5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ay patates önümde çok komik yaa,şu bayıldığım patates tuzsuz ne berbatmış yaaa...ama olsun güçsüzlük yokkkk,vericem o 3 kg yi...ya da 4

huhuhu kizlar bana yer yok galiba neyse bende kendi kendime yaparim ozaman :umursamaz:

olmazmı canım buyur gel valla tek başına olmuyo ben denedim bu şekilde takım halinde bide yarış gibi benim çok hoşuma gitti bide daha önce deneyenlerin tecrübesiyle olacak bu iş inş...:lepi:

huhuhu kizlar bana yer yok galiba neyse bende kendi kendime yaparim ozaman :umursamaz:

aaa senacım olur mu öyle şey var tabii ki hoşgeldin aramıza :lepi:

bakın ne buldum kızlar yumurtayla ilgili

Günde kaç yumurta yemek lazım?

Prof. Dr. Neslişah Rakıcıoğlu ‘Sağlıklı bireyler bir tane tüketilebilir’ diyor. Ancak doktor tarafından yumurtaya alerjisi olduğu tespit edilen kişiler yumurta yememeli. Diyabet veya kalp-damar hastası ya da kan kolesterol düzeyi yüksek olanların yumurta tüketimini sınırlandırılması gerekiyor. Rakıcıoğlu ‘Bu hastalara örneğin haftada iki-üç kez tüketmelerini öneriyoruz ancak yumurta yedikleri gün kırmızı et, tavuk veya balıketi yememelerini istiyoruz’ diyor.

asl35 cok tesekkür ederim canim yaa ama benim önümde uzun bir yol var malesef ins bu sefer olacak

aaa senacım olur mu öyle şey var tabii ki hoşgeldin aramıza :lepi:

bakın ne buldum kızlar yumurtayla ilgili

Günde kaç yumurta yemek lazım?

Prof. Dr. Neslişah Rakıcıoğlu ‘Sağlıklı bireyler bir tane tüketilebilir’ diyor. Ancak doktor tarafından yumurtaya alerjisi olduğu tespit edilen kişiler yumurta yememeli. Diyabet veya kalp-damar hastası ya da kan kolesterol düzeyi yüksek olanların yumurta tüketimini sınırlandırılması gerekiyor. Rakıcıoğlu ‘Bu hastalara örneğin haftada iki-üç kez tüketmelerini öneriyoruz ancak yumurta yedikleri gün kırmızı et, tavuk veya balıketi yememelerini istiyoruz’ diyor.

hosbulduk canim tesekkür ederim benim isim cok zor desteginize ihtiyacim vareyvahedigeldismile

b_sekerleme .!.:
catlaxx 53(kız catlak ne varki neyin kilosunu vericeen sen bakıyııım)
kaydirigubbakcemile3 hayatim benim boyum kisa
ufak tefek bi kizim :kedi:
boyum 152 o yüzden kilom fazla geliyo
ideal kilom 45 :lepi:
ayyy cnm bu arada ben 52.4 müsüm sabah ac karinla tartildim
güncelleyebilir misin cnm opuyorumnanaktan

ayyy bu arada patatesim haslaniyo
nefret ederim haslanmis patatesten
simdi yagsiz tuzsuzda nasil yiceksem :sinifsinif:
ama ölmek var dönmek yok kaydirigubbakcemile3
kararliyim vercem kilolari guclubacismileguclubacismile

hosbulduk canim tesekkür ederim benim isim cok zor desteginize ihtiyacim vareyvahedigeldismile

sen istedikten sonra zor diye bir şey yok senacım
önce inanmalısın bak burada herkes kilo vermek için biraraya geldi
herkes inanıp güvenecek kendine önce inanmak gerek, başaracağız :lepi:

ben öğlende yemek için bir dilim çavdar ekmeği ve ton balığı getirdim
bir de haşlanmış tavuk var yanımda acıkınca da tavuklarımı yiicem zemuszemus

kızlar bugün nihayet diyetimiz başladı ama ben haşlanmış patatese bayılıyorum bugün çok yiyebilirim benim iyi bi özeliğim tuzla aram yok zaten o açıdan zorlanmıyorum ya süper hep sevdiğim şeyler var bu diyette bir de kilo verirsem bu diyeti hiç bırakmadan 2-3 ay bile yapabilirim bütün misafirliklerimi haftasonuna ertelerim olur biter zaten çalışan bi bayanım hihoyyyt

şimdiiiiiiiiiii gelelim benim siz değerli arkadaşlarıma soruma: et gününde canlarım marketten aldığım hazır kasap köftelerden yiyebilir miyim içinde ekmek yok olmadı but yiycem tün gün başka seçimim yok cevaplarsanız sevinirim:sm_cool:

canım benım cok sagol benım kalcalar ust tarafa gore bıraz buyuk kalıyo sırf onun ıcın ugrasıyorum ust kısımlarda bı sorunum yok ustum 36 altım 38 beden altıda 36 yapmak ıcın uğrasıcam cnm

a.s.Tatlım diyetine bir de suna dumankayanın bir tarifi var istersen bu çayıda ekle. Kalça-basen eritmek içinmiş. Bende bugün başladım.

ALINTIDIR (Şişman değilim ancak bölgesel problemlerim var. Ne kadar kilo versem de, kalçam büyük görünüyor. Spor yapmak da bu durumu pek değiştiremedi. Sporla birlikte uygulayabileceğim bir formül var mı? Emine S./İstanbul
Eşit miktarda kuşburnu, rezene, sinameki, papatya, biberiye ve funda yaprağını karıştırıp çay gibi demleyin. Bu çaydan her sabah bir büyük bardak için. Kalçalarınızın eridiğini ve bu bölgedeki selülitlerinizin azaldığını fark edeceksiniz. Bu çayla birlikte bir adet ananas yemek, yağ yakımınızı hızlandıracaktır. ) ALINTIDIR...vereliniortak

kızlar bugün nihayet diyetimiz başladı ama ben haşlanmış patatese bayılıyorum bugün çok yiyebilirim benim iyi bi özeliğim tuzla aram yok zaten o açıdan zorlanmıyorum ya süper hep sevdiğim şeyler var bu diyette bir de kilo verirsem bu diyeti hiç bırakmadan 2-3 ay bile yapabilirim bütün misafirliklerimi haftasonuna ertelerim olur biter zaten çalışan bi bayanım hihoyyyt

şimdiiiiiiiiiii gelelim benim siz değerli arkadaşlarıma soruma: et gününde canlarım marketten aldığım hazır kasap köftelerden yiyebilir miyim içinde ekmek yok olmadı but yiycem tün gün başka seçimim yok cevaplarsanız sevinirim:sm_cool:

Ama o köftelere hazır köfte baharatları koyuyolar canım.. Onların da içinde ne olduğunu bilmiyoruz.. Akşamdan falan kendşne köfte hazırlama zor mu olur acep?? ben mesela akşamdan et tavuk falan haşlıcam sabah işe getiricem..

cnm benm tartım yanlısmıs sanırım iki yerde bırden tartıldm farklı cıktı bnm tartımdan sonra eczaneye gıttm en doğrusunu öğrenmk icin 52 kiloymusum gncellersen sevinrm

Ama o köftelere hazır köfte baharatları koyuyolar canım.. Onların da içinde ne olduğunu bilmiyoruz.. Akşamdan falan kendşne köfte hazırlama zor mu olur acep?? ben mesela akşamdan et tavuk falan haşlıcam sabah işe getiricem..

teşekkürler canım cevap için but yiyeyim ben o zaman ya sabah sabah inşallah midem alır önceden köfte hazırlayamam canım mutfağa girmeyi pek sevmem hem de yoğunum diğer haftalarda pakette ton balığı falan alıp çeitlendiririm artk:eek:

teşekkürler canım cevap için but yiyeyim ben o zaman ya sabah sabah inşallah midem alır önceden köfte hazırlayamam canım mutfağa girmeyi pek sevmem hem de yoğunum diğer haftalarda pakette ton balığı falan alıp çeitlendiririm artk:eek:

ayy evet bende eti severim ama maalesef pişirmesini pek sevmiyorum dün zorladım kendimi tavuk haşladım sırf bu diyet uğruna :lepi:

X