5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

ama olmadıkı aiippp :mymeka: okadar ugrastıkdan sonra hemde :umursamaz: nese cnm sende bundan sonra yemezssın yerimseniben

cnm valla iki hafta yapmayip
ne bulduysan yersen alirsin tabi kaydirigubbakcemile3
bide ben regl olcaktim canim cok tatli istiyodu yedim habire ama simdide olmadim bilmiyorumkismile
nazilk .!.:
dıyetıme tekrar dondukden sonra kılo verme hızım dusermı yada vermemezlık olurmu ...vb yerimseniben
valla bilmiyorumki bilmiyorumkismile sanmam ama yaa noclakki

sende haklısın cnm gelmıs cıkolata krızın yemeden olurmu kaydirigubbakcemile3

ekleidm coktan
ancak cnm 50 sayfa okumak zorunda kaldim kaydirigubbakcemile3

canım çok sık giremiyorsan eğer özelden atalım değişimleri.. yormayalım bu kadar seni boshayallersmile

ben 300 gr eksilmişim.. et günümde iyi besledim galiba kendimi.. kaydirigubbakcemile3

dün yumurta günü olup bugün diyeti bitenler nerdeeeeeeeeee.. kaç kilo verdiler bakim..

slm herkese,benim bugün yumurta günüm sabah tartıldım 67 kiloydum 64 e düşmüşüm ilk defa yapıyorum bu diyeti bu topikten öğrendin.yazılan herşeyi okudum yapmaya karar verdim.ve çok mutluyum aç kalmadım hiç iştah falan kalmadı.

slm herkese,benim bugün yumurta günüm sabah tartıldım 67 kiloydum 64 e düşmüşüm ilk defa yapıyorum bu diyeti bu topikten öğrendin.yazılan herşeyi okudum yapmaya karar verdim.ve çok mutluyum aç kalmadım hiç iştah falan kalmadı.

kutlarım.. benim de yarın yumurta günüm.. ben de çok memnun kaldım bu diyetten.. pazar günü de güzel bir pazar kahvaltısıyla ödüllendiricem kendimi :kedi:

hurma yeniliyo mu meyve gününde

Son düzenleme:
benim bugün yumurta günüm haşlanıyor şuan kendieri ama benim moralim çok bozuk dün meyve günümdü verememişim kilo hala 72im 71 olmam lazımdı ya mefret ediyorum meyveden artık neyse 71 yarına kaldı:KK43:

günaydın kızlar meyve günü zor geçti benim için hemde hiç kilo verememişim bugünden çok ümidim var ben fırında patates yemek istiyorummmmmmm:kedi:

ayyyy kizlar valla iki günde o kadar cok sey yazmissinizki okurken beynim sisti:)

ben bu hafta yine baslayamadim diyete
sinavim vardi ac ac girmeyim dedim:KK43:
kesinlikle verdigim kilolari geri aldim gibime geliyo
tartilmaya cesaretim yok:)

bu arada listeyi düzenledim kizlar:) o kadar sayfa arasinda belki yanlisliklar yapmis olabilirim
herkes listeye kendi adinda yanlislik varmi diye kontrol edip bana eger yanlislik varsa söylesinler düzeltirim:)

listeye eklenmek isteyen bikac arkadas var
listeye ekleyin diyolar ama kilo vermiyolar
kilo vermezseniz sizi nasil eklicem kizlar ya??

ezraopen sende kilo vermemissin
seni ekledim ama kilonu belirtmezsen silcem cnm

zalimi cnm yinemi bozdun yaaa:KK43: neyse bu sefer olur artik

bu arada kilo verenleri tebrik ediyorum
özellikle mavis_2010 5 kilo vermissin cnm sude_naz20 nin kupasina ortak oldun :hooray:

tşk cnm:kedi::hooray::dance:

günaydın kızlar meyve günü zor geçti benim için hemde hiç kilo verememişim bugünden çok ümidim var ben fırında patates yemek istiyorummmmmmm:kedi:

meyve günü beni zorlar diye düşündüm ama sanırım acısını akşama çıkaracak.. şu an meyve yemekten öyle memnunum ki.. zaten şekerli tatlara hasret kalmışım.. az daha tatlı krizine girecek mişim.. sabahtan beri bir portakal yarım kiloya yakın ( sanırım 300-350 gr kadar) çilek ve çeyrek kırmızı elma yedim.. opuyorumnanaktan

meyve günü beni zorlar diye düşündüm ama sanırım acısını akşama çıkaracak.. şu an meyve yemekten öyle memnunum ki.. zaten şekerli tatlara hasret kalmışım.. az daha tatlı krizine girecek mişim.. sabahtan beri bir portakal yarım kiloya yakın ( sanırım 300-350 gr kadar) çilek ve çeyrek kırmızı elma yedim.. opuyorumnanaktan

ohh ohhh afiyet bal şeker olsun opuyorumnanaktan

X