5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

tut kendini kızım napcan başka kaçış yolumuz yok ben uzun zamandır yemiyorum midem bulanıyor başım dönüyor şimdi kalkayımda biraz daha haşlayım patates bari niye yemiyorsam ölcem acımdan benimde cnm çok istiyor mis gibi şeyler var evde bende tık yok oruçlu gibi hissediyorum elim ermiyor yemeye

kızlar bu diyet işi güzel formda kalmak açısından ama bizimkiler eve sürekli çikolata pasta gibi şeyler alıyorlar..evde sürekli pasta börek kek gibi şeyler çok pişiyor ve bende dayanamıyorum..kendimi engelleyemiyorum..off napıcam ben yaaa?? senağlama

evi terk et:)))

:kedi:

güzeldi bende anneme öle diyom şuralardan uzaklaşıp 1-2 sene kafanı dinlemek istiyorum diyom amaç zayıflamak kimsenin etkisi altında kalmadanaklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmileaklinialirimsmile

2 kilo gitmiş buda şunu gösteriyor tartıldığımda toktum sabah wcye gittim sık idrara çıktım hiç ekmek yemedim dünya dönüyor sen ne dersen de dünya dönüyor farketmesende böyle giderse konsültasyon kağıdındaki kilomu değiştirtcem yani zayıf olarak aaaaaaaaaaaaaaaaay süper halim olsaydı oynardım hiç sevmesemde

pardon anestezi bana pazartesi gittiğimde kilomu sormuştu 86 dedim şimdi 83 kiloyum geri almazsam tabi:eek:lmaz::eek:

bence bu zayıflama merkezleri çok mantıklı,evde herkes gözünün önünde götürürken durmak çok zor oluyo,bir ay kalıcan bi klinikte ondan sora dönecen

yaaaaaaaa kızlar ben biraz badem çağlası yedim meyveden sayılır mıııııı? ayy sakın hayır demeyinnnn çok seviyorum napıyım

ay kız sudur benden giden daha ilk günü diyetimin ama aşırı kiloluluğun verdiği avantaj herhalde 30 kilo fazlam olunca çok gidiyor herhalde 5 kilo verebilirim yani inş.

asl35 bildiğim kadarıyla onun kalorisi diğer meyvelere göre çok daha az.doya doya ye canım bence oda meyve sayılır.ha kurusu değil ama tazesi:)))

arkadaşlar ben şuan 2. günümdeyim 1. günümde sırf patates yedim ve form çayı içtim bugün çiğ sebze yedim ama akşam annemin yemeklerine dayanamadım 1 kepçenin 3te 4 ü kadar mercimek çorbası 1 tahta aşığı kadar bulgur pilavı yedim ama telafi etmek için spor yapıcam ayrıca aradaşlar form çayı ço zayıflatıyomuş ve kabızlık çekenlerede iyi geliyomuş ahh meyve günü gelsede çilekleri yeseemm:) bu arada sizce iyi ilerliyo muyum?

mavis81 sağol yaaa biraz rahatladım hergün azıcıkta olsa çıktım diyetin dışına bu gün çıkmadım diyodum iyi bari yinede çıkmış olmadım o zaman ayyyyyyyyyyyyy yarın son gün ha gayret

Şu bigün et yeme işi beni bozar yalnız sabah sabah nasıl et yicem ben zaten midem bulanıyo etten bu aralar onun yerine bigünlük diyetin birini iki kere yapsam olmamı?

bugün sabah 2 haşlanmış yumurta saat 5 gibide 2 yumurtadan çılbır üzeri yoğurt yaptım ama şuanda açım 4 yumurta bile çok fazla değilmi ya aynı gün içerisinde tüketmek.
siz kaç tane yediniz

bugün sabah 2 haşlanmış yumurta saat 5 gibide 2 yumurtadan çılbır üzeri yoğurt yaptım ama şuanda açım 4 yumurta bile çok fazla değilmi ya aynı gün içerisinde tüketmek.
siz kaç tane yediniz

ben 6 yedim valla sadece yumurta akşamda çılbır yaptım sizin gibi ama sınır yok zatn normal 420 kalori falan yapıyo sizinkide 350 kalori yapıyo çok mu sizce

X