Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kızlar cuma hedef listesini yapacağım ama kilo bildirimi yaparken kimse hedef vermemiş neredeyse beni etiket yapıp döner misiniz yatmadan listemizi oluşturalım 😘
Sadece @Lizozom55 @runib @matteroftime C Cagrihilal1 hedef yazmış olarak gördüm bunun dışında herkesten dönüş bekliyorummmmmm
Bendende istiyonnu gaptanim :) ben tam olarak ptesi 75.6 ile basladim 74.5 gelsem yeter bana 😊

Kaptancığım beni de cuma gününden sonra alt listeye ekleyebilirsin sonuçlarım belli olmayacak sanırım artık umudumu yitirdim🤣🤣 bari alt listeden devam edeyim çünkü kilolar aldı başını gidiyor🤭🤭 E Emnis
Alayım canım ama sonuçlar neden belli olmuyor
Ben burda okumuştum sonuç kötü çıkınca arıyorlarmış iyi cıkınca aramıyorlarmış doktorlarda aranmazsanız bilinki temiz diyormuş o durum mu canım seninki de 👀

Harikasın canımm 🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️🤸🏼‍♀️
Teşekkürler kaptanım 🥰
Hoşbuldum ☺️ Regl çok etkiliyor maalesef ama sonraki hafta gidiyor etkisi. Benim mezuniyet hedefim 53 kilo ama bu hafta -300 civarı hedefim
Güzel hedefe bişey kalmamış senin zaten yakında varırsın 🔥🔥❤️
Süpersin, vakit bulabilirsem yaparım ben de inşallah
Hadi bakalım sporla birinci olacağız 🤭
Kızlar cuma hedef listesini yapacağım ama kilo bildirimi yaparken kimse hedef vermemiş neredeyse beni etiket yapıp döner misiniz yatmadan listemizi oluşturalım 😘
Sadece @Lizozom55 @runib @matteroftime C Cagrihilal1 hedef yazmış olarak gördüm bunun dışında herkesten dönüş bekliyorummmmmm
Kaptanım regl olamazsam muhtemelen artı gelirim lakin hedefim 54,9 olsun artık göreyim istiyorum 🙈

Alayım canım ama sonuçlar neden belli olmuyor
Ben burda okumuştum sonuç kötü çıkınca arıyorlarmış iyi cıkınca aramıyorlarmış doktorlarda aranmazsanız bilinki temiz diyormuş o durum mu canım seninki de 👀
Yok kaptanım ya sonuçlar çıkınca mesaj atacaklardı ne mesaj var ne sisteme düşmüş her gün internetten bakıyorum araya bayram girince gecikti herhalde üniversite hastanesinde yaptırdık zaten bakalım artık cuma günü eve dönüyorum cumartesi itibariyle hazırım diyete🤭

Yok kaptanım ya sonuçlar çıkınca mesaj atacaklardı ne mesaj var ne sisteme düşmüş her gün internetten bakıyorum araya bayram girince gecikti herhalde üniversite hastanesinde yaptırdık zaten bakalım artık cuma günü eve dönüyorum cumartesi itibariyle hazırım diyete🤭
Canım hayırlı haberler alırsın bir an evvel inşallah ❤️🥰

E Emnis kaptanım spor için kimi etiketliyoruz ben pazarteside spor yaptım ama etiket yapmadım 🤭
Kimseyi 🙊
Canım inan listelere yetişemiyorum bir anda hepsi bende oldu bende adapte olamadım
Menüleri yapıyorum
Ortakları yapıyorum
Hedef listeleri derken spor listesine girişme cesaretinde bulunamadım 😭 hzlsel hzlsel i bekliyordur belki 🤭🤭

Anladım kuzum hayırlı güzel neticeler gelsin inşallah 😘❤️

Canım hayırlı haberler alırsın bir an evvel inşallah ❤️🥰
İnşallah canım ya 💗💗💗
Kimseyi 🙊
Canım inan listelere yetişemiyorum bir anda hepsi bende oldu bende adapte olamadım
Menüleri yapıyorum
Ortakları yapıyorum
Hedef listeleri derken spor listesine girişme cesaretinde bulunamadım 😭 hzlsel hzlsel i bekliyordur belki 🤭🤭
cumartesi itibariyle bir aksilik olmazsa inşallah başlarım kaptancığım yapmaya🤣🤣
Anladım kuzum hayırlı güzel neticeler gelsin inşallah 😘❤️
inşallah kaptanım😍😍ama bu sonucu beklersem kilolar artacak iyice 78 oldum 80 olacağım bu gidişle🤭

Günü 1 dilim ekmek ile kapatmışsın porsiyonlar çok dengeli tebrik ederim canım 🤩

1 yumurtayı 2 dilim ekmekle nasıl yedin ya 🤦🏻‍♀️🙊🤣 zalımın kızı 🤣

Çok geçmiş olsun genel olarak az kalori almışsın baldanda çekme kendini :KK43:

Big king mi hemde big big big :işsiz::KK47::KK47::KK47:

Pasta yemişsin ama akşam yemeyi yerine olmuş bir şekilde dengelemişsin
Yüzme ve adımlar da güzel bu hafta en az -500 gelir senden 🤩🤩 bozmayalım 💪💪

Harika canım afiyet olsun ☺️

Ekmekler fazla olmuş Aslıcım 🤭
Sütlü cici bebe mi 🤣 o niye evinde var yahuuuu🙄🙊

Sporlar çok iyi ✌️💪
Tşkler kaptanım 😘😘
M monarosaa ortaklığımız hayırlı uğurlu olsun canım:KK5: Bu hafta en eksi biz gelicez hodri meydan😁
İnşallah canım tabi ki de gelceğiz 🎊😁😘

X