Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Şu an hayatımı sorguluyorum😂😂haftaya çarşambaya kadar detoksu unutacağım🤣🤣yarın da tavuk dürüm yiyeceğim annemler önümde yediler dayanamıyorum artık bi nefsimi körelteyim😂😂arkadaşlarım da gelecek kalmaya tehlike çanları benim için çalmasa🧐🧐
Ne detoks oldu ya hayati bastan asagi sorguladik 🙈🙈

Yok yok gelmezsin yarın bi ödül verirsin kendine tam gaz geri dönersin😊ama benim hurma detoksu boşa gitti gibi geliyor yarına 100 gram bile eksi çıkmazsam asıl ben kahrımdan ne olurum bilinmez🤣🤣
Sen ben hzlsel hzlsel sarilip aglasiriz artik biz nerede hata yaptik diye. Gezen tavik yimirtasi yemedik ondan boyle oldu 🤣🤣

redsonja87 redsonja87 yi listenden mi çıkardın canım fark etmedim tatilde diye mi ? Geldi ama neyse hafta bitti arrtık yarından sonra eklersin yine olur mu 🤗
Ben hiç menü bildirimi yapmadım kaptancım fakat diyetim aynen devam ediyor hiiiiiiiiiiç merak etme. Yarın kilo bildirimi yaparım. Menü yazmamak iyi geldi dinlenmiş oldum ben de 🐣tatilde yediklerimi yazamazdım zaten 🥲 lakin detoksla toparladım. Onlar da hep sıvı içecekti zaten sabah öğle akşam ve ara öğünler dahil hep içecek içtim. Yarın tartıda ne çıkacak meraklardayım.

Selamlar herkese
Sonunda online satış mağazamı açtım 2 hafta sonrada evi taşıyorum aşağı yukarı. Kaptanım geçen hafta bildirim yapamadım ama yarın tartılacağım nasipse. Kontrolü tartı korkusuna sağlıyorum. Lakin muhtemelen artı gelirim reglim yeni başladı ve davul gibiyim sıcaklardan sanırım. Yarın bildirim yaparım sabahtan :)
Selam tatlım 😘
Ne üzerine açtın hayırlı olsun 🤗🤗
Tmm tatlım yarın bekliyoruz kilo bildirimini
Ben hiç menü bildirimi yapmadım kaptancım fakat diyetim aynen devam ediyor hiiiiiiiiiiç merak etme. Yarın kilo bildirimi yaparım. Menü yazmamak iyi geldi dinlenmiş oldum ben de 🐣tatilde yediklerimi yazamazdım zaten 🥲 lakin detoksla toparladım. Onlar da hep sıvı içecekti zaten sabah öğle akşam ve ara öğünler dahil hep içecek içtim. Yarın tartıda ne çıkacak meraklardayım.
Bende çok merak ediyorum sonucunu canım eminim güzel bir şey gelecek ❤️😘
Zaten getirmeyi düşğndüğüm için valize koymadım, sabah tarrılır koyarım dedim. Yolda aklıma geldi. Çok üzgünüm burda tartı yok 🥺
Ay üzüldüm vala bu hafta güzelde eksin vardı ya :KK43:(( yapacak birşey yok :KK43:

🦉01.07.21 🦉

sabah : 1 avuç içi kadar krep
1 dilim beyaz peynir domates salatalık 7 zeytin
küçük dilim ekmek

öğlen yarım mısır 🌽

akşam yoğurt çorbası
sade makarna yarım tbk( yağsız )salata

spor 1000 zıp + 7000 adım

yarimuhendis yarimuhendis ummhnisa ummhnisa
Ne güzel bi menü olmuş kaptanım😊

Oy ben açım açım nerelere gidem ne eden canım aşırı da tatlı istiyo🤣

Aslında hepsini karıştırıp bulamaç yapsan sonra tiksinirsin canın istemez canım,😂
Ben de regl olmak üzereyim ödem var ya yarın üzülmesem bari
İnşallah güzel bir kilo görürsün canım 💗
Bende 12 bin adim attim 13 bin olur o. Saat 3 gibi haslanmis tavuk yogurt elma yedim tok gibiyim ama 1 yumurta yesemmi bilemedim sonradan acikip bisey yemeyeyim. Bugün yine şiş hissediyorum kendimi yarina pek buyuk hayallerim kalmadi. Su an tartida +2 yim sabaha kadar o bile zor kaybolacak gibi mod yerlerde yine
Bozma moralini canım hiç belli olmaz benim de wc yüzünden şişkinliğim var inşallah yarın tartıda güzel eksiler görürüz🥰
Şu an hayatımı sorguluyorum😂😂haftaya çarşambaya kadar detoksu unutacağım🤣🤣yarın da tavuk dürüm yiyeceğim annemler önümde yediler dayanamıyorum artık bi nefsimi körelteyim😂😂arkadaşlarım da gelecek kalmaya tehlike çanları benim için çalmasa🧐🧐
Çarşamba perşembe yapsan yeter canım ama sen yine de çok abartmamaya çalış🤣🤣
Sen ben hzlsel hzlsel sarilip aglasiriz artik biz nerede hata yaptik diye. Gezen tavik yimirtasi yemedik ondan boyle oldu 🤣🤣
O kadar aç kaldık ilk detoksumu yaptım yine de eksi gelmezse ne diyim ama bir 200 gram eksi gelir herhalde bu kadar açlığa bu mudur diyorum🤣🤣

Kahvalti
2 haslanmis yumurta
Salatalik

Ara
1 elma
Cayin yaninda biraz dut kurusuyla leblebi atistirdim

Ogle 3 gibi
Haslanmis tavuk
1 kase yoğurt

Ac degilim su an yumurtada yiyecek yerim kalmadi 4 gunde 14 yumurta yemisim 🙈🙈

2.5 lt su

spor
12700 adim 13 bine tamamlarim

E Emnis ummhnisa ummhnisa hzlsel hzlsel
Ben de bir müddet yumurta görmek istemiyorum özellikle haşlanmış olanından🤣🤣 günü de erken kapatmışsın canım zaten azcık yemişsin bence bugün gördüğün artı yarın olmayacak o yüzden hiç moral bozma az da olsa eksiye geçeceksin inşallah😍😍😍

hzlsel hzlsel ay benden şöyle bi 600 daha gitse nasıl mutlu olurum var yaaaaaa🤣sabahları spor yapmayı bırakmıştım ama yarın sabah tartılıp sonra spor yapıp tekrar tartılacağım bakalım🤣çok heyecanlıyım artık sabah olsun istiyorum veeee yatıyorum hepinize iyi geceler😍😍😘

hzlsel hzlsel ay benden şöyle bi 600 daha gitse nasıl mutlu olurum var yaaaaaa🤣sabahları spor yapmayı bırakmıştım ama yarın sabah tartılıp sonra spor yapıp tekrar tartılacağım bakalım🤣çok heyecanlıyım artık sabah olsun istiyorum veeee yatıyorum hepinize iyi geceler😍😍😘
Hayaller yarın da 500 gr gitmesi ve toplamda 1 kilo vermek ama gerçekler ne olacak bakalım🤣🤣 ben yine okuldan gelince tartılacağım daha şimdiden çok açım yarın edeceğim yumurtasız kahvaltıyı iple çekiyorum🤣🤣 iyi geceler kuzum bol eksili bir cuma olsun hepimiz için💗💗💗

Leydizzzz and centılmının;

Erken kalkan yol alır demişler. Haftanın son iş gününden herkese günaydınnnnnnn🌸 Hayırlı Cumalarımız olsun.

Biliyorum çok erken ancak hazır aç karnınayken ve gün içerisinde midemin hiç bu kadar boş olamayacağını bilerekten, sabahın bu saatinde bildirim yapayım dedim. Evet 🥲

Karşınızda haftasonu zıvanadan çıkmış(toksam bile denizden çıktıktan sonra yemek yiyen biriyim) ancak hafta içi sadece sıvı detoks programı ile almam gereken vitamin ve kalori hesaplanarak yaptığım(diyetisyen kontrolü ile) diyetimin sonucu;

Geçen hafta kilom 53.6
Bu hafta kilom 52.8
Fark -800 gram
Yüzde 1,492

Diyete başlarken hedef kilom 52’ydi. Sanırım bu kilo ile mezun olabiliyorum ancak ne yapsam bilemedim. Kararsızım. Tamam mı devam mı? 🧐

E Emnis hzlsel hzlsel ummhnisa ummhnisa yarimuhendis yarimuhendis
Kaptankuşum ve kaptanyardımcılarım…
Sonucum ektedir, takdirlerinize sunulur 💕😎

Eklentiler

• 21EFEFE8-7774-4C2D-9148-3CE5127617B9.jpeg
    21EFEFE8-7774-4C2D-9148-3CE5127617B9.jpeg
    42,2 KB · Görüntüleme: 20
Selam tatlım 😘
Ne üzerine açtın hayırlı olsun 🤗🤗
Tmm tatlım yarın bekliyoruz kilo bildirimini

Bende çok merak ediyorum sonucunu canım eminim güzel bir şey gelecek ❤️😘

Ay üzüldüm vala bu hafta güzelde eksin vardı ya :KK43:(( yapacak birşey yok :KK43:
Dün tartıldım 71.2 düm. Ama dün yolda hiç bişey yemedim. Haftaya baya fark eder eder 🥺🥺

1 Temmuz

Kahvaltı:
Fırında 2 kabak, 1 kase yoğurt, 1 dilim tam buğday ekmeği

Akşam:
Fırında 2 kabak, 1 kase yoğurt, 1 dilim tam buğday ekmeği

Şekersiz çay , sade Türk kahvesi
Bol su
Spor yok birazdan yapacağım inşallah

E Emnis ummhnisa ummhnisa runib runib
Ortim inş yapmışsındır sporunu, benim biraz aksadı bu hafta 😊menün güzel, senin kilon yok zaten iyisinm

Ne zaman döneceksin canım Ağustos mu Eylül mü
Ağustos diye düşünüyorum ama bakalım nasip taşınma işimi halledersem hemen dönerim. Ev topla yerleştir derken yemekle uğraşamam ne gelirse elime yerim valla
Hanımlar, bugün oğlumun doğum günü ve ben ona pasta yaptım. Kendi payımı yarına bıraktım tartıdan sonra icabına bakcam😁

Bir de canım nasıl hazır noodle istiyor anlatamam 🙄
Nice mutlu yaşları olsun oğluşunun canım
1.2 kg vermişim desemmmmmn :KK71:
Oooo kaptanım harika sonuç

Sabah 1 poset kahve 1 elma
Öğle 1 paket eti form
Aksam 4 5 adet kapya biber 3 adet elma 1 sütlü kahve

Hasta gibiyim o yüzden yemek de yapmadım su da pek icmedim
Su 2 litreye yakin
Spor 6 bin adim
Geçmiş olsun önemli bişey in yok demi
Menün yine çok iyi su ve sporun da yeterli bence
Bugün senden güzel Bi eksi gelecek gibi
Leydizzzz and centılmının;

Erken kalkan yol alır demişler. Haftanın son iş gününden herkese günaydınnnnnnn🌸 Hayırlı Cumalarımız olsun.

Biliyorum çok erken ancak hazır aç karnınayken ve gün içerisinde midemin hiç bu kadar boş olamayacağını bilerekten, sabahın bu saatinde bildirim yapayım dedim. Evet 🥲

Karşınızda haftasonu zıvanadan çıkmış(toksam bile denizden çıktıktan sonra yemek yiyen biriyim) ancak hafta içi sadece sıvı detoks programı ile almam gereken vitamin ve kalori hesaplanarak yaptığım(diyetisyen kontrolü ile) diyetimin sonucu;

Geçen hafta kilom 53.6
Bu hafta kilom 52.8
Fark -800 gram
Yüzde 1,492

Diyete başlarken hedef kilom 52’ydi. Sanırım bu kilo ile mezun olabiliyorum ancak ne yapsam bilemedim. Kararsızım. Tamam mı devam mı? 🧐

E Emnis hzlsel hzlsel ummhnisa ummhnisa yarimuhendis yarimuhendis
Kaptankuşum ve kaptanyardımcılarım…
Sonucum ektedir, takdirlerinize sunulur 💕😎
Günaydıııın tatlım sabah şekerimisin sen yaaa o kadar tatillere git gel ve bu kadar kilo ver süpersin.
Canım mezun olup alt listeden koruma için devam edebilirsin bizimle

X