5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

arkadaşlar merhaba p.tesi günü bu diete başlicam. yanlız şu kilo çizelgesini nasıl yapıyorsunuz bulamadım :KK43:

bırde sormak istedıgım bişey var yardımcı olursanız sevınırım ben yenı üye oldum buraya ben roacgutane kullanıyorum ve cıldım berbat oldu 2. ayımı doldurdum ve 3 basladım fakat cıldımde kocaman kocaman sıvılceler cık bılen kullana varsa lutfen yardımcı olurmusun bilgiye ıhtıyacım var

arkadaşlar merhaba p.tesi günü bu diete başlicam. yanlız şu kilo çizelgesini nasıl yapıyorsunuz bulamadım :KK43:

diyet grupları bölümünde çizelge nasıl yapılır adlı bi topik var canım oradan bak anlamadığın yerde yardımcı olurum.. a.s.

bırde sormak istedıgım bişey var yardımcı olursanız sevınırım ben yenı üye oldum buraya ben roacgutane kullanıyorum ve cıldım berbat oldu 2. ayımı doldurdum ve 3 basladım fakat cıldımde kocaman kocaman sıvılceler cık bılen kullana varsa lutfen yardımcı olurmusun bilgiye ıhtıyacım var

bu ilac ne icin, zayiflamak icin mi yoksa mecburi mi kullaniyorsun

siteyı daha bılmıyorum yanlış yerdemıyım acaba yardımcı olursanız sevınırım

tatlım 1sı yanlıs yerdesın opuyorumnanaktan sordugun seye gelınce akne ılacı galıba bıldıgım kadarıyla kendı onayınla doktorun verıomus cok sakıncalı bı alc bır suru yan etkısı varmıs ıstersen tatlım googla bı yaz ekşi sözlukden bak sana faydası dokunacaktır gecmıs olsun tatlım a.s.

selam arakadaşlar bu diyeti ben de merak ediyorum bana sağlıklı gelmese de sürekli bir diyet hali beni bayıyor. sonucu hemen görmek istiyorum. ben de uygulamak istiyorum. en çok problem meyve gününde oluyor galiba. ne ile başlarsan onla bitirirsin kuralı var. ama mesela bben sabah ayva, kivi, elma ve çilekten oluşan bir meyve salatası ile başladım. akşama kadar bu salatadan yiyebilir miyim acaba???? misal öğlen iki tabak gibi?

selam arakadaşlar bu diyeti ben de merak ediyorum bana sağlıklı gelmese de sürekli bir diyet hali beni bayıyor. sonucu hemen görmek istiyorum. ben de uygulamak istiyorum. en çok problem meyve gününde oluyor galiba. ne ile başlarsan onla bitirirsin kuralı var. ama mesela bben sabah ayva, kivi, elma ve çilekten oluşan bir meyve salatası ile başladım. akşama kadar bu salatadan yiyebilir miyim acaba???? misal öğlen iki tabak gibi?

tabi yiyebilirsin salatayı.. hatta salatadaki meyveleri ayrı ayrı da yiyebilirsin.. ben sağlıksız olduğubu düşünmüyorum diyetin .. :ecrin_bebek:

bana yardım eden bırı yokmu acaba

tatlım bahsettiğin ilacı tam 8 ay kullandım ve ilk 2 ayımda daha fazla sivilcem çıktı onu ilaç yapıyor biraz daha sabret derim 4 aydan sonra kaybolmaya başlıyor önce çıkması gereken bütün sivilceleri hatta daha fazlasını bile çıkartıyor ama 4 aydan sonra kaybolmaya başlıcak sana tavsiyem sabret ilacı bırakma daha beter olur sabırla dewam et

sinirsiz doyuncaya kadar yiyebiliyorsun benim ücüncü günüm1 kilo 400 gr verdim
basarilar:nazar::nazar:

sinirsiz doyuncaya kadar yiyebiliyorsun benim ikinci günüm1 kilo 400 gr verdim
basarilar:nazar::nazar:

ya ben çok çabuk kilo veren aynı zamanda da alan biriyim. merak ediyorum ben yapsam ne kadar veririrm diye. ama benim denemem meraktan olacak. harfiyen uyacağım. yarın başlıyorum. salı akşamı tedavi için merkeze gideceğim. bu nedenle salı akşamı bildirsem her halde olur kilomu değil mi? başlangıç kilom bu gün itibariyle: 62,5. hadi bakalım gazamız mübarek olaaaaaa...... :lepi:

unutmadan bitki çayları serbest değil mi? bu diyete göre barsaklar dışarıdan bir müdahale istiyor sırnaşık şey

X