Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

9 Ağustos mu yazdın kuzum ?
Tebrikler çok güzel gitmiş yemek yemediysen tekrar tartıl istersen
Ayyy evet 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
kapatanım kızım yapışmıştı paçama nasıl tartıldım bilmiyorum o hengamede hızla 8 yazmışım eee o kadarcıktan bir şey olmaz 😁😁😁😁

Ayyy evet 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
kapatanım kızım yapışmıştı paçama nasıl tartıldım bilmiyorum o hengamede hızla 8 yazmışım eee o kadarcıktan bir şey olmaz 😁😁😁😁
Ayy bana kalırsa hiç tarih yazmayın 🙈 bu hafta asıl listeye alabilirdim seni o yüzden dedim canım tarih yanlış olunca kural kabul etmiyor 👀işin kötüsü bu yanlış diye haftayada giremiyorsun 🙈

Ayy bana kalırsa hiç tarih yazmayın 🙈 bu hafta asıl listeye alabilirdim seni o yüzden dedim canım tarih yanlış olunca kural kabul etmiyor 👀işin kötüsü bu yanlış diye haftayada giremiyorsun 🙈
Yaa yeniden mi çekip atsam acep😀

Yada bugün takip et gece faln sabah ki kilona inebilirsin bugünün tarihi ile çek bize at ✌️ haftaya için istiyorum bunları 😘

Tabiki çok iyi karar canım yeniden başlamak lazım bu kilolar yerleşmedi hızlıca gidecek göreceksiin hiç moral bozma
Bende yeniden başladım dstek oluruz birbirimize 🤗
İnşaAllah kaptanııımmmmm❤️❤️❤️❤️

Kuzum kızın ne yapıyor büyümüş mü bizimkini tutamıyorum çok yaramaz memlekette olmasaydım iğne iplik olırdım bir saniye oturmuyor
Bu Arada güzel kilo vermişim 94 den inmen çok iyi👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
Büyüdü elhamdülillah canım 😍 peşinde koşturuyor benimkide
Sağol canım 😍 68 olaydım iyiydi diyetim yarım kaldı ama geri başlıcam inşaAllah

X