herkes sezon kapanmadan tatil yapmak istiyor yerleştim desem atlayıp gelecekler sırayla. Böyle olursa benim dönüşüm Eylül ekim i bulacak sanırım

Yaa tam buraya yazıcam kapı çaldı telefonu bırakınca da unutmuşum kaptanım nasılsınız bakıyorum da takıma taze kanlar gelmiş ne güzel.
Hazır gelmişken kilomu da bildireyim 69 kilo geldim kahvaltı sonrası. Ben baya baya korumaya geçtim sanırım nerden baksan 4 aydır falan hep aynı kilolardayım

Eki Görüntüle 2900927

Gördüm bu haftaki kilonu valla harika gidiyorsun sen böyle devam edersen beni sollar geçersin. Evi taşıdık canım ama mobilyalar falan hep kurulmayı bekliyor heryer heryerde anlayacağın. Öyle Bi misafir kuyruğu var ki herkes sezon kapanmadan tatil yapmak istiyor yerleştim desem atlayıp gelecekler sırayla. Böyle olursa benim dönüşüm Eylül ekim i bulacak sanırım
Allah kolaylık versin canım taşınma yerleşme çok yorucu oluyor gerçekten bence sen kimseye söyleme taşınsan da yerleşmeye çalışıyorum de🤣🤣 misafir ağırlamak da yorucu bir iş dinlen önce biraz evin tadını ailecek çıkarın🤭🤭 Kilo korumak zor iş tebrik ediyorum canım inşallah geldiğinde son kilolarını rahat rahat vereceksin😘😘

Sağol canım özellikle işin içine deniz girince misafir daha da zor oluyor valla deniz kumu bitmiyor evin heryerine doluyor.
Evet kilo koruma olayından baya bi tırsıyordum ama dengelemeyi bilince çokta zor olmuyacak gibi düşünüyorum.
Çok az Bi kilom kaldı son 4 kilo hedefim için ama yapıştı üstüme gitmiyor. Bu izinde kafam baya dağıldı diyet düşüncesi de hep aklımda olmayınca rahatladım dönünce de çok zorlanmadan hemen kalan kiloları da birlikte veririz inşallah

kizlar su tairfi mutlaka deneyin harika oluyor
Mantık olark çok Güzel bende buna yakın çok yaparım fırın torbasına koyuyorum ama burada hepsi hemen hemen aynı büyüklükte kesilmiş patates havuç pişiyor mu acaba 👀
Ben geç pişeni ince kesiyorum aynı olunca bazıları yanıyor bazıları çiğ kalıyor 😬🙊

Eki Görüntüle 2900927

Ayy yokkk artııkk 🙊🙊🙊 bu da yazlık yerlerde yaşayanların çilesi galiba 😰 annemlerde öyle birde istanbula yakın olunca her hafta sonu yatılı misafir var 😔 kolay gelsin canım tadilat var de uzat uzatabildiğin kadar 🙄🙄

Mantık olark çok Güzel bende buna yakın çok yaparım fırın torbasına koyuyorum ama burada hepsi hemen hemen aynı büyüklükte kesilmiş patates havuç pişiyor mu acaba 👀
Ben geç pişeni ince kesiyorum aynı olunca bazıları yanıyor bazıları çiğ kalıyor 😬🙊
ben bugün havuc ve patates koymadim ama önceden yaptigimda pisiyordu sanirim sosdan dolayi :)

Merhaba arkadaslar
Ben gecen cuma 67.20
bugun 68.25
Yatili misafirim var. Girmeye firsat bulamadim pazartesine kadar kalacaklar sali gunu de yola cikacam ben 3 hafta memlekette olacagim. Menu spor olmayacak büyük ihtimal memeleket donusune kadar listelerden muaf edin beni.
Kim ne kadar verdi bakamadim ama hepinizi tebrik ederim. Memeleket dönüşü tam gaz buradayim seviyorum hepinizi

E Emnis hzlsel hzlsel A Anka kardelelen321 kardelelen321

Merhaba arkadaslar
Ben gecen cuma 67.20
bugun 68.25
Yatili misafirim var. Girmeye firsat bulamadim pazartesine kadar kalacaklar sali gunu de yola cikacam ben 3 hafta memlekette olacagim. Menu spor olmayacak büyük ihtimal memeleket donusune kadar listelerden muaf edin beni.
Kim ne kadar verdi bakamadim ama hepinizi tebrik ederim. Memeleket dönüşü tam gaz buradayim seviyorum hepinizi

E Emnis hzlsel hzlsel A Anka kardelelen321 kardelelen321
İyi eğlenceler canım sana :KK36:

X