5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

incilideniz e sormuşsun ama bende cevap verebilirim sanırım bilmiyorumkismile
evet sabah domates salatalık yediysen bütün gün domates salatalık yemek zorundasın. başka sebze yiyemezsin. diyelim ki o gün patlıcan da yemek istiyorsun o
zaman sabah menünde de az da olsa patlıcan yemek zorundasın

anladım canım cvp için çok tşk ederim şimdi işi çözdüm..
peki sen denedinmi ...??
beni et günü ve yumurta düşündürüyor yani sabah sabah et yemek ne bilim zor gibi...:kedi:

ben varım cnm normaldedüzenim iyiydi ama pazartesiden beri ben de pek çıkamıyorum bence doğru düzgün bişi yemediğim için böyle oluyor ama ben memnunum bu halde bile pazartesiden itibaren 2.2 vermişim bir de wcye çıkabilseydim daha iyi olurdu ama problem yapma bence çünkü haftasonu normal besinlerden tüketeceğin için düzelir bir de haftasonu kuru kayısı yiyebilirsin kaydirigubbakcemile5

selam canim.insallah ilaca gerek kalmadan duzelir.sekerim sen masallah kupayi hic birakmican kimseye:nazar: ama ben senin gibi olamiyorum ya kacamakta yapmiyorum ama gram gram gidiyor.mafoldumbenherzaman boyleyimdir zaten.bugun hic tartilmadim korkudan

anladım canım cvp için çok tşk ederim şimdi işi çözdüm..
peki sen denedinmi ...??
beni et günü ve yumurta düşündürüyor yani sabah sabah et yemek ne bilim zor gibi...:kedi:

ben ilk haftamdayım daha iyi gidiyor şimdilik.
evet sabah sabah et yemek biraz sorun oluyor ama katlanıyorum yani vereceğim kiloları düşünerek. zaten tuzsuz ve yağsız olduğu için çok da ağır olmuyor. yemeyi kolaylaştırıyor yani. ben ne yiceksem sabah bir çatal alıyorum. yerimseniben

valla tatlım en ıı yontemı bunda buldum cay fln hepsı hıkaye oldu bnde

sagol canim opuyorumnanaktanayni ilaci burda bulamam belki ama insallah hic ihtiyac kalmaz yarinda bakim bakalim.

ben ilk haftamdayım daha iyi gidiyor şimdilik.
evet sabah sabah et yemek biraz sorun oluyor ama katlanıyorum yani vereceğim kiloları düşünerek. zaten tuzsuz ve yağsız olduğu için çok da ağır olmuyor. yemeyi kolaylaştırıyor yani. ben ne yiceksem sabah bir çatal alıyorum. yerimseniben

anladım cnm bende pazartesi başlıyayım bakalım ..inş işe yarar çok şişkoyum yawww...::kedi:

sarmısak yutun benim öyle bir sorunum yok diyette olsamda olmasamda normal ve hergün çıkıyorum wcye

ohh buünde 1 kilo verdim yarın meyve günüüü yuppi depoladım bütün meyveleri ne varsa yrın 4.günüm ve hiç bi gün kaçamak yapmadım inşllh böle dewam eder canım bişey istyince hemen haftasonuna atıyorum topuu

hepimiz şişkoyuz canım ama gidicek bütün kilolar incecik giricez yaza sositososito

canım şişko kelimesini kullanma bence çok sevimsiz mesela ben diyet kelimesini bile çok itici buluyorum moral için kllandığımız kelimeler de önemli ben böyle düşünüyorum şimdilik az kilomuzun üstünde yaza çıtırız inşallahhhhhh olumunekankayizsmilea.s.

herkes kilo veriyor ya ben yine en geride kalcam galiba.kiskaniyorum sizi ya.kaydirigubbakcemileben niye sizin gibi hizli vermiyom.:umursamaz:

selam canim.insallah ilaca gerek kalmadan duzelir.sekerim sen masallah kupayi hic birakmican kimseye:nazar: ama ben senin gibi olamiyorum ya kacamakta yapmiyorum ama gram gram gidiyor.mafoldumbenherzaman boyleyimdir zaten.bugun hic tartilmadim korkudan

ama cnm benim kilom senden fazla o açıdan ben 5li rakam görsem bırakıp korumaya geçeceğim :Saruboceq:
farklı bi yapm var kabul ediyorum mesela wcye çkmamama rağmen gayet rahatım delikafadulden delikafadulden hiç takmıyorum nasıl olsa düzelir diye bir de benim çabuk gitmesindeki neden akşama kadar ayaktayım bazen sınıfta masa olduğunu bile unutuyorum kaydirigubbakcemile3 şimdi 23 nisan çalışmaları da var çok çalışmam gerekiyor çoook

valla ben hala şaşkınım benim kadar zor kilo veren biri günde 1 kilo verdim inşllh haftasonu geri almam

kızlar herkese selam bende yarından itibaren 5 gün boyunca bu diyeti denicem yarın tartılıcam bakalım kaç çıkacak uzun zamandır tartılmadım :)) bakalım bende ne kadar gidecek yarın patatesle başlıyorum :)) hepinize kolay gelsin:))

ama cnm benim kilom senden fazla o açıdan ben 5li rakam görsem bırakıp korumaya geçeceğim :Saruboceq:
farklı bi yapm var kabul ediyorum mesela wcye çkmamama rağmen gayet rahatım delikafadulden delikafadulden hiç takmıyorum nasıl olsa düzelir diye bir de benim çabuk gitmesindeki neden akşama kadar ayaktayım bazen sınıfta masa olduğunu bile unutuyorum kaydirigubbakcemile3 şimdi 23 nisan çalışmaları da var çok çalışmam gerekiyor çoook

evet canim ama inanki dogumdan sonraki 1 yil haric ergenlikten bu yana hep dikkat ederek ancak koruyorum kilomu.inanki.o kadar asirida yemem aslinda.dogum kilomu nasil verdim,hatta 52 ye nasil dusmustum hala inanamiyorum.ama ruya gibi oldu bitti.ama haklisin hareketsizlik herseyin basi aslinda.ben 3 senedir fazla bisey yapmiyorum.

immmmdaaaaattttt!!!!!! yarıniçin tayuklarım pişio ama cnm cok cektııı eyvahedigeldismile :kedi:

X