Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Kaptanım 62.7 olmuştum ama burada tartılamadım maalesef. Doğru düzgün bir şey de yiyemedim ama. Şu hastane işleri beni biraz yıprattı. Buraya bile şimdi girebildim kusura bakmayın.
Çok geçmiş olsun sonuçlar belli oldu mu?

Tartının pilinden midir nedir ekrandaki sayılar zor görünüyordu. Eğile eğile güç bela çektim kendi tartım olmadığı için sorun olur mu kaptanım? E Emnis

eliya canım müsadenle ve çok üzülerek listeden çıkardım seni furusanı ekleyince 0,29 da kaldı ortalama 0.30 olsaydı alacaktım nota sınırı o çünkü (

Kaptanım ben bu kısmı anlamadım ortalamayı kötü mü etkiledim?
Yok canım ayy iyi ki geldin (
Sen gelmeden önce biz nota alıyorduk takım başarısız oluyordu yani .. en az 0.30 lazım

Bende nasıl olsa 0.30 altı olduk diye eliya yı ekledim ama şimdi sen bildirim yapıncada ortalama yükseldi notadan kurtulduk o yüzden çıkarmak zorunda kaldım yani onu alacak kadar kurtarmadı ama eski kadroyı kurtardı

Anladım kaptanım. Ben de biraz vicdan azabı çektim burayla ilgilenemedim diye ama haftasonunu tamamen sporla geçirmeyi planlıyorum. Biraz deşarj olmam lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…