Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Ay ben çıktım ama annemin siparişleri var diye tamamlayamadan döndüm geri ablam benim halimi görünce heveslendim dedi ben de çıkacağım yürüyüşe onunla da gideceğim bi tur tamamlarım 10000 adıma

Ay ben çıktım ama annemin siparişleri var diye tamamlayamadan döndüm geri ablam benim halimi görünce heveslendim dedi ben de çıkacağım yürüyüşe onunla da gideceğim bi tur tamamlarım 10000 adıma
Tamamdır ben de akşama doğru gidicem yine. Akşamları daha rahat yürüyorum hava güzel oluyor.

Eminim ulasacaksin aksakliklar cikmis olsada srn hedefe kitlenince gayet guzel ilerliyorsun iraden gayet saglam. Bende kendime inanmak istiyorum

Selam canım hoşgeldin yeniden
İzin süreni istediğin kadar uzatabilirsin bu sana bağlı bir şey sadece listeye gireceğin zaman kilonun artı mı eksi mi olduğu önemli ona göre listeye girebilir veya bekleyebilirsin.
Ama düşüncen mantıklı bencede öyle yapalım geçen seferki gibi mezun olup gidersen bağlar tamamen kopabilir risk
E Emnis bu arada alt listede devam edecegim menu yazarim yarindan itibaren spora da devam aktif olacagim. Memlekete gidince belki aksar ama ora da da aktif olmaya calisirim. Internet cektigi surece tabi
Tmmdır canım
Kendime şöyle bir gaz verdim. Yeni ay yeni başlangıç ayın birine kadar hazırlanıp birinde sıkı bir diyete başlayacağım bakalım neler olacak
Güzel gaz ve bence çok mantıklı
Millet de hassas terazi mübarek
Aynen ya kız ne aldı ki açık arıyorlar resmen
Kilo verince de anca 10 kilo eksi olunca AA kilo mu verdinnnnn yani ondan da emin değiller

Tartılırım tabi, çok teşekkürler

Diyet Salata eski w.ap foton ile şuan ki foton arasında dağlar var ya incecik kızz olmuşsun sen çok çok beğendimmm uzun zamandır görmeyenler bi şok olmuşlardır herhalde
Teşekkür ederiim aynenn şaşı bak şaşı oluyorlar ve baştan ayağa tekrar ayaktan başa süzüp duruyorlar çok gülüyorum

Zaten artiyim su an gidene kadar eksiye gecmem zor. Bu sureci en azjndan sabitte kalarak ve 70 in uzerine cikmadan tamamlamam lazim. Donunce daha rahat olacak sure kisitlamam olmayacak istedigimi kiloya inene kadar devam ederim boylece boyle cok iyi oldu cok rahatladim su an

Merhaba kızlar sonuçlarım çıkmış yarın göstericem Dr a insülin direnci yüksek çıkmış
Bu arada akşamdan sabaha değişik gelişmeler oldu oğlum yarın acilen kıl dönmesi ameliyatı oluyor bize söylememiş enfekte olmuş malesef bu yıl üniversiteye hazirlaniyor bakalım napicak yavrum insallah çabucak iyileşir. Kaptanım yarın aktif olamam bilgine. Sonuçları da şöyle atayım anlayan bqksin

Eklentiler

• Screenshot_20210729-175802_Chrome.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 20
  • Screenshot_20210729-175755_Chrome.jpg
    30,3 KB · Görüntüleme: 20
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…