5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

haftaya bende pes ediyorum, pirinc diyeti okudum nette almanca, patates diyetinden daha cok tavsiye ediyorlar ve baya kilo veriliyormus. Önce su sonra yag yakiyormus ve sirf pirinc diyeti oldugu gibi birde belirli ölcüde belirli besinlerle tüketiliyor..
belki pirinc diyeti yada dengeli beslenmeye gecerim

zalimi cnm bence devam et bozma:)
yaaa kizlar bende merakimdan tartildim ama evde olan tartim 1 kilo fazla babamin yeni aldigi tartida 1 kilo az gösterdi
anlayamadim simdi ben 1 kilomu verdim 2 kilomu:KK43::KK43:

önce hagisinde tartıldıysan onu dikkate al
bide ben listeye 70 diye yazmıştım
o 72 olacak tatlım tartımın azizliği kaç gündür unutuyorum değiştirirmisin zahmet olmazsa

a önce iki ymurtayı çırpıp yağsıztuzsus teflonda kızarttım
üzerine az diet yoğurt döktüm sarımsaklı ve yumurtagününü kazasız belasız bitirdim
öğlende okulun yanındaki restorantta yumurta yaptılar bana
şaka gibiiiii
içim dışım yumurtaoldu valla bu gün diet kola da içtim ne yapayım can bu yaaaaa

tşk ettim tatlım
zaten biliyorduk 5 kilo veremeyeceğimizi
3 günde bi kilo çok ii
ben iki aydır aç geziyorum tık yok
ama şu an giyemediğim pantolonum bacakları bol bile geliyo
benim bölgesel bel göğüs hiç yok basen tavan
spora alıştırmak istemiyorum yoksa dahahızlı veririm aslında

haftaya bende pes ediyorum, pirinc diyeti okudum nette almanca, patates diyetinden daha cok tavsiye ediyorlar ve baya kilo veriliyormus. Önce su sonra yag yakiyormus ve sirf pirinc diyeti oldugu gibi birde belirli ölcüde belirli besinlerle tüketiliyor..
belki pirinc diyeti yada dengeli beslenmeye gecerim

canım senin çok kilon yok zaten
6 öğün yiyeyerek ve bol su içerek te verebilirsin neden kedine eziyet ediyosun ki böyle
önemli olan yağ şeker ve tuz onlardan uzak dur yeter

yorucu bir diet çünkü,tüm günü tek besinle geçirmek gerçekten zormuş,ben kolay geçecek sanmıştım,bi de baş ağrısına dayaamıcam artık.sabah öğlen tedim meyvemi ama artık akşam da aynu meyveleri yemek fikri midemi bulandırıyo şahsen.

Kızlar ilaç isimlerini yazmayalım lütfen a.s.

a.s.tatlım gerçekten cok az kilo vermişsin. eyvahedigeldismile metobolizmadan çok kaçamakların etkilemiştir diye düşünüyorum. çünki bu diyet metobolizmayıda hızlandırır diye biliyorum. kaçamakların oldumu. yanlış anlama kıyas yapabileyim diye soruyorum,bilmiyorumkismile dün ve bugün çok yoğun mesajların çoğunu okuyamadım. ama yarın vakit ayırabileceğim gibi... HOŞÇAKALIN. ÇIKMAK ZORUNDAYIM...

canım senin çok kilon yok zaten
6 öğün yiyeyerek ve bol su içerek te verebilirsin neden kedine eziyet ediyosun ki böyle
önemli olan yağ şeker ve tuz onlardan uzak dur yeter

bu haftasonu dügün varda yakinimizin acelem ondan yoksa mayis sonuna kadar vaktim var bikini icin :KK66:
esim daha verme diyo ona kalsa hic vermim, ama kendimi begenmiyorum böyle önemli olanda bizim begenmemiz demi ama. Bundan sonra yavas yavas versemde olur. Zaten 58 den asagisi bana yakismiyor.

Allahim ya ne zor seymis bu kilo isleri, can-i gönülden diliyorumki Allah herkezi istedigi ölcülere ulastirsin cünki insanin psikolojisi cok etkileniyor.

bence herkezin bünyesine göre degisiyor, belki sana uygun bir diyet o yüzden kolay gelmistir. Mesela incilideniz de yillar önce yapmis ve yine yapiyor demekki onada uygun.

ay umarım kendime uygun birşey bulmuşumdur. yıllar önce amerikan kalp vakfı diye bilinen bir diyet vardır 3 günlük fazla kilom olduğunda onu yapardım hemen atardım fazlalıkları. ama 2 sene önce yeniden denedim sanırım metobolizmam değişmiş hiç kilo verememiştim..

zalimi cnm bence devam et bozma:)
yaaa kizlar bende merakimdan tartildim ama evde olan tartim 1 kilo fazla babamin yeni aldigi tartida 1 kilo az gösterdi
anlayamadim simdi ben 1 kilomu verdim 2 kilomu:KK43::KK43:

bence hangi tartıda başladıysan onunla devam et....

metabolizma zamanla değişiyor önceden çok daha hızlı kilo verirdim ama şimdi hiç öyle değil...

kızlar bu diyet işi güzel formda kalmak açısından ama bizimkiler eve sürekli çikolata pasta gibi şeyler alıyorlar..evde sürekli pasta börek kek gibi şeyler çok pişiyor ve bende dayanamıyorum..kendimi engelleyemiyorum..off napıcam ben yaaa?? senağlama

X