Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

iş bitti dışarı attık kendimizi... Ama o nedir kaptanım tatilden -2 maşallah diyim . Ben niye veremedim fazla bilmiyorum ama biraz moralim bozuldu tartilinca açıkçası reglim 4 gün gecikti oda var bide ilk hafta kabak detoksu yaptım omu etkiledi bilmiyorum ama cuma ya 2 vermiş olmam lazım.

Hatta ben atlamaya gidiyom boğazımı tutamıyom bari hareketi artırayım
Çok isterdim ama bu kiloyla zor yaparım dizler nolur bu dizler atlarsam aman aman ☹

2,5 4,5 benimkiler de devamlı kavga ediyorlar didişip duruyorlar
Ay o didişmeler bizde de mevcut maalesef
Kuzum bu defa ipin ucuna sıkı sıkı sarılcam. Hiç bırakmicam. İnşallah olacak. Bu kez psikolojik olarak da hazırım. Bunu yapabilecek gücü içimde hissediyorum. Hip birlikte başarıcaz

Ben atlayamadım ya uyku bastırdı yattım çocuklar uyutmadı sersem gibi kalktım. Yemek koyacağım şimdi o pişerken atlayayım inşallah.

tatlı kriziz bende bayramda baklava yedim , yemezsem olmuyor illa yencek o :)))

şekersiz bende besleniyorum ama ufak çikolatalar oluyor :))

patates kroket orada vardı kendim yapamam , dün son kez yedim :))

Afiyet olsun.

tatlı kriziz bende bayramda baklava yedim , yemezsem olmuyor illa yencek o :)))

şekersiz bende besleniyorum ama ufak çikolatalar oluyor :))

patates kroket orada vardı kendim yapamam , dün son kez yedim :))
Ben kriz yaşamadım da üniversite de gittiğim dondurmacıya 20 sene sonra gidince arkadaşta sen çok severdin buraya kadar geldin ye deyince yedim malesef.

Patates kroketler için afiyet olsun diyelim önümüze bakalım artık tatil de olaylar farklı oluyor anlıyorum seni. Ben bulaşmam çikolataya sonu iyi olmuyor ya hep ya hiç ben de hersey

yarimuhendis nerdesin tatlım sensiz buralar olmaz
Oy kaptanım köylerde kaldım bugün eve geldim internetsizdimallahtan bu gece yenileniyor paketim de yarın tekrardan köy yolları
Ben her gün 1000 tane ip atlıcam kim eşlik etmek ister
Uuuuuuu severim ben varım canım kaç gündür niyetleniyorum ama olmadı bi türlü eşlik ederim seve seve
Kaptancım yürüyüş yapıcam 10000 adımlı O olur mu ki
Benim de planım her gün 10000 adımı tek seferde tamamlayıp ip atlamak var hadi seninle de yürüyüşü yapalım hemşehrim☺☺

Ayy çok sevinirimm. Bana da motivasyon olur. Tamamdır her akşam birbirimize haber verelim. Bugün 12 bin yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…