5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kızlar herkese selam bende yarından itibaren 5 gün boyunca bu diyeti denicem yarın tartılıcam bakalım kaç çıkacak uzun zamandır tartılmadım :)) bakalım bende ne kadar gidecek yarın patatesle başlıyorum :)) hepinize kolay gelsin:))

hosgeldin canim aramiza.a.s.guzel zayiflamalar.

sabahın köründe(bana göre)7buçukta kalktım spora gittim 9da bittim geri döndük eve ama ölmüşüm bide ayağımı çarptım çok acıyor ya ouuf bak aklıma geldi yine :)

yemediimmmmm zemuszemus bı cay yaptım kendıme oyalanıorum onunla kaydirigubbakcemile3

sabahın köründe(bana göre)7buçukta kalktım spora gittim 9da bittim geri döndük eve ama ölmüşüm bide ayağımı çarptım çok acıyor ya ouuf bak aklıma geldi yine :)

cnmmm cok gecmıs olsunnn... a.s. ne gusel o satte kalkıp spora gıtmen darısı basımaaa ben ancak aksama gıdebılıyorum :kedi:

2haftadır tam bitirmeden aralarda bozuyordum sürekli yani 6sından bu yana geri alınanlarla beraber 85ten bu kiloya düştüm

akşamda çıktım 90dk.yürüyüş artı öğlende pazara gittik ama işlerim vardı dolaştım dışarda

herkese merhaba,3. günde bitiyor.dün sebze yed,m ızgara ama açlıktan öldüm uyuyamadım bu nedenle haftaya başka sebzeler deneyecğim.fasülye daha tok tutar sanırım.
bugün et günü tavuk eti ve et döner yedim.
sabaha meyvelerden yarım muz sabah öğünde artı armut kivi yeşil elma ve portakal ayva düşünüyorum.çok yazdım ama acıktım sanrım.
eeee kızlar anlatın siz neler yiyorsunuz

Herkese merhabaa sırnaşık şey bende bir kac gundur sizi takip ediyordum ve bu dieti yapmaya karar verdim. Yalnız saat sınırlaması yok mu onu sormak istiyorum. Mesela en son saat kacta yemek yiyorsunuz?

kızlarrrrr kırılma noktam 66.6ydı ya inanamıyorum gözlerime 65.9 olmuşum yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:dance: :teytey: :sm_cool:

iyiki her gün tartılıyorum okula çok mutlu gidiyorum şuan çok sevinçliyim
Allah'ım haftasonu iştah azlığım devam etsin verdiğim gibi kalsın kilom :Saruboceq:
ha bu arada pazartesiden beri 68.8 den 65.9 a düştüm yaklaşık 3 kilo bakalım 2 gün kaldı kalan 2 günde ne kadar gidecek??????
kızlar kkyı ve sizi çok seviyorum (incili ablamın da özel bi yeri var muhakkak) :lepi:

sudenaz tebrikler canim benimde 63 den asagi dusmedim hic bu kilolari aldigim 4 yil oldu 4 yildir 63 den asagi dusmedim darisi benim ve tum isteyenlerin basina

kızlarrrrr kırılma noktam 66.6ydı ya inanamıyorum gözlerime 65.9 olmuşum yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
:dance: :teytey: :sm_cool:

iyiki her gün tartılıyorum okula çok mutlu gidiyorum şuan çok sevinçliyim
Allah'ım haftasonu iştah azlığım devam etsin verdiğim gibi kalsın kilom :Saruboceq:
ha bu arada pazartesiden beri 68.8 den 65.9 a düştüm yaklaşık 3 kilo bakalım 2 gün kaldı kalan 2 günde ne kadar gidecek??????
kızlar kkyı ve sizi çok seviyorum (incili ablamın da özel bi yeri var muhakkak) :lepi:

oh oh darısı bizim başimiza :Saruboceq: maşalah alkisalkisalkisalkisalkisalkis

gunaydın kızlarr a.s. valla darısı bızımde basımıza ya ben gecen hafta neden kılo vermedım yha mafoldumben ıns bu hafta bı 50 51 kıloyu gorurumopuyorumnanaktan bu arada bısı sorcam ben bu tavuklarımı hasladımda bunun suyunu lımonlayıp ıcebılırmıyızkı bilmiyorumkismile

X