Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Gecen hafta: 64.05
Güncel: 63.60
Fark: -450 gr
%0.737
Hedef: 62.90

Eklentiler

• IMG_20210709_112254.jpg
    IMG_20210709_112254.jpg
    69,8 KB · Görüntüleme: 23
Çok iyi eksi bence canım 💃 tebrikler 🤩

Tabiki çok iyi karar canım yeniden başlamak lazım bu kilolar yerleşmedi hızlıca gidecek göreceksiin hiç moral bozma
Bende yeniden başladım dstek oluruz birbirimize 🤗

Sabit gelmek diye bir hedefimiz yok üzgünüm sayın yardımcım :confused: yine -200 kabulümüz :))

-150 değil mi canım 50 gram verdim diye okudum bir yerde sanki bence kötü denilemez üzülme hafta sonu biraz kaçamaklı gitti onu bünyen toparlayamıyor bence 😔 izin konusunda karar verdin mi ben mi kaçırdım ?
50 ydi zorla 150 oldu. Izne ayrilayim canim yoksa cok zor olacak yine 100 gr 200 gr lara dayandik. Izne ayrilirsam sadece 1 cuma bildirim yapmayip 2. Cuma yapacagim demi. Yuzde falan bolunuyormu birde. Menu yazmaya ve spor listesinde kalmaya devam ederim.

O cagrii04 ben miyim 🤣🤣 hic sorma bu hafta salladi bizi iyice her hafta azalarak ilerliyorum resmen
Yaa telefon kafayı yedi🤣🤣 düzeltiyorum yine aynı çıkıyor sildim mesajı öyle olunca🤣🤣🤣 ben inşallah çok kilo almam bu süreçte dikkat etmeme rağmen anca 200 gr gitti hiç salmamam lazım😅

Aynen canım bende yol şişkinliği var herhalde ondandır diyorum bakalım haftaya ne çıkacak kesin artı gelirim ama🤣🤣

Ayy ne güzel inceciksin canım ya😍😍😍
Ahh incelmeye yeni başladım canım. Göbekte vardı benim verince de ordan gidiyor. Tartı çok memnun etmedi ama şöyle bir baktım incelmişim 😂😂

Yaa telefon kafayı yedi🤣🤣 düzeltiyorum yine aynı çıkıyor sildim mesajı öyle olunca🤣🤣🤣 ben inşallah çok kilo almam bu süreçte dikkat etmeme rağmen anca 200 gr gitti hiç salmamam lazım😅
Korusan bile fayda canim. Salinca hemen geliyor. Elinden geldigince dikkatli davran. Tabi once saglik, kilo da sagligin bir parcasi artik. Insallag en kisa zamanda saglik sorunlarini atlatirsin tek derdin kilo vermek olur.

Bu kafadan hilalede lazım 🙈 C Cagrihilal1
Ayy bana Bi rahatlık geldi valla kaptanım biraz bekleseydim ve ben tartı öncesi Leslie yapıyorum onu da yapsaydım en az 200 daha giderdi de listede olmadığım için zorlamadım kendimi. Bence hilal de izin dönüşü daha iyi olacak
Ooo tebrik ederim canım😊mezuniyetin hayırlı olsun😘😘

Oh süper💃kafa rahat olunca daha iyi oluyor ben de o durumun çok çok farkındayım🤣tebrik ederim canım benim😘😘
Kesinlikle yaa perşembe günleri ne yesem vicdan oluyordu bende mesela kafam rahat ya dün dondurma yedim. Ona rağmen eksiyi gördüm
Yok anacım sende o rahatlık yol su elektrik oluyor liste dışı oldun mu artı artı geliyorlar 🤣🤣🤣 ummhnisa ummhnisa garip daha önceki izninde de kilo almadan döndü inşallah şimdiden öyle olacak 🤗
İnşallah kaptanım hedefim sabit olarak dönmek orda da salmıycam tabi ki dikkat edicem
Günaydın kızlar hayırlı cumalar 😘
Geçen cuma 79.9
Bugün 78
Fark 1.9
Yüzde 2.37
Hedefim 77.5
Oyyy tebrik ederim canım harika gidiyorsun valla
Eki Görüntüle 2885362
25 haziran -72.1 15 gün önce geçen hafta bildirim yapmadım

bugün 70.1

fark 2 kg

hesap farklımı yapılıyor. 2 ye bölünecekti

yeni hedefim 70 kg bu hafta biraz gevşeteceğim :) düğün yemeği ve mantı yiyeceğim :)) E Emnis
Canım çok iyi sonuç tebrik ederim
Sadece 50 gr eksiyim sinirim cok bozuk o kafalara giremiyorum ben 😭😭
Üzülme canım beni hatırla 2 ayı geçti aynı kilolarda gidip geliyorum hep
gecen haftaki kilom:77,75
Bugun:77,30
Fark: 450gr
Yuzde: %0,58

E Emnis furusan furusan
Başlangıç için çok iyisin canım çabucak izin kilona geleceksin
Geçen cuma : 56.4
Bu cuma 56.2
Fark : -200
Yüzde : 0.355
E Emnis hzlsel hzlsel bu hafta böyle oldu haftaya hedefim sabit gelmek🤣🤣ama ya nasip 55.9 diyelim🤣
Eksiyi gördün ya canım bu bile iyidir. Şimdiden iyi tatiller sana biraz dikkat etsen sabit kalırsın sen
Eksiyi gördün yine canım biraz kafan rahatlasın daha iyi olucaksın
Geçen Hafta:78,8
Bu Hafta: 78,6
Fark: 0,2 🙈
Yüzde:0,253

Niye böyle oldu hiç anlamadım 🤭

E Emnis yarimuhendis yarimuhendis
Bu hafta da bu kadar olsun canım. Tebrik ederim
Yaa fıstık gibisin canım maşallah sana

Tebriklerr canım ✌️😍
Listeye alayım mı ? 👀 Kaçamaklar da bu hafta kendini çok güzel frenledin böyle devam ederse harika olur
Oluur 🤩 sanırım artık olayı çözmeye başladım. Kaçamak yapsam bile ipin ucunu kaçırmamak gerekmiş. Listeye girmek biraz daha gazlar beni 🥰

Çok iyi eksi bence canım 💃 tebrikler 🤩

Tabiki çok iyi karar canım yeniden başlamak lazım bu kilolar yerleşmedi hızlıca gidecek göreceksiin hiç moral bozma
Bende yeniden başladım dstek oluruz birbirimize 🤗

Sabit gelmek diye bir hedefimiz yok üzgünüm sayın yardımcım :confused: yine -200 kabulümüz :))

-150 değil mi canım 50 gram verdim diye okudum bir yerde sanki bence kötü denilemez üzülme hafta sonu biraz kaçamaklı gitti onu bünyen toparlayamıyor bence 😔 izin konusunda karar verdin mi ben mi kaçırdım ?
Sagol kaptancim. Simdi yoldayiz esimin ailesine gidiyoruz. Pazartesi donunce khlari azaltmayi planliyorum.

X