5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

slm kizlarrrr listeyi düzenledim opuyorumnanaktan
isterseniz bi bakin yanlislar varsa söyleyin düzeltirim

aramiza katilanlar hosgeldiniz
kilo verenleri tebrik ederim:)

kilo bildirmeyenleri teker teker listeden cikariyorum haberiniz olsun
yarinda 13.04.10 sali günü baslayip kilo bildirmeyenleri listeden cikarcam bilginize:)

eline saglik canim

ben hic denemedim patetes corbasi nasil olur aceba :)
sana afiyet olsun canimopuyorumnanaktan

ben de ilk kez denicem.. takımımdan reyhan ablamın fikri.. sıcak sıcak içerim valla nasıl da güzel olur.. püre haline getirip yavaş yavaş su ekleyip kıvamınaa gelince de kaynatırım baharatlar limonlar içerim.. zaten nişastalı olduğu için terbiyeye ihtiyacı olmaz.. çok güzel olacak cokacimcoook

çok sağol canım zor oldu ama başardım sayende

önemli değil canım güle güle kullan..

kızlar ben yarın sebze gününde çorba yapıcam brokoli kabak ı haşlayım blendirden geçirim yemeği düşünüyorum akşama kadar aynı olunca bişey olmaz dimi yani sabahda öğlende akşamda o çorbadan içicem uygunmudur?

slm kizlar sevgi canim tat olarak guzel olurmuki evdede kabakla brokoli dolu ziyan olmasinlar bende yapayim bari oooooooooofffffffffff sebze gunude cok acikiyorum yarin cabucak biiiiiiiiiiitse

arkadaslar bende bugun basladim patateslerimi yedim ins guzel kilolar veririz kizlar cumartesi soylerim kilomu cumartesi pazarda detoxs yapmak istiorum bugun aksam yuruyus yapicam yarindan itibarende hem sabah hemde aksam yapicam ins herkes verir kilolarizemuszemus

arkadaslar bende bugun basladim patateslerimi yedim ins guzel kilolar veririz kizlar cumartesi soylerim kilomu cumartesi pazarda detoxs yapmak istiorum bugun aksam yuruyus yapicam yarindan itibarende hem sabah hemde aksam yapicam ins herkes verir kilolarizemuszemus

kizz sen diyeti bozmustun bi ara demi fisleniyodun:)
hadi hayirlisi cnm
istersen kilonuda söyle ekleyim seni listeye

evet cnm ama bu hafta tam gaz uyucam valla nisanlim 29 beden pant almis icine girmem lazim 1 ayin icindekaydirigubbakcemile3 suanki kilom 61 cnm eklersen sevinirimhihoyyytkaydirigubbakcemile2

Sevgi, chatlaxx, baya, gulshen, SEVGIM, meyvenull, nazilk kızlar nsl gidiyor bende daha bir patates zor bitti içim almıyor midem bulanıyor yiyemiyorum

kızlar şuan 4 tane patates yedim karnım çok doydu akşama kadar bunlayım artık ben brokoliyi seviyorum ama sizler pek hazetmiyorum aslında hep yaparım soğanda koyarım içine

ben de bugün patates ile çorba yapıcam :dance:

Sevgi, chatlaxx, baya, gulshen, SEVGIM, meyvenull, nazilk kızlar nsl gidiyor bende daha bir patates zor bitti içim almıyor midem bulanıyor yiyemiyorum

suana kadar ancak 2 orta boy patetes yedim, ve kendimi tok hissediyorum bulanti yok bende iyi gidiyo, ama sabahtan beri 5 oldu heralde kahve iciyorum ve 1,5 lt su ictim.
neden bulantin oluyor kiCADIARZU

X