Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

💃💃💃 Yeni hedefleri yazacakmıyız yine. Önümüzdeki cuma tartı yok sanırım degilmi?
Evet canım normalde herkes cuma kilo bildirimi ile sonraki haftanın hedefini yazıyor sen şimdi yazabilirsin ye listeyi yarın yaparım şimdi ortak sonuçlarını yapacağım 🤗

İyiyiz hamdolsun canım. Hastanelerle geçiyor günler. Hafta çoğaltmaya çalışıyoruz işte🥰
Sen nasılsın💙
Maşallah canım daha iyi ol inşallah çoğu gitti azı kaldı yaz sıcakları zorluyordur seni ama sabır 💕
Ben iyiyim canım İstanbuldayım ailemin yanına geldim bayram sonrası Ankara dönüş inşallah 🤗

:KK19: ORTAKLAR :KK19:
( 9 Temmuz -16 temmuz )
  • Ortiler birbirlerinin menü yazıp yazmadığını takip etmeli yazmıyor ise hatırlatmalıdır :KK5:
  • Yazılan menüler karşılıklı yorumlanmalı menülere ortiler etiketlenmeli ve daha iyi menüler için elden gelen yapılmalıdır :kahve:
  • Menüde spor ve su yok ise ortaklar birbirini teşvik etmeli yüreklendirmelidir :sinirli:
  • En nihayetinde cuma günü toplamda en yüksek yüzdeyi alan ikili spor tablomuzda +250 şer puan ile ödüllendirilir :sampiyon::sampiyon:

DİPNOT:
  • Ortağının menüsüne yorum yapmayan katılımı olmayan ve ortağını yalnız bırakan kişiler sonraki hafta listeden çıkarılacaktır.
  • Ortaklar listesinde aktif üyeler yer alır.
  • Ortaklar tablosu haftalıktır.

HAFTANIN EN İYİ ORTAKLARI

DeryaOnDiet DeryaOnDiet ve eliya eliya
:KK9: :KK9: :KK9:

tebrikler kızlar

menülerinizi hiç yorumsuz bırakmadınız bencede çok iyiydiniz ✌️✌️ 😍😍

Doktorlar normal diyor. Şimdi geldiğim doktor başka canım o da aynısını söylerse ben abartıyorum demektir
Canim normalse sorun yok. Biraz zayiftir belki ondan oyle geliyordur gozune, ki daha cok kucuk hareketlidir de.
kilolu cocuk daha kotu, kosaz oynayaz bile.

Mutlu bir haftasonu diliyorum herkese. Ben de bahçedeyim DeryaOnDiet DeryaOnDiet ama feci sıcak 38 derecelerde sanırım fasulye toplamak için akşamı bekliyorum.
Kolay gelsin canim. Biz de bugun bahceye misafir cagirdik. Biraz yorucu opdu ama guzel oldu. Cok gec donduk, hava gec karariyor zaten. Sonra dus ortaligin toplanmasi derken ancak elime teli alabildim.
Bizim de visnemiz olmus 😉

topladin mi canim fasulyeni? Ohh taze taze ne guzel olur 😉

9 temmuz - 16 Cuma Hedef Sonuç Listesi
🎯

CUMA HEDEFLERİMİZ :KK69:

Hedefini yakalayan M monarosaa matteroftime matteroftime furusan furusan ve eliya eliya kızlar harikasınız tebriklerr 🤩🤩

Takım olarak (asıl liste ) ortalama 7 8 kişi olana kadar çok dikkat etmemiz ve asla artı gelmememiz gerekiyor kızlar :KK43: Hedeflerimizi unutmamalı adım adım asıl hedefe doğru gitmeliyiz. 💪

5.TAKIM ÜYELERİ
CUMA KİLOSU
HEDEF KİLOSU
SONUÇ
78
77,5
💙
55,15
54,7
💚
56,2
56
❌
runib runib
70,1
69,8
❌
63,6
62,9
💜
77,30
76,75
❌
55,2
53,9
❌
71,5
??
❌
73,30
72,5
❌
eliya eliya
86,4
85,4
🧡
64,2
63,9
❌
2 haftadir ayni hedef. Insallah 2 hafta sonra ulasirim 🙏

17 Temmuz
Saat 10
2 haslanmis yumurta
Maydanoz kırmızı biber peynir ile salata çörekotlu

Saat 15
1 nektarin (çok seviyorum)
20 badem

Saat 20
Avuç içi kadar ızgara et
4 köfte
Domates Yarım
3 közlenmis biber
2 bardak kefir

Su 2 lt.
Spor çok çalıştım bugün spora hal kalmadı :KK43:
E Emnis
Masallah canim, ne guzel bir menu. Hem cesitli hem saglikli hem de miktarlari super 👍

🧜17.07.21 🧜

sabah 1 haşlanmış yumurta 1 dilim ekmek 🍞
7 zeytin domates 🍅 salatalık 🥒

öğlen
oğlumdan kalan 3 çatal erişte 👀

akşam
buğdaylı yoğurt çorbası
tavuk pirzola 1parça
3 tane patates kızartması 😑
Salata 🥗

Spor hayaller 1000 zıp yada 10 bin adımdı ama çok sıcak olunca ancak Leslie 2 mil ile günü evden çıkmadan kapattım @hedef54kg :)

Kaptancim sen artik asmissin, masallah. O kadar sicakta bile hic olmazsa leslie yapmissin gunun bos gecmesin diye. 👏👏

Slm kızlar
Sabah. Mercimek çorba ekmek yok
Kahve 2 kareçikolata

Öğle 3 köfte, patlıcan kırmızı bider közleme 1 dikim ekmek

Amşam 1 mısır

12 bin adım 2 lt su
Misirin saati cok gec degilse gayet guzel bir menu olmus. Iste arada birkac kere cikolata yenek lazim senin yaptigin gibi ki sonra birden saldirmayalim benim yaptigim gibi ☹️☹️
10:30
Menemen-1 dilim ekmek
14.00
3 kaşık yoğurtlu makarna
18.00
Tavuk sote
22.00 bir avuç çekirdek
2 litre su
İyi geceler
Menu genel olarak iyi de cekirdegin saati cok gec olmus canim. Degilse 1 avuc cekirdek sorun degil.
afiyet olsun

Kaptancim sen artik asmissin, masallah. O kadar sicakta bile hic olmazsa leslie yapmissin gunun bos gecmesin diye. 👏👏
Ben bu cuma sessiz sessiz artı yazdım kendime :oops: Perşembe günü regli oldum ondan herhalde +300 geldim birde bende spiral var haddinden yoğun ve şişkin oluyorum ilk günler o yüzden moralim bozuldu biraz güzel bir eksi beklerken 😑 o gazla devam ediyorm 🤭🤭

Sonuçta belirleyici olması için mecburen yüzdeye bakıyoruz ama bence en iyi ortak sizdiniz zaten 🤗
Bu hafta seni ortaklara yazmayalım mı canım ?
Yazmazsan daha iyi olur canim, ortimi yalniz birakmsk istemem. telefonu ben tatilde sadece fotograf video cekmek icin elime aliyorum.

Gidecegimiz yerde telefon ceker mi emin degilim kaptancim. Ama Cekerse menu yazmaya gelirim.

Bir de su birkac gundur sanki motivasyonum dustu gibi. Yukseltmek icin ne yapayim, ne onerirsin canim? Yine tatilden arti donmek istemiyorum.
mesela bugun kurabiye yedim, yemesem olurdu ama gordum, kendimi tutmadim yedim.

Ben bu cuma sessiz sessiz artı yazdım kendime :oops: Perşembe günü regli oldum ondan herhalde +300 geldim birde bende spiral var haddinden yoğun ve şişkin oluyorum ilk günler o yüzden moralim bozuldu biraz güzel bir eksi beklerken 😑 o gazla devam ediyorm 🤭🤭
Masallah canim. Moral bozulunca bile boyle devam ediyorsun ta sen gercekten asmissin artik. 👏

aman kazaypa filan bir cocuk daha istemiyorum ya, ikincinin kilolarini veremedim hala. O sporali ben de dusunuyorum da cok mu siskinlik yapiyor. Regl olamayinca siskinlik yapiyor dedi birkac arkadasim da.

Misirin saati cok gec degilse gayet guzel bir menu olmus. Iste arada birkac kere cikolata yenek lazim senin yaptigin gibi ki sonra birden saldirmayalim benim yaptigim gibi ☹️☹️

Menu genel olarak iyi de cekirdegin saati cok gec olmus canim. Degilse 1 avuc cekirdek sorun degil.
afiyet olsun
Aynn canım sahile inmiştik Oturduk çay falan içimde yanında ister istemez elim gitti yedim

X