5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

a.s. merhaba bazı arkadaslr meyve suyu serbestmi demiş evde kendi hazırladklarımız olabilir (sekersiz) ama hazr meycve suyunun olmadığını biliyorum bence içmeyin incilideniz abla bu konuya cvp verecektir serbestse haftya içersiniz

bu sabah itibariyle 64 olmus bulunmaktayım hihoyyyt inş yarın 63leri görebilirim kaydirigubbakcemile2 6 senedir sismanım yaaaa bitsin arttık bu çileeee :çok üzgünüm:

bu sabah gittm kendime 53 kiloyken kullandığım parfümü aldım motive oldum :dance:
zayıflıcazzzzzzzz

ya kızlar şöle bi sürü portakal var dolapta sıkıp içsem iştahımı tıkaarmı böle giderse bi çuval çilek ve kivi yicem ben

maydonozun suyuyla berabermi içiyorsunohaoldumsmile maydonozda sevmiyorum ki:sinifsinif:bal ve limonu denicemzemuszemus canım çok sağolkaydirigubbakcemile5

Bir ara sistit olmuştum, maydonoz suyu idrar söktürür iyi gelir demişlerdi, öyle yavan içememiştim ben de, ama bunların hepsi bir araya gelince cidden hoş oluyor. Olmadı başka bir bitki demlersin, sirkenin aromasından uzaklaştırır seni. yerimseniben

ya kızlar şöle bi sürü portakal var dolapta sıkıp içsem iştahımı tıkaarmı böle giderse bi çuval çilek ve kivi yicem ben

sabah ki menünde varsa elbette ki olur yoksa eğer yapma :eek:lmaz: vücudun farklı bişiler istiyo eğer yersen zayıflaman yavaslayabilir.:1shok:

valla ne güzel olurdu şöyle taze sıkılmış bir portakal suyu.. mmm..

yarın kurtarıcım o olacak sanırım kaydirigubbakcemile5 seni de kurtarır sık iç sen hadi yerimseniben

kızlar wcye çıkamama rağmen 3kg vermişim bir de çıksam daha iyi olur herhalde çok su ve sıvı da tüketiyorum ben kaybım su değil yani hafta içi de hareketliyim giden kas da değildir diye ümit ediyorum ama 58e düşünce bi merkeze gidip oranlarıma baktıracağım inş. yağdır :Saruboceq:
bir de kızlar lütfen serbest günlerimizde abartmayalım tekrar tekrar başa dönmek ya da verdiğinin yarısını almak insanı bezdirir akannehir
hem midemizin küçülmesi zorlaşır o açıdan bi karar aldım haftasonu canımın çektiğinden yiycem ama 1-2 çatal az az sakin sakin bol su kaydirigubbakcemile2

kesinlikle hafta sonundan sonra tekrar alırsam kilo,bir daha bu kadar motivasyonlu olamıyabirimbilmiyorumkismile

kızlar şimdiye kadar yarım elma ,5çilek,1muz yedimm
dışarı çıkcaktımm kızım var küçük daha düşer kalırım diye yarım dilim ekmek yedim kızlarr:KK43:((((

kızlar şimdiye kadar yarım elma ,5çilek,1muz yedimm
dışarı çıkcaktımm kızım var küçük daha düşer kalırım diye yarım dilim ekmek yedim kızlarr:KK43:((((

ama muz neden yedin kiiiii :eek:lmaz:ayva tok tutar ayva yeşil elma kivi yiyorum benopuyorumnanaktan muz kilo aldırır:eek: kepek ekmeği yediğini söyle çabukkk:eek:klava:

yaa nasıl içiyosun mafoldumbennasıl bişeydir ya off

balla mmmm elma suyu gibi oluyo.. elma sirkesini saf içmeye kalkmıyosun di mi.. elma sirkesini bir bardak ılık suya bir kaşık bal ve bir iki damla limonlla içeceksin.. tek içilmez :eek:lmaz:

balla mmmm elma suyu gibi oluyo.. elma sirkesini saf içmeye kalkmıyosun di mi.. elma sirkesini bir bardak ılık suya bir kaşık bal ve bir iki damla limonlla içeceksin.. tek içilmez :eek:lmaz:

ama ama şey mmmmm çay bardağına koyup öyle içtimohaoldumsmile burnumuda tıkadım:sinifsinif::kedi:

ama ama şey mmmmm çay bardağına koyup öyle içtimohaoldumsmile burnumuda tıkadım:sinifsinif::kedi:

yok olmaz :eek:lmaz: kesinlikle suya karıştıracaksın.. yoksa mideni yakarsın.. bi çorba kaşığı koyacaksın.. limon hemen bir iki damla.. ben balda koyuyorum tercih senin.. misss opuyorumnanaktan

kizlar napiyosunuzzz.herkes nerde.bu arada arkadaslar ayiptir soylemesi ben iki gundur wc cikmiyorum ya.:kedi:benim gibi olan varmi.

Bendede ayni sorun vardi ama bugun cikabildim. gerci bugun sabah dün esime yaptigim tavuk corbasindan ictim belkide ondandir, yagsizdi yani tavugun kendi yagi sadece ama tuz ve arpa sehriye vardi umarim dieti etkilemez.

valla tatlım en ıı yontemı bunda buldum cay fln hepsı hıkaye oldu bnde

evet bu yöntem bencede cokiyi :)

sagol canim opuyorumnanaktanayni ilaci burda bulamam belki ama insallah hic ihtiyac kalmaz yarinda bakim bakalim.

canim eger almanyadaysan dulcolax tableti alabilirsin ayni isi görüyo ve alistirmiyor vucudu.

herkes kilo veriyor ya ben yine en geride kalcam galiba.kiskaniyorum sizi ya.kaydirigubbakcemileben niye sizin gibi hizli vermiyom.:umursamaz:

bende yavas verenlerdenim ama sabir sart canim.

valla ben hala şaşkınım benim kadar zor kilo veren biri günde 1 kilo verdim inşllh haftasonu geri almam

tebrik ederim sevgi süper.

sabahın köründe(bana göre)7buçukta kalktım spora gittim 9da bittim geri döndük eve ama ölmüşüm bide ayağımı çarptım çok acıyor ya ouuf bak aklıma geldi yine :)

gecmis olsun canim, ne güzel böyle spor yapabilmen, benyapamiyorum :KK43:

kızlarrrrr kırılma noktam 66.6ydı ya inanamıyorum gözlerime 65.9 olmuşum yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:dance: :teytey: :sm_cool:

tebrikler canim

iyiki her gün tartılıyorum okula çok mutlu gidiyorum şuan çok sevinçliyim
Allah'ım haftasonu iştah azlığım devam etsin verdiğim gibi kalsın kilom :Saruboceq:
ha bu arada pazartesiden beri 68.8 den 65.9 a düştüm yaklaşık 3 kilo bakalım 2 gün kaldı kalan 2 günde ne kadar gidecek??????
kızlar kkyı ve sizi çok seviyorum (incili ablamın da özel bi yeri var muhakkak) :lepi:

dikkat etmek alzim yoksa aliriz :) burasi acayip moral veriyor insana gercekten

1.Gün..........................2.Gün.......................3.Gün
107,6..........................105,8 ....................... 104,4

Süper bi sonuc harikasin

sengözlerimebaksanab

çok mutluyum :sm_cool:

benim eşım guldu daha 2 gun oldu nezaman verdın kıloyu ama gulsun ben kendımı inçe goruyorum hı hısositososito:kedi::roflol:

aynen banada gülüyo ama gaz veriyo bu gülüsler bana :)))

kızlar ya regl olduğum halde 1 kilo daha verdim ben
3 aydır dr diyetindeydim bi gram gitmemişti 75ten bu nasıl bi güzellik ya
dinsizin hakkından imansızmı geliyor ne:uhm:

Sevgi bende regl oldum dün fakat 1 kilo veremedim sadece 400 gr verebildim, olsun yinede sevindirici

yaa nasıl içiyosun mafoldumbennasıl bişeydir ya off

kizlar dikkat edin mideye zarari olabilir.

:nazar::nazar::nazar::nazar:

kızlar bügün akşam kız arkadaşın dogum günü varakannehir
pasta:1shok: yesen bi türlü yemesen bi türlü:1shok:kafamçokkarıştıne yapacam beneyvahedigeldismile
tam buda dogacak zamanı bulmuş kötükedihüso rejimiminde içine edecekler :çok üzgünüm:

selamlar kizlar,

sabah 200 kez ip atladim ac karnina ve sicak su ictim birde 5 i biyerde cay

bugun 3. cü günüm yani et günü ve tavugu tercih ettim dün den butlari hasladim esime corba yaptim, ve bugun sabah o corbadan 1 tabak ictim maalesef :nazar::nazar::nazar::nazar:eyvahedigeldismile ama sonrasi sade tavuk haslama yicem umarim etkilemez.
ben bugun 400 gr vermisim sadece dün kacamak yapmadigim halde :KK43: 2 günde 1kilo 400 gr yinede iyi böyle böyle vercem.

a.s.sagol sevgim cim ama benimde bugun halloldu wc isi.sanirim meyvelerden,birde zalimi sarimsak yut demisti.onuda yapmistim.bende gec veriyorum ya acliktan karnimdan sesler geliyor sabaha kadar ama sabah bi bakiyorum gram gram gidiyor.cok cay iciyorum acaba etkisi varmidir.ama sekersiz ve acik icerim.neyse buda yeter azda olsa tartida eksik gormek guzel.zemuszemus

X