Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Slm kızlarr
24 haziran

Sabah yumurta patetes krıket domates

Çerez neskafe

Akşam çorba mercimek haydari 3 köfte

1 kurabiye neskafe

eliya

12bin adım
Su az ıldu
Tatilde olmana ragmen guzel gecmis gunun. Sadece aksamki kurabiye gunduz olsa daha iyi olurdu afiyet olsun. Adimlarin harika

25 temmuz pazar
Masallah canim hem gunun guzel gecmis hem de sporun var pazar gunune gore gayet guzel olmus

runib cumadan beri yoksun canım nerelerdesin menüleri sporları bekliyoruz bizim için mola bitti
Aynen nete girebiliyorum artık
Çok zor gerçrkten. Covidden kaybedikenlerin yakınları daha bi şok içindeler. Olayı tam algılayamıyorlar.

Slm kızlarr
24 haziran

Sabah yumurta patetes krıket domates

Çerez neskafe

Akşam çorba mercimek haydari 3 köfte

1 kurabiye neskafe

eliya

12bin adım
Su az ıldu
Afiyet olsun suyu arttırmaktadır fayda var.

Tatilde olmana ragmen guzel gecmis gunun. Sadece aksamki kurabiye gunduz olsa daha iyi olurdu afiyet olsun. Adimlarin harika

25 temmuz pazar

Masallah canim hem gunun guzel gecmis hem de sporun var pazar gunune gore gayet guzel olmus
sağol canımcım

afiyet olsun kroketli sabahlar başlamış orti baklavadan sonra ki vazgeçilmezin oldu galiba ama spor iki gündür elin öpülesi maşallah.

Afiyet olsun guzel olmuş menü

Hoşgeldin canım biraz sessizleşti buralaesen nasılsın
Hoş buldum evet yazın böyle olur Eylül’de toparlanır inşallah ben de böyle dönüp dolaşıp geliyorum
Selam canim. Biraktigin gibi buralardayiz hala. Ee hadi gel o zaman beraber devam edelim
Sen nasilsin canim gorusmeyeli?
Selam canım ben son geldiğimde sen yoktun sonradan gelmişsin.
Aynen canım edelim valla diyet yaparken gram gram gidiyor bırakınca kilo kilo geliyor yine baya artım var daha da çoğalmadan başlayayım dedim

Izindeydim canim, gerci hala teorik olarak izindeyim. Izin oncesi kiloya dusmeye calisiyorum.
Kesinlikle oyle gram gram gitsin daha iyidir

Başınız saolsun. Allah kalanlara sabır versin
Amin canım Allah razı olsun
Selam kızlar
Kürkçü dükkanına geldim geri
Nasılsınız :))
Canım hoşgeldin halloldu mu telefon
Başınız sağolsun canım
Çok sağol canım
İyi düşünmüşsünüz canım Vallahi bende cocuğun okul işini kara kara düşünüyorum 4.5 yaşında acaba diyorum bu sene gitmese mi bir bitemedi gitti yaa eylüle ne kaldı şurada okul açılmasına
Ben geldim kaptancim. Evindeyim. Ama cumartesi yine gitcez 1 haftaligina sonra donunce baska bir plan yok
Yarin bakayim insallah kilo almamisimdir. Baya dikkat ettim.
Hoşgeldin canım
Günaydın herkese,
71.5 ile gittiğim yaklaşık 2 haftalık tatilden 74. 3 kilo ile döndüm. Var mı arttıran?
Maşallah toparlarız güzel menülerle hadi bakalımmmm özlemcimmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…