Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Hayır olsun inşallah işleriniz rast gitsin tatlım
Kilona çok sevindimm
Kolay gelsinn
Her işte Bi hayır vardır bunda da vardır Bi hayır artık evime döneyim şu taşınmayı da halledeyim hemen gelicem kalan kiloları vermek için

matteroftime kuzum nerelerdesinnn yaaaaa
Kaptanım ben izne ayrılayım aktif olamıyorum Köye gittik dün akşam geldik. Kurban eti buzlukta duruyordu onu hallettik bugün bitti daha. Kayınvalidem bizimle geldi kalacak birkaç hafta onunla ilgilenmem gerekiyor işten arta kalan zamanda. İşlerim çok yoğun görev değişimim var biliyorsun. Ağustos ortası da abimin nişanı nikahı derken benim çok yoğun olacak bu aralar. Buraya vakit ayıramayacağım gibi gözüküyor Eylül başı gelirim yine, arada da yoklarım burayı. İzin hakkım oluştu mu nasıl yapalım?

Selam canım aman o otuda çok dikkatli iç ya asıl o sonra kabızlık yapıyormuş neden öyle olsun sen suyu mu az içtin :/
Suyu o kadar cok ictimki anlatamam 4 lt yi gecmistir kesin. Bi de regl oldum bu hafta listeye girmem cok zor benim. Kac gundur 70 deyim. Herkesle ayni seyi yedik ictik herkesin kilosu sabit bi benimki artiyor anlamadim gitti

Tatile bir başladım pir başladım bugün on gün sonunda artı kaç ile dönerim hayal bile edemiyorum her gün böyle yersem zaten deniz suyunun tuzu da ödem yapıyor kiloların başlıca sebebi bu

Gerçekten öyle bitmedi gitti dün c.kaleye gittim kimse de maske yok şok oldum...insanlarımız böyle bencil. Elzem değil aslında aklın kalacağına yollama böyle devam ederse.

Günaydın kızlar herkese iyi haftalar
cumayaa sıkı sıkıııı hazırlanmaya var mıyız çok gevşedik artık bir yerden yakalamamız lazım
pazartesi kilo bildirimlerini bekliyorum
83.5 tim kaptanım yazmayı unuttum yol telaşından

E Emnis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…