Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Bu. sefer başarıcam kaptanım kararlıyım, aynen dediğin gibi açık arıyorlar valla, geçen senede kilo al diyorlardı çirkin olmuşsun ben bıraktım bu
N insanları kendi haline
Ayy kizlar ben bugun 36 beden bir elbisenin icine girdim. O bana olmadi ama ben oldurdum
Bizim bi arkadaş vardı gider bir beden küçük alırdı çok sevdiği pantolonu, ben bu pantolona sığarım diye diye veriyordu kiloyu

Herkese günaydın
Tatil dönüşü pazartesi günü 74.3 gösteren tartımda bugün 72.45 gördüm. Tatil öncesine göre almış gibi görünsem de verebildiğim için mutluyum.
Başlangıç:76
Bir önceki bildirim:71,50
Güncel kilo:72.45
Yüzde:%-1.328
Hedef: Tatil öncesi kilom olan 71,50ye düşmek :)

Eklentiler

• IMG_20210730_084836[1].jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 22
Teşekkürler canım hayırlı olsun başlangıcın
Kısa zamanda gidecek bu kilo
Son tartı 55,7
Güncel 55,2
Fark -500
Güzel canım
Günaydın canım bence gayet toparlamışsınn bravooo haftaya dahada iyi olacak eminim

Kızlar ne oluyor bu memlekete ya çok üzgünüm ateşler içinde kaldık haber izleyemiyorum okuyamıyorum bakamıyorum Allah sebep olanları kahretsin inşallah
Gerçekten çok acı tüm ağaçlar hayvanlar insanların emekleri herşey herşey elimizden bu şekilde gidiyor. Buna sebep olanların Allah belasını versin

2 hafata önce : 56.2
Bu hafta : 55.5
Fark -700
Yüzde : 1.245
E Emnis aceleyle çektim kaptanım sonradan farkettim bulanık olduğunu
kaptanım ben bugün hece aldığım bi haber dolayısıyla şehir dışına gidiyorum 1 hafta kadar oralarda olacağım abimin yanında onun evini barkını toparlayacağım bir yandan da iş aramak için dolaşacağız abimle☺dönüşünde de burda fındık ayı başlıyor onun için evde iş güç sonra fındıklıkta iş güçeğer izin kullanma hakkım varda kullanmak istiyorum kaptanım yoğun bi zaman dilimi beni bekliyor çünkü

Eklentiler

• 20210730_102752.jpg
    60,6 KB · Görüntüleme: 19
Eki Görüntüle 2894274
Günaydın kızlar, hedefim 70.5 ti. Ama önceki kilomu haturlamıyırum. Sürekli tartıldığım için. Yeni hedefim 70 tatilde annemdeyim azar azar gitsin
71 di canım 600 gram gitmiş 2 hafta için kötü ama arada bayram olduğunu düşünürsek güzel toparladın tebrikler
Tebrikler canım
Tatlım izin hakkın var ama matteroftime da izne çıkacak liste 3 kişi kalıyor ya

Ben bir hafta daha kalayım olmadı kayınvalidem pazartesi gidiyor. O ara belki alt listeden birileri geçer listeye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…