Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Off sorun internette değilmiş. Elektrik kesintisinden galiba tam bilmiyorum ama modem bozulmuş. Durduk yere internetsiz kaldık iyi mi!
Ah o elektrik kesintisi
Canım devamlı gidip geliyorsa o anda tüm aletlerin fişini çekmekte yarar var .. benim öyle buzdolabı gitti hemde biz tatildeyken bir geldik tüm dolap çöp etler metler kokuyu tahmin edersin

İlk ay çok önemli aslında diyetin devamlılığını ilk aylar belirliyor. Başlangıçta düzenli gider iyi kilo verirsek diyet uzun soluklu başarılı devam ediyor ama 3 gün diyet 4 gün diyet dışı öyle böyle olunca kiloda gitmiyor haliyle habire sürüncemede kalıyor diyet. O yüzden çok iyi düşünmüşsün kuzum Ağustos güzel olacak inşallah

Aynen öyle kaptanım.

çok sağlıklı menüm canım, ben bu ara dışardan yiyorum ama yinede dikkat ediyorum

oğluşun nasıl oldu tekrar geçmiş olsun

galiba bu haftada ortiyiz yenilenmedi

ayrıca 1. olduk :))) tebrikler bize :)))
tebrikler bize daha iyi çok şükür atlattık biraz daha dişimizi sıkıcaz sonrası ferahlık. Değişmiş ortaklıklar başarılar dilerim size

Haklısın valla

Ay ne güzel dilekler, aşksız da yaşanmıyor tabi umarım gönlünden geçenlere bir şekilde kavuşursun

Nike Training diye yaz bakalım canım

pacman

eliya selam, orti olmuşuz.
korksunlar bizden

pacman hayırlı olsun orticim toz duman ederiz bu hafta buraları
İnşallaaah. Akşam yürüyüşe gidicem bi aksilik olmazsa ortim. Sana da güveniyorum.
Ah o elektrik kesintisi
Canım devamlı gidip geliyorsa o anda tüm aletlerin fişini çekmekte yarar var .. benim öyle buzdolabı gitti hemde biz tatildeyken bir geldik tüm dolap çöp etler metler kokuyu tahmin edersin
Devamlı kesilmez aslına kaptancım. Dün çoğu yerde kesildi ya o zaman gitti. Biz de diyoruz ki herhalde internette de genel bir problem var.
Ayy dolabın gitmesi çok kötüü. O etler çok fena kokuyor ya. Annemin arkadaşının da buzluğu bozulmuştu bi kere tatilde. Resmen ceset gibi kokmuştu bütün ev. Zar zor arındırdılar kokudan. Dolabı da tamir bile ettirmeden attı. O kadar kötü kokuyordu yani.
Olur olur, daha önce yaptik yine yapariz
Kesinlikle. Bu sefer en başa dönmeden geldim. Böyle böyle hedef kiloda kalıcaz umarım.

Hoşbuldum Regl çok etkiliyor maalesef ama sonraki hafta gidiyor etkisi. Benim mezuniyet hedefim 53 kilo ama bu hafta -300 civarı hedefim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…