Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Yidin mi rakibim bugun de o gofretini, makarnani? Ye bak unutma himm cok iyi cok tatli, yeyince yag yapar kisin sicacik tutar o yaglar 👹👹
Akşam misafirliğe gidecek Begonya2 Begonya2 sen her akşam misafirliğe git böyle ortim🤣🤣 sana da bir şey bulmamız lazım rakipçiğim böyle olmaz🤭🤭

Akşam misafirliğe gidecek Begonya2 Begonya2 sen her akşam misafirliğe git böyle ortim🤣🤣 sana da bir şey bulmamız lazım rakipçiğim böyle olmaz🤭🤭
Ay sanırm gidemicem ya
Eşimin işi varmış, yürüyerek gideblrm aslında ama onuda gözüm yemiyor yokuş var kararsız kaldım. Gitmezsem evde yemek yok napim bilemedm 🥺

Ohh miss. Ben de bugun sporumu erkenden yaptim. Bugun acikinca kendimi kahveye vurdum biraz. Tam 3 kahve ictim sna 1i kafeinsiz ☕☕☕
Ben de gece acıkırım büyük ihtimal 3 ten önce uyuyamıyorum çünkü artık yeşil çay su soda filan içerim menümü de yazdım artık bir şey yiyemem🤣
Ay sanırm gidemicem ya
Eşimin işi varmış, yürüyerek gideblrm aslında ama onuda gözüm yemiyor yokuş var kararsız kaldım. Gitmezsem evde yemek yok napim bilemedm 🥺
Kendine salata yapabilirsin canım çocuklara da bir şey uydurursun hem oraya gidersen yemeği çok yiyebilirsin öyle düşün😅

11 Ağustos
Kahvaltı(11.00)

1 yk sucuklu yumurta, domates, salatalık, peynir, 1 wasa, 1 çatal krem peynir, 1 çk mandalina reçeli, 1 dilim hindi füme, kiraz saplı çay
Akşam(17.00)
Köri soslu tavuk(kremasız), 2 yk pirinç pilavı, salata, yarım sb ayran

Yeşil çay, 2.5 lt su(yatana kadar tamamlarım), 2 mil Leslie

E Emnis Begonya2 Begonya2
Rakibim bravoo sahane bir menu ve spor 👏👏

Sabah
2 dilim kavun
1 gofret

Akşam
1.5 lahmacun
Salata
Ayran

Yarım sütlü muhallebi
Çay

Su 1 lt anca ya ☹️
Spor 30 dk yürüyüş

E Emnis hzlsel hzlsel
Canim benim zaten cok birsey yemiyorsub. Ah bir de su yediklerin sekersiz gidalar olsa veya kan sekerini cabuk yukseltmeyecek gidalar olsa bak gor nasil cook hizli bir sekilde kilo veriyorsun.

Selam kızlar
11.08.2021
İlk öğün 14.00 1 rendelenmiş havuç, ayranaşı çorbası
Son öğün 19.30 4 yk köftelik bulgurdan tavuklu, bol sebzeli kısır yaptım.
Yarın 14.00e kadar orucumu başlattım
3 litre kadar su
1 maden suyu
2 Türk kahvesi
afiyet olsun rakip, masallah cook iyi gidiyorsun 🧿

X