5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

bende pazartesi başlıyayım bakalım ..inş işe yarar çok şişkoyum yawww...::kedi:

a.s.hoş geldinvereliniortak motivasyon eksikliğine hayır:eek:lmaz: hepimiz kilo vereceğiz ve çıtır olacağız :lepi:

kızlar herkese selam bende yarından itibaren 5 gün boyunca bu diyeti denicem QUOTE]

a.s.hoş geldinvereliniortak

kızlarrrrr kırılma noktam 66.6ydı ya inanamıyorum gözlerime 65.9 olmuşum yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:dance: :teytey: :sm_cool: :lepi:

a.s.işte aziiiiiiiiiiiiiiim:nazar::hooray::dance:hihoyyyt seni kutluyorumopuyorumnanaktan

1.Gün..........................2.Gün.......................3.Gün
107,6..........................105,8 ....................... 104,4

sengözlerimebaksanab

çok mutluyum :sm_cool:

a.s.işte aziiiiiiiiiiiiiiim:nazar::hooray::dance:hihoyyyt seni kutluyorumopuyorumnanaktan

Günaydın kızlarr:teytey:
bayagı bi kilo kaybımız var hepinizi teprik ederimalkisalkisalkisalkisalkisalkis:hooray:
akşam tartıldım tam tamına 63 kiloyum:hooray:

unutmadan bitki çayları serbest değil mi? bu diyete göre barsaklar dışarıdan bir müdahale istiyor sırnaşık şey

evet canım ben günde iki bardak içiyorumzemuszemus istediğin kadar içebilirsin ama dikkat et yinede sürekli içersen sorun çıkabiliyoralsanaalsanasmile iki hafta içip bir hafta ara ver bağırsak sorunu olmasın kaydirigubbakcemile5

evet canım ben günde iki bardak içiyorumzemuszemus istediğin kadar içebilirsin ama dikkat et yinede sürekli içersen sorun çıkabiliyoralsanaalsanasmile iki hafta içip bir hafta ara ver bağırsak sorunu olmasın kaydirigubbakcemile5

normalde kuru kayısı kullanıyorum. oturarak çalışan birim. ihtiyacım oluyor. emme bu diyette o da yasak. zaten bir hafta deniyeceğim.

selam arakadaşlar bu diyeti ben de merak ediyorum bana sağlıklı gelmese de sürekli bir diyet hali beni bayıyor. sonucu hemen görmek istiyorum. ben de uygulamak istiyorum. en çok problem meyve gününde oluyor galiba. ne ile başlarsan onla bitirirsin kuralı var. ama mesela bben sabah ayva, kivi, elma ve çilekten oluşan bir meyve salatası ile başladım. akşama kadar bu salatadan yiyebilir miyim acaba???? misal öğlen iki tabak gibi?

unutmadan bitki çayları serbest değil mi? bu diyete göre barsaklar dışarıdan bir müdahale istiyor sırnaşık şey

bu diyeti yazan arkadas yesil cay, kahve ve diet icecekler serbest demis fakat ben asitli icecek diet dahi olsa hic icmiyorum, ayni zamanda besi bir yerde cay iciyorum

bu diyeti yazan arkadas yesil cay, kahve ve diet icecekler serbest demis fakat ben asitli icecek diet dahi olsa hic icmiyorum, ayni zamanda besi bir yerde cay iciyorum

diet içecekler bana göre değil. ağzımda garip bir tat bırakıyor. beşi bir yerde çayı da geçen de bir eczaneden sordum 20 tane 25 milyon dedi. vermem ben o kaacık şeye o kaa para. sizin aldığınızın fiyatı ne acaba?? after meals var liptonun rezene anason, tarçın, limonotu, zencefil kakule ne ararsan var. ya bi de ben sade madensuyu içiyorum heralde bi şey olmaz. siyah çaya da bi şey olmaz heralde. iyi bakalım. başlıyacam. fena kararlı gördün kendimi... kötükedihüso

kızlar buğün meyve günümm meyve suyu serbest mii

a.s.eğer meyvaları kendin sıkacak ve bal, şeker gibi şeyler ilave etmeyeceksen tabii ki serbest....

kızlarr bugünde 72ya düşerek giriyorum topiğee 3.kilomuda vermiş oldum ne ka mutluyum anlatamıyorum ama 72yi gördümm

ben de jambon tırtıklıyorum şimdik.. koca paket 150 cal.. piliç jambon.. tadı bi harika mmmm zemuszemus

a.s. kaç kez yazdımeyvahedigeldismile cal hesabı yapmıyoruz ve gıdaların cal değerlerine bakmıyoruz.. içerikleri önemli...et günü demek yalnızca protein alınacak demektir. jambon'nun içeriğinde nişasta vs varsa:eek:lmaz:

diet içecekler bana göre değil. ağzımda garip bir tat bırakıyor. beşi bir yerde çayı da geçen de bir eczaneden sordum 20 tane 25 milyon dedi. vermem ben o kaacık şeye o kaa para. sizin aldığınızın fiyatı ne acaba?? after meals var liptonun rezene anason, tarçın, limonotu, zencefil kakule ne ararsan var. ya bi de ben sade madensuyu içiyorum heralde bi şey olmaz. siyah çaya da bi şey olmaz heralde. iyi bakalım. başlıyacam. fena kararlı gördün kendimi... kötükedihüso

Tatlım ben form yeşil çay içiyorum 4tl civarında çokda memnunum lipton form plus'da aynı civarda ikisini beraber içtiğim de oluyor daha etkili oluyor

a.s. kaç kez yazdımeyvahedigeldismile cal hesabı yapmıyoruz ve gıdaların cal değerlerine bakmıyoruz.. içerikleri önemli...et günü demek yalnızca protein alınacak demektir. jambon'nun içeriğinde nişasta vs varsa:eek:lmaz:

yok yok bişey yok.. tuz var sadece ama ben tuzu bırakmadım zati.. kalori hesabı alışkanlık ablam ya :1no2:

bir de kızlar lütfen serbest günlerimizde abartmayalım tekrar tekrar başa dönmek ya da verdiğinin yarısını almak insanı bezdirir akannehir
hem midemizin küçülmesi zorlaşır o açıdan bi karar aldım haftasonu canımın çektiğinden yiycem ama 1-2 çatal az az sakin sakin bol su kaydirigubbakcemile2

a.s.sudecim harıkasınopuyorumnanaktan çok iyi gidiyosunopuyorumnanaktan diyet sonrası mantığnda çok güzelopuyorumnanaktan yolun açık olsunopuyorumnanaktan

bu sabah itibariyle 64 olmus bulunmaktayım hihoyyyt inş yarın 63leri görebilirim kaydirigubbakcemile2 6 senedir sismanım yaaaa bitsin arttık bu çileeee :çok üzgünüm:

bu sabah gittm kendime 53 kiloyken kullandığım parfümü aldım motive oldum :dance:
zayıflıcazzzzzzzz

Ben gecensene Türkiye´den almistim canim burdaki fiatlari bilmiyorum, ama googleden bakilabilir, dedigin gibi cok pahaliymis, ayri ayri almak daha iyidr bence, bence madensuyu daha fazla siskinllik yapar bende yapiyorda, tabii bu benim fikrimguclubacismile:nazar::nazar:

Poşet çayların doğallığından şüphe eden biri olarak aktarlarla kankayım. Koca paket beşi bir yerde çayı 5 liraya yaptırdım, bir ay falan gider bana. Onun haricinde önceden de yeşil çayım, biberiye, rezene, civanperçemi çaylarım vardı, onları da aktardan aldım, bildik aktar olunca içime de sindi. Baharatları da oradan alıp evde otlarla kendim demliyorum.

25 milyon çok yahu, hem de 20 tane için. Beşi bir yerde çayının otları arasından mate yaprağı yurt dışından geliyor, biraz pahalı diye biliyorum ama o kadar da değil, olmamalı akannehir

Kızlar yaaa :sinifsinif:ben küçük bi parça brovnie yedim dayanamayıp mafoldumben

[tatlım onu yiyeceğine 1 kase çorba içseydin bari karnın doyardı en azından

incili deniz ablam tşk ederim ben sabah tartıldım 72.2 di şimdi 72.6 olmuşum almışmıyım yoksa meyvelerden yararlandığım su mudur bu bilmiyorumkismile

ben bu diyeti bir hafta yapıp,ikinci hafta foslayıp kendi yöntemlerimle zayıflıcam demiştim,bizi haberdar et diyen arkadaşlar olmuştu.bu diete ilk başladığımda 71,5tum. bir haftada 2-3 kilo verip 1 alıp 69 olmuştum.kendi yöntemim dediğim herşeyden azar yiyerek,kepek ekmeği-zeytinyağlı yemekler vs..- ve sporumu yaparaka 67yim şuan.bu yöntem bende işe yaradı,bir haftada 2 kilo vermek yerine 1 veriyorum ama aldım verdim yok yani.çok da mutluyum,kesinlikle aç kalmamaya özen gösteriyorum,ara öğünlerde meyve falan yemeye çalışıyorum.Ama mide çok küçüldü,bugün o kadar temizlik falan yaptım,sabahtan beri yarım muzu zor yedim,bişey istemiyor canım.zemuszemus bi ara şu pirinç lapasını da yapıcam

ben de üç öğün yemeklerden önce ilvina form çayını içiyorum..

bilen varmı bilmiyorum ama 24 tanesi 10 lira

Tatlım ben form yeşil çay içiyorum 4tl civarında çokda memnunum lipton form plus'da aynı civarda ikisini beraber içtiğim de oluyor daha etkili oluyor

kizlar dogadan form cayi sürekli kullanildigi takdirde zararli oldugunu söylüorlar, bagirsaklarimizda bazi tüyler sayesinde bagirsagi calistiriyormus o cay, zamanla bu caylar sürekli kullanildiginda o tüylleri döküp bagirsaklari daha cok tembellestirdigini duydum, ben cok nadir kullaniyorum

bende mate çayı içiyorum bilmem duydunuzmu yağ yakıyor vucutta kutusu 4 lira 25 dene var

ben bardak bardak siyah çay içiyorum yeşil çay canım istemiyor bir de koyu içmeye alıştım ya kansız kalmam inş. cumartesiyi iple çekiyorum ben sonucu çok merak ediyorum kaydirigubbakcemile2
bir de wc problemi halan devam ediyor normal midir 4 gün ya elma yiyip duruyorum neden düzelmedi ki sositososito

X