5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

selamlar kizlar,

sabah 200 kez ip atladim ac karnina ve sicak su ictim birde 5 i biyerde cay

bugun 3. cü günüm yani et günü ve tavugu tercih ettim dün den butlari hasladim esime corba yaptim, ve bugun sabah o corbadan 1 tabak ictim maalesef :nazar::nazar::nazar::nazar:eyvahedigeldismile ama sonrasi sade tavuk haslama yicem umarim etkilemez.
ben bugun 400 gr vermisim sadece dün kacamak yapmadigim halde :KK43: 2 günde 1kilo 400 gr yinede iyi böyle böyle vercem.

:eek:lmaz:corbadan bidaha icme,bu seferlik unut o olayi:eek:klava:.yinede tebrikler 2 gunde 1.400 iyi benimkine gore.

kızlar bügün akşam kız arkadaşın dogum günü varakannehir
pasta:1shok: yesen bi türlü yemesen bi türlü:1shok:kafamçokkarıştıne yapacam beneyvahedigeldismile
tam buda dogacak zamanı bulmuş kötükedihüso rejimiminde içine edecekler :çok üzgünüm:

sende de ne sans var bari hafta sonu olsaydida sende kutlasaydin verdigin kilolari.

kızlar bügün akşam kız arkadaşın dogum günü varakannehir
pasta:1shok: yesen bi türlü yemesen bi türlü:1shok:kafamçokkarıştıne yapacam beneyvahedigeldismile
tam buda dogacak zamanı bulmuş kötükedihüso rejimiminde içine edecekler :çok üzgünüm:

yemeyip diyetteyim diyerek diyet kola içemez misdin sadece.. yani dürüstçe ben diyetteyim yediklerime dikkat ediyorum diyemez misin.. sonra alırsın eline diyet kola tamam.. olmaz mı olumunekankayizsmile

selamlar kizlar,

sabah 200 kez ip atladim ac karnina ve sicak su ictim birde 5 i biyerde cay

bugun 3. cü günüm yani et günü ve tavugu tercih ettim dün den butlari hasladim esime corba yaptim, ve bugun sabah o corbadan 1 tabak ictim maalesef :nazar::nazar::nazar::nazar:eyvahedigeldismile ama sonrasi sade tavuk haslama yicem umarim etkilemez.
ben bugun 400 gr vermisim sadece dün kacamak yapmadigim halde :KK43: 2 günde 1kilo 400 gr yinede iyi böyle böyle vercem.

çorbaya terbiye yaptın mı bilmiyorumkismile

yemeyip diyetteyim diyerek diyet kola içemez misdin sadece.. yani dürüstçe ben diyetteyim yediklerime dikkat ediyorum diyemez misin.. sonra alırsın eline diyet kola tamam.. olmaz mı olumunekankayizsmile

çorbaya terbiye yaptın mı bilmiyorumkismile

evet baharat koydum ama sadece toz biber kara biber nane kekik ama harikaydi :)kaydirigubbakcemile3

derim ama şimdi bizim kız darılır :gitme:
bi tadına bak dercokacimcoook
tabi bende bakarım sonuda husrala biter bi tabagı götürrüm:çok üzgünüm:
veee kilolarda beni götürür:eek:mafoldumben

derim ama şimdi bizim kız darılır :gitme:
bi tadına bak dercokacimcoook
tabi bende bakarım sonuda husrala biter bi tabagı götürrüm:çok üzgünüm:
veee kilolarda beni götürür:eek:mafoldumben

bence sorun yemek degil yedigini yakmak, azicik yersin aksamda ona gore sporunu yaparsin:dance:

bugün yıne tartıldım 60.200 olmuşum 2 günde tolam 1.400kg verdim bugün sabah sosis yaptım tost makinasında umarım yanlış degıldır oglende tavuk haşladım ben bu diyeti sevdim valla hem acıkmıyorumda tek korkum yumurta günü yogur ve süt içicem ama nasıl tok kalırım bılemem artık bu arada benım 1 aydır kılo vermem durmuştu hala soktayım nasıl gıttı bu kılolar dıye insallah gerı almam. birde bende listede varmıyım acaba.liste kacıncı sayfa bulamadım

bu diyette öyle değil listen dışına hiçbir şartla çıkmaman lazım.. hangi günündeydin mavili sen?

tabiki listenin disina cikmamak en iyisi, ama olurda yerse diye soyluyorum, aman diyet bozuldu diye uzulcene- ki hemen dewaminda yemeyi getiriyo- spor yapip bolca kaldigi yerden dewam etsin die dedimyerimseniben

bugün yıne tartıldım 60.200 olmuşum 2 günde tolam 1.400kg verdim bugün sabah sosis yaptım tost makinasında umarım yanlış degıldır oglende tavuk haşladım ben bu diyeti sevdim valla hem acıkmıyorumda tek korkum yumurta günü yogur ve süt içicem ama nasıl tok kalırım bılemem artık bu arada benım 1 aydır kılo vermem durmuştu hala soktayım nasıl gıttı bu kılolar dıye insallah gerı almam. birde bende listede varmıyım acaba.liste kacıncı sayfa bulamadım

bana sosis salam sucuk yedirmediler :1no2:

çok da problem olmaz diye düşünüyorum da bir sonraki hafta yemezsin..

tabiki listenin disina cikmamak en iyisi, ama olurda yerse diye soyluyorum, aman diyet bozuldu diye uzulcene- ki hemen dewaminda yemeyi getiriyo- spor yapip bolca kaldigi yerden dewam etsin die dedimyerimseniben

illaki yicek o belli oldu zaten.. naniknanik bari dediğin gibi yapsın doğru.. yada ertesi gün yine patatesten mi başlasa CADIARZU

kizlar ben listede varmiyim aceba? yoksamda eklerseniz sevinirim
Baslangic 70kg
suan 68,6
hedef : 55 ama ilk hedef sonrasi 50 :)

X