5 Günde 5 Kilo Diyeti Deneyimlerimiz

kizlar benim de bugun ikinci gunum, zayiflayanlari gordukce ben de umutlaniorum, umarim ben de verebilirm.

bu arada sebze gununde neler yediniz ya da yiosunuz?

topicimiz ıssız kalmış alt sıralara düşmüş olamazzz kaydirigubbakcemile3
nasıl gidiyor kızlar et günü bitti sayılır yarın meyve günü elma ve portakal yiycemm tok tutucu şeyler değil biliyorum ama bende de iştah kalmadı son 2 gün de bitsin de cumartesiyi çoooooook merak ediyorum sabahın 5inde falan yazabilirim sonucu kaydirigubbakcemile3

kizlar napiyosunuzzz.herkes nerde.bu arada arkadaslar ayiptir soylemesi ben iki gundur wc cikmiyorum ya.:kedi:benim gibi olan varmi.

bende sebze günümü çok şükür bi parça brovni kaçamağı ile atlattım ama bugün epeyce yürüdüm herhalde yakmışımdır onuda yarın et günü bi parça tavuk göğsü ve 2 parça inegöl köfte aldım sabah köffteleri yerim öğlen, akşam tavuk göğsü haşlama hadi bakalım yarın ola hayrolaolumunekankayizsmile

ben tam anlamiyla yuruyus yapamiyorum,kizimla cikiyorum disariya ve onunlada 1 saatte ancak evin etrafini dolasiyorz,cicege,bocege bakip incelerken zaman geciyor.sanirim fazla bi ise yaramaz bu yuruyusten dimi kizlar.ama evde yapiyorum spor.

mhn, dedimsana, beyaz toprak, sena52, asi_peri, nazilk opuyorumnanaktan

slm kızlar resti çektim yanınıza geldim u günümde kaçamak olsun napiim aklinialirimsmile

yarın meyve ile devam edeceğim kaydirigubbakcemile3

elma ve çilek var yetermikiakannehir

82.3kiloymuşum diyetisyene gittim bugünaklinialirimsmile

bırakcam ben yoruldum diyetten dedim sempatiksalakcinni

aldırma elime sopayı dedi banasempatiksalakcinni

ay şu diyetin sonunu bir göreyim dimi ama patates sebze derken guna geldi diğer günleride merak ediyorum:eek:

sonuç alan var mı baktım da şimdi baya sayfa var 23 e kadar okuyabildim.. işe yarıyosa ben de deneyeyim. kışın iyi kilo aldım yaza da düğün mevsimi bu kiloyla ne de çok kıyafet buluuunnuuur sormayın yane :sinifsinif:

mhn, dedimsana, beyaz toprak, sena52, asi_peri, nazilk opuyorumnanaktan

slm kızlar resti çektim yanınıza geldim u günümde kaçamak olsun napiim aklinialirimsmile

yarın meyve ile devam edeceğim kaydirigubbakcemile3

elma ve çilek var yetermikiakannehir

82.3kiloymuşum diyetisyene gittim bugünaklinialirimsmile

bırakcam ben yoruldum diyetten dedim sempatiksalakcinni

aldırma elime sopayı dedi banasempatiksalakcinni

selam canim birakma sakin basaricaz bunu.bak bana gram gram veriyom ama pes etmicem.cilek ve elma tek basina aciktirmazmibilmiyorumkismile

sonuç alan var mı baktım da şimdi baya sayfa var 23 e kadar okuyabildim.. işe yarıyosa ben de deneyeyim. kışın iyi kilo aldım yaza da düğün mevsimi bu kiloyla ne de çok kıyafet buluuunnuuur sormayın yane :sinifsinif:

a.s.tatlim son sayfada link var ordan girince diyet yapanlarin ve kac kilo verdiklerinin listesi var.belki isine yarar.opuyorumnanaktan

kizlar napiyosunuzzz.herkes nerde.bu arada arkadaslar ayiptir soylemesi ben iki gundur wc cikmiyorum ya.:kedi:benim gibi olan varmi.

olmasmı cnmm olmasmı senın yıne 2 mıs benm 4 gun bilmiyorumkismile gııtım bı eczaneye aldım bı osmolak dıye ılac 2 satte hallettım tatlım kaydirigubbakcemile3

olmasmı cnmm olmasmı senın yıne 2 mıs benm 4 gun bilmiyorumkismile gııtım bı eczaneye aldım bı osmolak dıye ılac 2 satte hallettım tatlım kaydirigubbakcemile3

ay yarinda gitmezsem bende oyle yapayim bari.gobus sisiyor ya zaten ondan kurtulmaya calisiyorum.:kedi:

incilidenizcim bişey sormak istiyorum.güne neyle başlarsan onla bitireceksin diyorsun ya mesela sebze gününde salatalık domates yedık aksama kadar onlarımı yıcez ben orasını pek anlamadım kusura bakma acıklarmısın

incilidenizcim bişey sormak istiyorum.güne neyle başlarsan onla bitireceksin diyorsun ya mesela sebze gününde salatalık domates yedık aksama kadar onlarımı yıcez ben orasını pek anlamadım kusura bakma acıklarmısın

incilideniz e sormuşsun ama bende cevap verebilirim sanırım bilmiyorumkismile
evet sabah domates salatalık yediysen bütün gün domates salatalık yemek zorundasın. başka sebze yiyemezsin. diyelim ki o gün patlıcan da yemek istiyorsun o zaman sabah menünde de az da olsa patlıcan yemek zorundasın

ben varım cnm normaldedüzenim iyiydi ama pazartesiden beri ben de pek çıkamıyorum bence doğru düzgün bişi yemediğim için böyle oluyor ama ben memnunum bu halde bile pazartesiden itibaren 2.2 vermişim bir de wcye çıkabilseydim daha iyi olurdu ama problem yapma bence çünkü haftasonu normal besinlerden tüketeceğin için düzelir bir de haftasonu kuru kayısı yiyebilirsin kaydirigubbakcemile5

X