5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

Günaydın herkese

inşallah canımmm delikafaduldendelikafadulden coşalım hoplayalım zıplayalım bi daha çıkarmışız tartıya o sevinçle 1 kg daha gitmişşşşş kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

:dance: :dance:

merhaba arkadaşlar ben bu diyeti daha önce bir hafta uyguladım verdim 5 günde 5 kilo fakat sürekli yapıldığında sağlık bozduğunu duymuştum sürekli yapan ve herhangi bir problem yaşamayan varsa bende sürekli yapmaya başlamak istiyorum bilgilendirirseniz sevinirim

ben diyet süresince (ki üçüncü günüm bugün) hiçbir sıkıntı yaşamadım.. ama her bünye aynı değildir.. bence başlayabilirsin.. doktora danış dicem ama kesinlikle sağlıksız diyecektir zaten..

kızlarrrrr kırılma noktam 66.6ydı ya inanamıyorum gözlerime 65.9 olmuşum yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:dance: :teytey: :sm_cool:

iyiki her gün tartılıyorum okula çok mutlu gidiyorum şuan çok sevinçliyim
Allah'ım haftasonu iştah azlığım devam etsin verdiğim gibi kalsın kilom :Saruboceq:
ha bu arada pazartesiden beri 68.8 den 65.9 a düştüm yaklaşık 3 kilo bakalım 2 gün kaldı kalan 2 günde ne kadar gidecek??????
kızlar kkyı ve sizi çok seviyorum (incili ablamın da özel bi yeri var muhakkak) :lepi:

sudenazcım bende 104,6 yı görmüştüm en az bugüne kadar.. bu sabah tartıldım 104,4 tüm.. hihoyyyt Allahım inşallah 103 e düşeceğim :Saruboceq:

o kadar mutluyum ki bu sabah.. hem et günüm olduğu için hem de 3200 gr verdiğim için :sm_cool:

:kahve:günaydın ben tartıl madım beşinçi günü tartılaçam :kahve: bugun üçünçü günüm :1no2: bilmem ki suyu içilirmiki hiç duymadım:1no2:

1.Gün..........................2.Gün.......................3.Gün
107,6..........................105,8 ....................... 104,4

sengözlerimebaksanab

çok mutluyum :sm_cool:

1.Gün..........................2.Gün.......................3.Gün
107,6..........................105,8 ....................... 104,4

sengözlerimebaksanab

çok mutluyum :sm_cool:

harika omuş vereliniortak CADIARZU beşinçi gunu tartılmaya kararlıyım kılo veremedıysem ::nazar:: moralım bozulur::nazar:alkisalkisalkis ama sizi boyle gorun çe heves le nıyorum:dance:zemuszemus

Günaydın kızlarr:teytey:
bayagı bi kilo kaybımız var hepinizi teprik ederimalkisalkisalkisalkisalkisalkis:hooray:
akşam tartıldım tam tamına 63 kiloyum:hooray:

çok teşekkür ederim.. verdiğim kiloya baktıkça gözlerim doluyor yaaa :gitme: sevinçten gözleri dolan smiley yok :KK70:

pazar sabahı bitiyor diyetim.. umarım 103 olurum yaaa..

ben hergün tartılıyorum uzun zamandır.. alışkanlık.. bi gece bi sabah tartılıyordum.. şimdi sabah tartılıyorum sadece..

çok teşekkür ederim.. verdiğim kiloya baktıkça gözlerim doluyor yaaa :gitme: sevinçten gözleri dolan smiley yok :KK70:

pazar sabahı bitiyor diyetim.. umarım 103 olurum yaaa..

ben hergün tartılıyorum uzun zamandır.. alışkanlık.. bi gece bi sabah tartılıyordum.. şimdi sabah tartılıyorum sadece..

bende akşamları tartılıyorum sadece :kedi:
hep böyle gider inşallah geri verdigimizi almayız dabilmiyorumkismile

bende akşamları tartılıyorum sadece :kedi:
hep böyle gider inşallah geri verdigimizi almayız dabilmiyorumkismile

dikkat edersek almayız canım yaa.. neden alalım.. biz böyle diyetler yapıp bitince coştuğumuz için ya da bu diyetleri zaliminin de yaptığı gibi açlık krizleriyle bozup durduğumuz için geri alıyoruz onları.. ben haftaya da yapıcam sonra başka bi program iki hafta tutturamazsam dönerim buna kaydirigubbakcemile3 tutturursam da bitirip dönerim..

ayrıca incilideniz ablam tam 8 yıl koruduktan sonra doğum ve tedavi dolayısıyla kilo almış.. korunabiliyo yani demek ki..

dikkat edersek almayız canım yaa.. neden alalım.. biz böyle diyetler yapıp bitince coştuğumuz için ya da bu diyetleri zaliminin de yaptığı gibi açlık krizleriyle bozup durduğumuz için geri alıyoruz onları.. ben haftaya da yapıcam sonra başka bi program iki hafta tutturamazsam dönerim buna kaydirigubbakcemile3 tutturursam da bitirip dönerim..

ayrıca incilideniz ablam tam 8 yıl koruduktan sonra doğum ve tedavi dolayısıyla kilo almış.. korunabiliyo yani demek ki..
ewet canım haklısın ama ben gerçekten kararlıyım dikkat etmeye bak bu kadar verecegim aklımın ucundan bile geçmezdi :sm_confused:
demekki isteyince oluyormuş bişeyler :dance::dance::dance:

günaydın herkesee ben sizin kadar veremesemde vermişim kızlar
ama incelme varr:)))))))

bence incelme daha önemli yağ yakıyom demekki
yupiiiiiiiiiiii eşim bile farketmiş hafta sonuda dikkat etcemm

kızlarr bugünde 72ya düşerek giriyorum topiğee 3.kilomuda vermiş oldum ne ka mutluyum anlatamıyorum ama 72yi gördümm

X