5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ay işte en korktuğum bu verdiklerimizi geri almak slm verdik borçlumu çıktım slm candy

yok ya bu hafta verdiğimi almayacağım inşallah.. ben geçen hafta diyeti yarıda bozdum ondan oldu

beni tanımadın sanırımohaoldumsmile

çıkartamadım bilmiyorumkismile

bak zebertezem ya hala bişi yazmıyor kız ya:mymeka:

öteki topiği okuyordum da.. az kaynatmamışlar onlar da haftasonu kaydirigubbakcemile3

yok ya bu hafta verdiğimi almayacağım inşallah.. ben geçen hafta diyeti yarıda bozdum ondan oldu

çıkartamadım bilmiyorumkismile

öteki topiği okuyordum da.. az kaynatmamışlar onlar da haftasonu kaydirigubbakcemile3

candy beni çıkaramazsın ya aşkolsun bi önceki sayfada yazdım kim olduğumu:mymeka:

kızlar ben 93 le başlıyorum haftaya.acayip ödem var.uzun zamandır böyle şişmiyordum.dün biraz fazla kaçırdım itiraf edeyim.
sabah 2 patates yedim tuzsuz.acıkmadım daha 30 dk tempolu yürüdüm.ama azıcık bi yokuşta tıkandım kaldım.eee 93 kiilo yükle .
geçen hafta başlangıç ta 93 demiştim ama sanırım 94 müş çünkü pantolonunum beli boşaldı bu halimle...

kızlar slm bu adresi annem adına almıştım bu diyeti yapacağım dedi bnd iyi o zmn snd yaz dedim ama sonra yapamıyorum ben bunu dedi bıraktı bende yeni adres açacaktım bu bana kaldı diğer adresim zalimi ama diyet grubundakii arkdaşlar çok karşılar bu diyete zaten hastayım bu hafta yapmam kolay olacak onlarıda kırmak istemiyorum burayada kafam rahat girmek istiyorum kullanıcı mesajlarından bulurlar yani sonuçta bu diyeti yaptığımı bu arada niye kimse yok topikte

ben takımıma söyledim (5. takım) hep beraber yapıyoruz bugünden itibaren takım kaptanı diğer üyeler hepsi.. :dance: ben çok seviyorum takımımı ya yok böyle bi takım gerçekten yok yani olumunekankayizsmile

:enbuyukkk:

Son düzenleme:
a.s. slm cıtırlar :) nasılsınız bu gün..

yeni bi hafta yeni güzellikler ve daha ince bi vucut cok mutluyum cok mutluyuz hep öyle olucaz.. alkisalkisalkis
ben verdiğim kiloları hafta sonu geri aldım ama inanın hiç inancımı kaybetmedim 1 ay boyunca hiç bozmicam 14 mayısta annemlere gidicem ozamna kadar süper olcam süper kaydirigubbakcemile2 ayyyy cok mutluyum ben cığlık atmak istiyomm delikafadulden

yanlız ben haftasonu 2 kilo almışım aslında bişeyde yemedim ki sadece 1 kase dondurma ve 1 tost yemek dışında

kızlar hafta sonu 1 kilo almış gözüküyorum ama olsun sonuçta bağırsaklarım çok rahatladı bu diyet bende detoks etkisi yarattı.bu hafta 3 gün yapabileceğim şehir dışında olacağım.artık dönünce pazartesinden sonra tekrar başlarım.hımmmm fırından süper patates kokuları geliyorrrrcokacimcoook

a.s. slm cıtırlar :) nasılsınız bu gün..

yeni bi hafta yeni güzellikler ve daha ince bi vucut cok mutluyum cok mutluyuz hep öyle olucaz.. alkisalkisalkis
ben verdiğim kiloları hafta sonu geri aldım ama inanın hiç inancımı kaybetmedim 1 ay boyunca hiç bozmicam 14 mayısta annemlere gidicem ozamna kadar süper olcam süper kaydirigubbakcemile2 ayyyy cok mutluyum ben cığlık atmak istiyomm delikafadulden

yanlız ben haftasonu 2 kilo almışım aslında bişeyde yemedim ki sadece 1 kase dondurma ve 1 tost yemek dışında

kızlar hafta sonu 1 kilo almış gözüküyorum ama olsun sonuçta bağırsaklarım çok rahatladı bu diyet bende detoks etkisi yarattı.bu hafta 3 gün yapabileceğim şehir dışında olacağım.artık dönünce pazartesinden sonra tekrar başlarım.hımmmm fırından süper patates kokuları geliyorrrrcokacimcoook

ben de hepsini aldım mı acaba ya :1shok:

kızlar bende 1 kilo almışım kilom 62.800 benide ekleyin devammm bu hafta kacamak yapmıcammm

gunaydın kızlar
bısey sracam sıze ben dıyet yapıyodum ama bu dıyeti yapmıodum bende bugun bu dıyete baslıyacam patatesi haslıyorum da patates salatası yapsam aynı sey olur dımı sadece yağ koymayacam daa bı sorun olaz dıı cevabınızı beklıyorum bilmiyorumkismile

X