5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

aman allah nazarlardan korusun ne güzel işte hergün 1 kilo gittimi süper olur ya:lepi:

ya bişey sorcam size çok önemli babam geldi yemeği ısıt çok acıktım dedi bende mecburen tadına baktım tadı tuzu yerindemi ısındımı diye (onla bile bayram ettim ya neysee) ya benim diyetim bozulmuşmudur sonuçta yağlı tuzlu bir sürü vitamini olan yiyeceklerden azıcık girdi karnıma bozayımmı diyeti devam edeyimmi 6. patatesimi yiyorumcokacimcoook

meyvenul ben bu patatesli diyeti yapsam sanırım 1 haftada 10 kilo bile verebilirim.çünkü sadece ilk gün 1 tane yerim diğer günler aç gezerim tabi 1 haftada ölmezsem:)))

kilo veren arkadaşları tebrik ediyorum:lepi:
çok kilo vermek istiyorsak bence seçilen yiyeceklere de dikkat etmek gereki örneğin muz hem kabız yapar hemde diyetlerde önerilmiyor...
ben bu diyetin mantığını çözdüm gibi aralara meyve ve sebze gibi lif içeren gıdaları koymuşlarki bağırsaklar çalışsın yani bence öyle gibi geldi:)))

ayyyyyyyy ben o patates diyetini yapamam ığğğğğğğğ

sorma p.tesi günü sadece patates yemek acaip gerdi beni,ama salata gününe göre daha iyiydi diyebilirim,salata günü başım çok ağrıdı ve midem acaip bulandı,yeşil yiye yiye,cırcır da olmuştum afedersiniz akşamında içim dışıma çıktı sebze günü resmen,alışık olmayınca vücut sebzeye pek:umursamaz:ama şu an iyiyim,yarın da yumurta ve biterrrrr hafta sonu da düzenli abartmadan yiyerek bu diyeti burda noktalamış oluruuumm:teytey:p.tesi günü kilomu bildiririm zaten..

zalimi bence birşey olmaz bozma 2. gün dediğimi yap daha rahat geçer emin ol... fırında biber ve domates istersen patateste koy...

ya bişey sorcam size çok önemli babam geldi yemeği ısıt çok acıktım dedi bende mecburen tadına baktım tadı tuzu yerindemi ısındımı diye (onla bile bayram ettim ya neysee) ya benim diyetim bozulmuşmudur sonuçta yağlı tuzlu bir sürü vitamini olan yiyeceklerden azıcık girdi karnıma bozayımmı diyeti devam edeyimmi 6. patatesimi yiyorumcokacimcoook

bozma derim ben ama tabi karar verick olan sensin bütün gün patates yedin en azından deysin dimi baska patates yeme yapabiliyorsanda bi yarım saat yürü ..

nilttcim ben salata yemedim hiç:))) fırında biber domates yaptım çoooooook iyi oldu yine olsa yine yaparım... salatalık ve havucu elimde kemirdim yani:))) havuç daha yemem 1 tane yeter... bakalım yarın ne olacak:)

başım dönüyor sanırım yürüyemicem ama bozmucam diyetimi devam bakalım ne olcak inş. veririm sabahtan beri tatsız tuzsuz patatesi soyup ıssırmak iyi olmuyormuş 5. patateste karabiber attım üstüne

zalimi cnm bence devam et bozma:)
yaaa kizlar bende merakimdan tartildim ama evde olan tartim 1 kilo fazla babamin yeni aldigi tartida 1 kilo az gösterdi
anlayamadim simdi ben 1 kilomu verdim 2 kilomu:KK43::KK43:

yarın 7 yomurta yemeyi düşünüom tuz hariç baharat atıcm ben yumurtalarıma baska türlü yiyemem 560 kalori ediyormus belki yiyebilirsem 1 tane daha yerim cokacimcoook

ben zaten yumurtanın beyazını yiyemem,sarısıyla da gün bitmez.liht yoğurt aldım,pul biber döküp yicem.tenisim de var yarın bakalım nasıl geçecek.bugün boş günümde evde olmak çok zor oluyo bence,çalışmak daha iyi. kızımla kocama kereviz yemeği yaptım,piştikten sonra baktım da nasıl ekşi yapmışım,umarım yiyebilirler:KK43:

ay kolestrolün fırlar kız 7 yumurta naptın öle ben napcam bilmiyorum ben yumurtanın beyazını yiyemiyorum sadece sütün içine kakao karıştırıp şekersiz içsem olmazmı ki

bu arada bu hafta açlıktan kendimiiyice sigaraya verdim,cildim falan iğrenç durumda,cumartesi inşallah ödülünü almış oluruz,en büyük korkum da giden 1-2 kiloyu haftasonu aynen almak.

ay kolestrolün fırlar kız 7 yumurta naptın öle ben napcam bilmiyorum ben yumurtanın beyazını yiyemiyorum sadece sütün içine kakao karıştırıp şekersiz içsem olmazmı ki

kolesterolden ziyade arkadaslar allerji yapıcak die bekliolar ilacın hazırda rahat ol dediler bakalım yiyebildiğim kadar yicem sırnaşık şey

bende devam etmeyeceğim..eşimde hç beğenmedi..sızlanıp duruyor..sonunu getirelim sabret diyorum..
bir daha tek besin istemem diyor..ben zaten cmt gidiyorum mecburen yapamıcam.
ama anneme gidince spor +kendimce bir diyet uygulayacağım.
hem onlarında kilo vermesi lazım.
uyarlar bana.

X