5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

minerva
bence ılk gun dıye boyle hıssedıyosun yesıl cayını ıc kendıne gel bencee
yoksa ıncı dovecek

herşeygüzelolacak
doğru diyosun ama yeşil çayda fayda etmiyo.. bari kalkıp sade kahve yapayım.. şekeri hiçbişeye kullanmıyorum ama sütsüzde nasıl içilir bu kahve yahu akannehir

sude_naz20 70
Berrudemir 85
moonshine76 64.3 Başlama tarihi: 24 Mart
sangs 55
saziye 78
yagmur 65.8
ohcanimadeysin 63
incilideniz 89
b_sekerleme 68
asi_peri 62
den_iss 55
Belitim 70
ozlmm91 55
niltt 57
serafita 61.8
nurasoy 70,
minevro 67
zorlusevda 56
dramer 70
yoyo 66
mjoyy 62
asl35 78
proton 64.4
kubrabarboros_canbey 54
mkayra 76
nazalyam 60
cesurveguzel 80
hbryrm 79.2
zeliha86 86
emc 89
catlaxx 53(kız catlak ne varki neyin kilosunu vericeen sen bakıyııım)
yagmur9303 83
PasakliMinikTanrica 60.1 (Kendisinden özür diliyorm =( )
ilayda77 59.1

29 Mart 09:34 LİSTE YENİLENMİŞTİR HERKESCİKLERE BAŞARILAR CANLARRRR yerimseniben

a.s. TATLIM BEN 90ohaoldumsmileolmuşum maalesefmafoldumben lütfen listeden düzeltirmisin. başlama tarihi 29.03.2010:1no2:

incilideniz .!.:
a.s. tatlım ben sade yiyorum. çünki vermem gereken çooooooooooooook kilom var. bu nedenle bire bir uyuyorum. sanırım yaptığın ilaveler ABARTI kullanmazsan pek etkilemez diye düşünüyorum., KOLAY GELSİN...... zemuszemus
haklisin cnm valla kuru kuruda ayni biberlide ayni :roflol:
bidahakine yavan yicem :) diyetin disina cikmak yok

minerva
bence ılk gun dıye boyle hıssedıyosun yesıl cayını ıc kendıne gel bencee
yoksa ıncı dovecek

a.s.TAM TAMINA 47 yaşındayım. aranızda ben den büyük vaaarmı?????????? YOK o halde kızma ve dövme hakkı benim.... sempatiksalakcinni :lepi:

diyete uymazsanız 5 kilo veremezsiniz ki?? hani yaza inceeeciiik girecektik...

sabahtan beri 3 orta boy patates bide mecburiyetten yarım elma yedim spor yok :KK43:( 1 bucuk litre su içtim wc den cıkamıyorum :KK43:( yarın bi olsaydıı... :Saruboceq:

a.s.TAM TAMINA 47 yaşındayım. aranızda ben den büyük vaaarmı?????????? YOK o halde kızma ve dövme hakkı benim.... sempatiksalakcinni :lepi:

tamam o zaman size incili deniz abla diyebilirim,28 yaşındayım bende...:)) şu an patates önümde yeşilçay da yanımdaa ooh mis gibi demleniyorum,akşam eşime yemek yapıcam bende patates yiicem:))

evettttt incilideniz yaza incecik gircez.. diyetin dışına çıkmak yok kaydirigubbakcemile2

ben şahsen cumartesi günü aşağıdaki tickerı 63 yapmak istiyorum kaydirigubbakcemile5

kaydirigubbakcemile3 ablamız o bizim döverde severde burası nazi kampı gibi olacak yoksa kilo veremeyiz sempatiksalakcinni

kızlar bugün nihayet diyetimiz başladı ama ben haşlanmış patatese bayılıyorum bugün çok yiyebilirim benim iyi bi özeliğim tuzla aram yok zaten o açıdan zorlanmıyorum ya süper hep sevdiğim şeyler var bu diyette bir de kilo verirsem bu diyeti hiç bırakmadan 2-3 ay bile yapabilirim bütün misafirliklerimi haftasonuna ertelerim olur biter zaten çalışan bi bayanım hihoyyyt

şimdiiiiiiiiiii gelelim benim siz değerli arkadaşlarıma soruma: et gününde canlarım marketten aldığım hazır kasap köftelerden yiyebilir miyim içinde ekmek yok olmadı but yiycem tün gün başka seçimim yok cevaplarsanız sevinirim:sm_cool:

a.s. sudenazım ne yaptın senohaoldumsmile öyle hazır köfteler falan :eek:klava: hiç sağlıklı değil... diyet yaperken sağlımız dan olmayalım diimi ama...aklinialirimsmile illada hazır yemen gerekiyorsa piliç çevirme kullanabilirsin tatlım.. ama DERİSİNİ KULLANMADANvereliniortak

tamam o zaman size incili deniz abla diyebilirim,28 yaşındayım bende...:)) şu an patates önümde yeşilçay da yanımdaa ooh mis gibi demleniyorum,akşam eşime yemek yapıcam bende patates yiicem:))

a.s.BEN DE ÇALIŞTIĞIM İÇİN PATATES GÜNÜNDE EŞİME kaydirigubbakcemile3PATATES SALATASI YAPIYORUM. AMA BEN SADE PATATES YİYORUM...BÖYLECE NEFSİMLE ÇOK MÜCADELE ETMEK ZORUNDA KALMIYORUM... SÖYLENE SÖYLENE YİYOR VALLA...:Saruboceq:

İncili deniz arkadaşım,
Haftasonu abartırsan 2 kilo alırsın demişsin ya,
Sen bu diyeti yaptığında hafta sonunu nasıl geçiriyordun anlatır mısın?
Benim haftasonu abartmalarım çok meşurdur da,
2 kilo almamak için ne yapmalıyız,
Ya da çok abartırsak 2 kiloyuda geçer mi?

a.s. BEN CUMARTESİ ÇOK ALDIRMIYORDUM.. YANİ KISIR, MAKARNA, BÖREK FALAN YİYORDUM... AMA ÖLÇÜLÜ ABARTMADAN... AMA PAZAR GÜNÜ ÇOK DİKKAT EDİYORDUM YALNIZCA PROTEİN KULLANIYORDUM... YUMURTA, YAĞSIZ SÜT, YAĞSIZ YOĞURT, BİR KAÇ PARÇA ZEYTİN VE ET... SEBZE, MEYVE, VE KARBOHİDRAT YOK . BÖYLECE CUMARTESİNİ DENGELİYORSUN.. PAZARTESİ TEKRAR PATATESLE BAŞLIYORSUN.....turkbayragi SANRO ZAFER SENİN:lepi:

a.s.BEN DE ÇALIŞTIĞIM İÇİN PATATES GÜNÜNDE EŞİME kaydirigubbakcemile3PATATES SALATASI YAPIYORUM. AMA BEN SADE PATATES YİYORUM...BÖYLECE NEFSİMLE ÇOK MÜCADELE ETMEK ZORUNDA KALMIYORUM... SÖYLENE SÖYLENE YİYOR VALLA...:Saruboceq:

bende nefsimle mücadele edebilmek için patates günümde yani ctesi günü eşime börekler, nuggetler falan yedirdim ben sadece patates yedim
irademe hakim olabildiğim için çok mutluyum :lepi:

bencede kızlar
tamamen uyamazsak ne farkı kalır normal beslenmekten

pasaklı ben en cok yegenlerımın ıledrde cocuklarımın barısmancoyu tanıyamayacak
olmasına uzuluyorum
ve yasarken hıcbır dedıkoduya karısmayan ınsanı öldukten sonra ıgrenc haberlere malzeme yapanalra cok kzııyorum

X