Cuma Zayıflama Yarışması 5. Takım

Hay Allah canım çok geçmiş olsun kendini o kadar zorlamasaydın keşke inşallah tatile kadar toparlanırsın

Tartılacağım diye ben de su içemiyorum akşam yemekten sonra benim de yürüyüş planım var saat kısıtlaması da kalktığına göre artık rahat rahat yürüyebilirim
Gönül rahatlığıyla suyumu içebilirim şu andadündem 700 gram eksidryim bugünü de böyle geçireceğim bakalımya da hurma mı yapsam ah hurma ah bak ne hallere koydun beni vazgeçemez oldum senden

Gönül rahatlığıyla suyumu içebilirim şu andadündem 700 gram eksidryim bugünü de böyle geçireceğim bakalımya da hurma mı yapsam ah hurma ah bak ne hallere koydun beni vazgeçemez oldum senden
Ayy çok iyisin canım ya ben pek sanmıyorum o kadar göreyim -300 yeter bana hurma yap canım bu yumurta işini pek sevmedin o da etkili olur önemli olan detoks yapmak

Ayy çok iyisin canım ya ben pek sanmıyorum o kadar göreyim -300 yeter bana hurma yap canım bu yumurta işini pek sevmedin o da etkili olur önemli olan detoks yapmak
Benden de yarın 300 gitse müthiş oluray ama az önce kuru kayısı yiyip üzerine su içtim hurma detoksunda kayısı yoktu başlasam sıkıntı olur mu ki acaba

Günaydın ortim
Dışarıda olunca o da sıkıntılı. Eve gelince artık bol bol içersin

Ay çok geçmiş olsun canım ama ilk başta o kadar zorlamasaydın 500 de bıraksaydın tüh şimdi hepsinden oldun gördün müinşallah düzelir tatile gidene kadar çok geçmiş olsun tekrardan
Saol canım.. Mola vererek devam ettiğim için devam etmiştim. Sürekli de yürüyüş yapıyorum diye birşey olmaz sandım da oluyormuş

Çok geçmiş olsun canım dikkat et dinlendir bacağını inşallah çabucak geçer

Günaydın ortim
Dışarıda olunca o da sıkıntılı. Eve gelince artık bol bol içersin
Aynen bu wc sorunu olmasa şimdi oğlumun karnesini almaya çıkıcaz. Ordan da çeşme ye ya da alaçatı ya gidicez kısıtlama da yok artık gece geliriz eve yarına süpriz olacak benim için. Sen tartıldın mı canım ödemin gitmiş mi

Elbisede giyemiyorum alt bacaklarim cok kalin varislerimde var

Elbisede giyemiyorum alt bacaklarim cok kalin varislerimde var
Uzun elbiseler al böyle uçuş uçuşben mesela kısa giymektense hep uzun giyiyorum
Kuru kayisi hurma ayni sayilir. Ikisi de tatli kuru sonucta bisey olmaz yapabilirsin hurmayı. Bende hurma detoksunu yapamiyorum hic hep yarida kaliyor. Kabaklami devam etsrm bilemiyorum.
Tamam ona niyetlendim bakalım

Amaan hayırlı olsun karnesi
Ben tartilmadim korkudan karnım cok şiş hâlâ bu hafta da iki çarpım var menüde hakettim

Slm nişsna gidiyorum bugün tartıldım 71.2 geldim. Tartıyı unuttum cumartesi dönecepim. Beni bu hafta yazmayın diyecektim yarın menüde yazamsm cumartesi tam gaz devsm

Amaan hayırlı olsun karnesi
Ben tartilmadim korkudan karnım cok şiş hâlâ bu hafta da iki çarpım var menüde hakettim
Teşekkür ederim canım ben daha kahvaltı yapmadım ve cumaya göre 500 gr gitmiş yeniden 68lere merhaba dedim. Birazdan denize gidicez orda da Bi şeyler kaçırmazsam yarına çok güzel olucak

Slm nişsna gidiyorum bugün tartıldım 71.2 geldim. Tartıyı unuttum cumartesi dönecepim. Beni bu hafta yazmayın diyecektim yarın menüde yazamsm cumartesi tam gaz devsm
Runibbbbb canımm yarın bildirim mi yapamayacaksın bugünden foto baskül atsaydın da olurdu ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…